www.asu.pl :: Zobacz temat - Potrzeba dobrego sprawdzonego lakiernika we Wrocławiu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzeba dobrego sprawdzonego lakiernika we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
look001
*
*


Dołączył: May 23, 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 18:45    Temat postu: Potrzeba dobrego sprawdzonego lakiernika we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Witam. Jak w temacie.
Jakiś (zapewne) katolik, przerysował mi swoim lakierem mojego chevroleta trailblazera. Kartki oczywiście z namiarami nie zostawił... Mam do pomalowania lewe przednie i tylne drzwi. Jesli ma kto dobrego lakiernika proszę o info. A poza tym ile może kosztować taka przyjemność ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Kędzierski w Małkowicach - polecił mi go kiedyś kolega zaopatrujący warsztaty w lakiery i osprzęt (jako jednego z nielicznych którzy trzymają się technologii). Zrobił nam auto po gradobiciu i była to naprawdę dobra robota... nie wiem jak teraz ale gdybym miał robić auto to zajrzałbym właśnie tam.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group