www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupię vana lub terenowy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupię vana lub terenowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Cycholek
*
*


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Cze 13, 2005 17:01    Temat postu: Kupię vana lub terenowy Odpowiedz z cytatem

Kupię auto amerykańskie jak w temacie, warunki jakie musi ono spełnić:
- 6 lub 7 miejsc
- silnik benzynowy powyżej 3 litrów
- automat
- klimatyzacja
- tempomat
- wogóle jak największy wypas
- rocznik powyżej 1996

oferty poproszę na maila.
_________________
pozdrawiam Cychol Very Happy
na razie Citroen XM 3,0 V6, automat, exclusive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cycholek
*
*


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z niewielkim (a właściwie żadnym) odzewem, chcę jeszcze coś dopisać, ostatnio coraz mocniej skłaniam się w stronę auta terenowego np Jeep Grand Cherokee, czy Ford Explorer. Może coś takiego prędzej znajdę?? Smile
_________________
pozdrawiam Cychol Very Happy
na razie Citroen XM 3,0 V6, automat, exclusive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mrobert
*
*


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć widze cytryniarza na naszych stronach!!! Sam przez 1.5 roku marzyłem o XM Break sledząć codziennie listy dyskusyjen klubu cytrynki. Jednak z powodu kłopotu ze znalazieniem wersji jaką sobie wymarzylem kupiłem pontiaca TS. Czy możesz mi powiedzieć dlaczego chcesz się przesiąść z XM na Amerykańca? Sam jestem ciekaw bo tak naprawdę praktycznie nigdy nie jechałem XM. Czy warto to auto kupować?
_________________
--
Pozdrawiam, Robert
Bielsko-Biała
Pontaic TS 3.8 - 94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cycholek
*
*


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Wysłałem Ci odpowiedź na priv, ale skoro zadałeś pytanie na forum, to tutaj też odpowiem Laughing

XM-to najlepsze auto jakim jeździłem, a już wogóle w tej wersji jaką mam teraz. Jest super wygodne, duże, bezpieczne, a komfort jazdy jest nie porównywalny z żadnym innym autem w tej klasie. A dlaczego chcę zmienić? Potrzebuję wiekszego samochodu, to po pierwsze, a po drugie, po 2 latach jeżdżenia już mi się trochę znudził. Pewnie za jakiś czas, jak C6 będzie już na rynku wtórnym, no i oczywiście jeżeli potwierdzi się, że jest godnym następcą CX-a i XM-a, wrócę do Citroena. No chyba że przekonam się, że amerykańskie auta są warte swojej legendy Very Happy
_________________
pozdrawiam Cychol Very Happy
na razie Citroen XM 3,0 V6, automat, exclusive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marnad
*
*


Dołączył: Aug 02, 2005
Posty: 8

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jak jeststes jeszcze zainteresowany to mam do sprzedania PONTIACA TRANS SPORTA MONTANE z 1998r z gazem sekwencyjnym albo JEEPA GRANDA ale dizla
nadstal@nadstal.waw.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group