www.asu.pl :: Zobacz temat - GDZIE W ŁODZI ZAŁOZYĆ GAZ
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

GDZIE W ŁODZI ZAŁOZYĆ GAZ

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bobas
*
*


Dołączył: Jun 17, 2005
Posty: 3
Skąd: ŁÓDĹš

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 17:31    Temat postu: GDZIE W ŁODZI ZAŁOZYĆ GAZ Odpowiedz z cytatem

Witam
Też pytanie o polecenie jakiegoś dobrego warsztatu i fachowca od gazu w Łodzi lub okolicach - dz za pomoc

chrysler grand voyager 3.3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz kogos kto założy gaz profesjonalnie to najpierw popytaj wśród znajomych gdzie zakładali po czym zajżyj do auta sprawdź jak to wygląda pod maską czy jak pajęczyna czy estetycznie że praktycznie nic nie widac jak gazownik jest tzw.hurtownikiem czyli 6 instalacji zakłada dziennie to sobie odpuśc bo moim zdaniem to debil żeby załozyc gaz profesjonalnie trzeba poswiecic conajmniej 4 godzinki na jedno autko w 2 osoby unikaj warsztatów w których ci powiedza że do odrzutowca założą nawet zadaj gazownikowi pytanie o moc reduktora,średnice miksera,jakim przekrojem przewodów gazowych zasili reduktor,jaki zastosuje komputer,czy pobierze sygnał z sondy czy go wyemuluje przy okazji na te pytania znajdziesz odpowiedzi w tym dziale jak odpowie ci na nie spokojnie nie nerwowo i pozytywnie to możesz smiało zakładac będzie wiedział co robi Smile Ja osobiście nie polecam nikogo bo nawet moi koledzy oczywiście w stosunku do mnie są "fachowcami" ale mojego auta nie ruszyli Smile ale jak widza klienta z grubym portwelem to założą mu 20 instalacji dziennie a jest ich tylko 2 Smile Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
tomid
*
*


Dołączył: May 27, 2005
Posty: 15

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakładałem do stratusa 02 u Stefanowskiego w Nagazie na Retkini. podobno najlepsza stacja w Polsce wg Landi Renzo. Osobiście mam o nich średnie zdanie po tym jak usłyszałem, że nie wcale dotykali komputera głównego. moja instalacja cos za bardzo nie chce wspolgrac z komputerem i musze jechac na zmiane oprogramowania. Jak im o tym powiedzialem to powiedzieli zebym do nich przyjechal przed zmianą. ciekawe po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jakim komputerze piszesz sterującym gazem czy głownym silnika ?? Jak głównym silnika to co chcesz w nim zmieniac ?? Jeżeli masz gaz sekwencyjny to prawdopodobnie masz złą mapę wtrysku nie od tego auta i z tąd biorą się kłopoty a jeżeli zwykła instalację to też może mieć złe ustawienia w komputerze i będa cyrki. A tak na marginesie to nie słyszałem aby jakiś gazownik grzebał w komputerze głównym silnika bo i po co skoro do gazu jest osobny prawdopodobnie ktoś ci bajek naopowiadał żeby zarobić parę złoty na wakacje im mniejsza ingerencja w sterowania komputera silnika tym lepiej dla twojego auta Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Przedszkolak
*
*


Dołączył: Jul 19, 2005
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 19, 2005 9:59    Temat postu: Mistral Autronic Odpowiedz z cytatem

Spróbuj założyć Mistral Autronic. Jeżdżę Maximą V6 bez żadnych problemów. Instalacja korzysta tylko z kompa samochodu, to znacznie obniża awaryjność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group