www.asu.pl :: Zobacz temat - gdzie jest filtr pyłkowy w grandzie z 2005roku?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie jest filtr pyłkowy w grandzie z 2005roku?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
max1978
*
*


Dołączył: Mar 08, 2008
Posty: 116

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 18:53    Temat postu: gdzie jest filtr pyłkowy w grandzie z 2005roku? Odpowiedz z cytatem

pytanko jak w temacie,coś ostatnio zauważyłem,że bardziej mi parują szybki,a z włączona klima osusza ale znacznie gożej chłodzi niż w zeszłym roku(a wręcz prawie nie chłodzi), po czyszczeniu i nabiciu działała super ,przecieków nie ma,bo do płynu był dodany jakiś dodatek który by było widać wrazie wycieku gazu z układu.Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi co to może być
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotnie wygląda na to że masz zapchanego przeciwpylkowca - powinien byc pod schowniem - pociągasz za taki suwak i wyciągasz go, ale wczesniej radze podlożyc sobie pod niego folię bo lubi się troche syfu wysypać przy wyciąganiu.

pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turecki
*
*


Dołączył: Sep 21, 2007
Posty: 53
Skąd: Raków Częstochowa

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zakładać nowego tematu, a nic nie znalazłem przeszukując forum, więc podepnę się tutaj.

Czy mój Voyager 2.4 z 1997 roku posiada filtr kabinowy?
Jeżeli tak to gdzie on jest.

Pozdrawiam - Tomek

PS. Przeglądając ofertę sklep.asu.pl widzę, że filtry do voyagerów są, ale dla roczników 2001-2006, więc wnioskuję, że w moim może takiego nie być.
_________________
Honda FR-V 2.0 '05

Chrysler Voyager LE 2.4 '97 + LPG (pożegnany z żalem i płaczem w 2011 r)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
max1978
*
*


Dołączył: Mar 08, 2008
Posty: 116

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale schowek muszę zdemontować czy jest dojscie bez zdejmowania schowka???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Mr Tureckiego.
są dwie odpowiedzi. albo masz filtr albo nie Laughing szkoda"nafty" żebyś dochodził dlaczego jakie modele a od którego roku etc. jak montowali w "jajkach" to we wlotach podszybia. poszukaj na forum były nawet fotki
powodzenia
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdjęciach są wloty na filtry pyłkowe niestety niedostępne ale można założyć kawałki flizeliny i obkleić szkotem mało wydajne ale zawsze coś.



http://img72.imageshack.us/gal.php?g=p1030808.jpg
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
max1978
*
*


Dołączył: Mar 08, 2008
Posty: 116

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety pod schowkiem filtra u mnie brak!!! jest tam kupa plastików ,nawet pojechałem do kolegi co ma takiego samego ale z 2001 roku i u niego tam jest a u mnie nie ma ,w takim razie gdzie szukać????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubekczewa
*
*


Dołączył: Oct 23, 2008
Posty: 70
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam 2005 rocznik i filtra brak , bylem w serwisie amerykanskich autek i oni tez go nie znalezli , niestety nie jest to chyba standard w usa wiec nie do kazdego autka je montowali:(
_________________
DODGE GRAND CARAVAN 3,8 LPG 05r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pit455
*
*


Dołączył: Sep 11, 2008
Posty: 73
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

max1978 napisał:
niestety pod schowkiem filtra u mnie brak!!! jest tam kupa plastików ,nawet pojechałem do kolegi co ma takiego samego ale z 2001 roku i u niego tam jest a u mnie nie ma ,w takim razie gdzie szukać????

a mnie ciekawi od czego zależy montaż tych filtrów. w moim filtr przeciwpyłkowy jest w miejscu, o którym pisał cyberda_. nawet "specjaliści" od amerykańców byli zdziwieni, że w tym miejscu jest filtr. na początku twierdzili że nie ma wogóle. Shocked
u szwagra z rocznika 2003 jest obudowa na ten filt identyczna jak u mnie, w tym samym miejscu, tylko ten suwak jest tak jakby zalany z całością.
_________________
pozdrawiam
Chrysler T&C LXi 3.8 V6 AWD + gaz, 2001 r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykanie to dziwny naród !!!

Jak na razie we wszystkich autach jakie spotkałem posiadających klimatyzację zawsze był filterek przeciwpyłkowy (przynajmniej w Europie jest to chyba standard), ciekawe dlaczego postanowili nie montować ich w niektórych wersjach, bo raczej to mizerna oszczędność, a względy praktyczne przemawiają za instalacją filtra. Gdy wymieniam filtr i widze co na nim się zebrało to zawsze myślę o tym że to wszystko , gdyby nie filterek, byłoby w kabinie, no i częściowo w moich płuckach. Kiedys przed wyjazdem na Mazury wymieniałem filtr przeciwpyłkowy i po powrocie (14 dni) postanowiłem sprawdzić co się na nim zebrało i tak w zasadzie nadawal się ponownie do wymiany - lato i piaszczysto- szutrowe mazurskie drogi dały mu w kość, i przechwycił praktycznie wszystko.

Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się także naszukaliśmy i brak filtra Sad

podnosnik koszowy wroclaw
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group