www.asu.pl :: Zobacz temat - Windstar 3,8L+gaz
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Windstar 3,8L+gaz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 19:44    Temat postu: Windstar 3,8L+gaz Odpowiedz z cytatem

Sprzedam moją "gwiazdę wiatrów" 1996r, 3,8L(ten mocniejszy)+gaz(made in luky),zawiecho po duuużymm remoncie,wszystko sprawne,max wypas i jeszcze troche(elektrycznie otwierane drzwi,klapa tylna,elektrycznie składane lusterka z kierunkami w nich itp.itd...)-ale Idea Confused:trzeba wzystko sprawdzić , żeby nie było że coś nie tak - auto w pełni sprawne.Dla zainteresowanych szczegóły na tel.:602-285-970 Mirek. Cena Exclamation Question Idea - dużo Laughing ale Exclamation wrażenia z jazdy, wygląd i spojrzenia ludzi Exclamation bezcenne Exclamation Laughing Wink
Dlaczego sprzedaję Idea Question Exclamation - bo kupiłem Explorera Very Happy ,a dwa "duże" to za dużo Exclamation Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i sprzedałem Very Happy Exclamation Crying or Very sad Exclamation został Explorer Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group