www.asu.pl :: Zobacz temat - Co to jest??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co to jest??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pit455
*
*


Dołączył: Sep 11, 2008
Posty: 73
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 0:28    Temat postu: Co to jest?? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Już dawno temu zauważyłem na podsufitce obok przycisków "menu" otwór z zieloną diodą. Zaświeca się ona dopiero po odpaleniu auta i zaświeceniu świateł. Cóż to jest takiego i do czego może służyć??


_________________
pozdrawiam
Chrysler T&C LXi 3.8 V6 AWD + gaz, 2001 r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktoś sobie założył kontrolkę zapalonych świateł Question
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum już było "o tej dziurce z diodą", ale kompletnie nie pamiętam co i jak Confused
Ale wypas auta masz fajny.Mój w porównaniu z Twoim to kompletny golas Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dodatkowe oświetlenie wnętrza - punktowo oświetla okolice środkowej konsoli i uchwytu na kubki.
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kubekczewa
*
*


Dołączył: Oct 23, 2008
Posty: 70
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys juz o to pytalem ale za cholere nie moglismy dojsc o co kaman. u mnie to jeszcze nigdy nie swiecilo Sad opiszcie w jakich dokladnie okolicznosciach to dziala?? czy przy otwartych dzwiach?? czy przy wlaczonym oswietleniu tylu?
_________________
DODGE GRAND CARAVAN 3,8 LPG 05r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pit455
*
*


Dołączył: Sep 11, 2008
Posty: 73
Skąd: Głogów

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On napisał:
Na forum już było "o tej dziurce z diodą", ale kompletnie nie pamiętam co i jak Confused
Ale wypas auta masz fajny.Mój w porównaniu z Twoim to kompletny golas Sad

no faktycznie, "szukajka"znalazła temat, ale nie zostało to wyjaśnione. a jeśli chodzi o wyposażenie to może od standartu dodatkowo mam tylko wszystkie drzwi suwane i tylną klapę otwieraną z pulpitu lub pilotem. a i jeszcze ewenement na skalę kraju chyba (nie spotkałem tego jeszcze w żadnej ofercie), na wyposażeniu miał oryginalny odtwarzacz video. Very Happy

Przemok napisał:
To jest dodatkowe oświetlenie wnętrza - punktowo oświetla okolice środkowej konsoli i uchwytu na kubki.

szczerze mówiąc nie wydaje mi się. to światło widać dopiero jak rękę przyłożę do tego otworu na kilka centymetrów, chociaż dokładnie w zupełnych ciemnościach nie sprawdzałem.

kubekczewa napisał:
kiedys juz o to pytalem ale za cholere nie moglismy dojsc o co kaman. u mnie to jeszcze nigdy nie swiecilo Sad opiszcie w jakich dokladnie okolicznosciach to dziala?? czy przy otwartych dzwiach?? czy przy wlaczonym oswietleniu tylu?

u mnie to zaświeca się po odpaleniu auta i włączeniu świateł drogowych.nie działa np. przy załączonych światłach i wyłączonym silniku.
_________________
pozdrawiam
Chrysler T&C LXi 3.8 V6 AWD + gaz, 2001 r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przesadziłem ze słowem "oświetlenie" - dioda jedynie doświetla okolice uchwytów na kubki. Jej światło widać jedynie w całkowitych ciemnościach (świeci podczas jazdy, wiec nie może być zbyt intensywne), dioda zapala sie łącznie ze światłami zewnętrznymi.
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group