www.asu.pl :: Zobacz temat - Przednia poduszka silnika
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przednia poduszka silnika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 0:55    Temat postu: Przednia poduszka silnika Odpowiedz z cytatem

Muszę wymienić przednią poduszkę silnika. Chcę kupić sam wkład i tu pytanko - jak wymontować wkład czy jest on wprasowywany? czy jakoś inaczej montowany ?

pozdrowionka
_________________
DODGE Grand  Caravan SPORT 3,3 LPG model 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją starą poduszkę wyjąłem z uchwytu poprzez jego rozcięcie, innym sposobem nie udało mi się starej poduchy wymontować.
Po demontażu poduchy zespawałem obejmę/uchwyt i w imadle wcisnąłem nową poduszkę.
Sposób demontażu dość kontrowersyjny, ale w żaden inny sposób nie chciała dać się wyjąć Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale Ty miałeś uchwyt stalowy, a w nowych Voykach jest z duraluminium więc rozginanie odpada.
_________________
DODGE Grand  Caravan SPORT 3,3 LPG model 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group