www.asu.pl :: Zobacz temat - P Y T A N I E P R O Ś B A
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

P Y T A N I E P R O Ś B A

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:24    Temat postu: P Y T A N I E P R O Ś B A Odpowiedz z cytatem

witam koledzy cenzura ..........................

Ostatnio zmieniony przez sipadodge dnia Nie Mar 07, 2010 15:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu znajdziesz wszystko co i zapytasz o wszystko co Cię interesuje http://www.jeepnieci.pl/
_________________
http://www.klub-caravaningowy-kompas.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad cenzura

Ostatnio zmieniony przez sipadodge dnia Nie Mar 07, 2010 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe.... Napisz na PW to pogadamy Smile
Tu mogą nas upomnieć, że nie na temat Smile
_________________
http://www.klub-caravaningowy-kompas.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wylacz tego cholernego capslocka.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm jediv to az tak bardzo razi ???????. to sorry specjalnie dla ciebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda tylko ze malo odpowiedzi na temat no poza gucio a pewnie sie zacznie sztuczne nabijanie postów hahah.. w stylu wlacz to wylacz tamto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Sipa nie tylko Jedi rażą duże litery Wink Poza tym temat powinien nosić inną treść i cały ten wątek powinien być zamieszczony w innym dziale.

Wracając do Twojego pytania to musisz zwrócić uwagę na to samo co kupując np. Voyka plus poprawność działania systemu 4x4, czy most nie huczy itd. Co do spalania to taki 4l silnik napewno potrafi wpierdzielić z 20l w trybie mieszanym.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego sipadodge-kolega jedi_v jest moderatorem i jego uwagi nie maja nic wspolnego z jego upodobaniami. wywiazuje sie po prostu ze swoich obowiazkow. ciesz sie,ze robi to tak delikatnie. czasem wydaje mi sie,ze niektorzy wczesniej nie byli na innych forach. ja np. wchodzac na elektrode pierw przeszukuje forum sprawdzajac czy juz ktos nie odpowiedzial na pytanie ,ktore chce zadac ,a potem 6 razy czytam swoj post sprawdzajac go pod katem merytorycznym jak i netykietowym zeby nie zostac zruganym lub wrecz zabanowanym. u nas na prawde panuje dziki luz i swoboda w porownaniu z innymi forami tematycznymi. nie chcemy tego zmianiac! niemniej nie chcemy tez totalnego bezladu ,chaosu i anarachii...
reasumujac:
-napisales posta malymi i duzymi literami(duze litery= krzyk,nie wiem na co i na kogo chciales nakrzyczec),
-napisales posta w zupelnie do tego nie przeznaczonym miejscu
-na zwrocona ci uwage reagujesz conajmniej dziwnie.
wez sie uspokoj,przenies topic do odpowiedniego dzialu i wszystko bedzie ok.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co koledzy nie wiem jak dlugo wy kozystacie z netu ja pierwsze lacze mialem w 1995 roku i qrde kiedys tak nie bylo ....................
teraz jak ktos napisze post z zapytaniem to najpierw jest o........y za brak malych ,wielkich liter za nieodpowiednia formy zapytania .nieodpowiednie miejsce itp.itd ,,,,,,,
niewiem co to jest czy jakieś niezaspokojone ambicje moderatorów czy chec nabijania sobie ilosci odpowiedzianych postów nie wiem i nie dowalam sie do jakosci odpowiedzi na zadawane pytania .. ps slowo cholernego wcale nie jest delikatnie dla mnie jest to slowo niefajne duzo gorsze od pisania wielka litera ...........qrde na tym forum asu tez jest moderatorem i on konkretnie odpowiada na pytania a nie choleruje sie i nie wyzywa ,hm ale on ma cos do powiedzenia w temacie kiedys pisało sie po prostu... cps off pls .. i było po problemie i nie bylo jakis tam niepotrzebnych nerwówek a teraz i nie chodzi mi tu kąkretnie o nasze forum ale ogólnie

odnosnie mojej sprawy nie mialem pojecia gdzie mam o to zapytac pomyślałem ze ten dzial czyta duzo ludzi i dlatego go tu umieścilem moderator powinien go usunac albo przeniesc w odpowiedznie miejsce ..........


Ostatnio zmieniony przez sipadodge dnia Nie Mar 07, 2010 15:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konkretnie to w 95 roku lacze rozdzielilem routerem bo juz corka mi dorosla i chciala miec swojego kompa(to tak na okolicznosc doswiadczenia w necie)
asu odpisuje rzadko ale konkretnie bo jest zapracowany,moderatorem jest z tego powodu,ze forum jest jego pomyslem i on je finansuje. nie zajmuje sie natomiast sprzataniem i utrzymywaniem porzadku bo od tego ma ludzi. jakbys mial wiecej doswiadczenia to bys wiedzial jakie zadanie ma moderator.
kiedys moze bylo inaczej ,a teraz jest tak. w sumie nie dziwie sie. kiedys bylem jednym z pierwszych 10 ludzi ktorzy mieli cb radio w woj. slaskim. bylo na laczach uprzejmie i milo. potem zrobilo sie tloczno i radyjka wpadly w rece...no w rece malo rozgarnietych ludzi wiec sprzedalem sprzet. jakis rok temu ponownie radio wpadlo mi wrece i kilka dni uzywalem-straszne-to jedyna rzecz jaka cisnie mi sie na usta. pomijajac pozytek z radia w drodze to co sie dzieje w eterze jest przerzajace.
dlaczego pisze o cb radiu? to samo jest z netem. kiedys w necie tez bylo inaczej tak jak w tym cb radiu.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Nie Mar 07, 2010 15:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzilo mi o to forum wq....m sie czytaja to ...http://www.rc.fm/node/38532 poczytaj i dyskusja jest bezprzedmiotowa nie na temat sam przyznasz racje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cb radio tez mialem pierwsze w 95 i to prawdz co piszesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>cb radio tez mialem pierwsze

etam..ja mialem pierwsze to , pierwsze tamto... sipa z moderatorami sie nie klóć bo poprostu nie wypada (wedle ktoregos tam "przykazania" zawsze maja racje itp Smile
PS. ja tylko chcialem nabic sobie kolejnego posta - choc na tym forum za posty niestety nic sie nie dostaje ;/ a czasem ktos ci powie nawet "amen"...
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
wiecie co koledzy nie wiem jak dlugo wy kozystacie z netu ja pierwsze lacze mialem w 1995 roku i qrde kiedys tak nie bylo ....................

odnosnie mojej sprawy nie mialem pojecia gdzie mam o to zapytac pomyślałem ze ten dzial czyta duzo ludzi i dlatego go tu umieścilem moderator powinien go usunac albo przeniesc w odpowiedznie miejsce ..........


Sipadodge - kiedyś wszystko było inaczej. Niestety im więcej ludzi, tym większa konieczność utrzymania jakiegoś ładu. Jak moderator miałby teraz przenosić każdy niewłaściwie umieszczony wątek, to nie miąłby czasu odpowiedzieć na żadne pytanie. Szanuj czas innych i tyle.
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. . . . . . "amen"

Cool

...tylko po to aby nabić sobie posta Laughing , bo nie mam nic mądrego do napisania Embarassed
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing ... ja to samo co Benek Idea Exclamation Wink Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcys jak to sie nie dostaje?a kufelki piwa to nic? Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group