www.asu.pl :: Zobacz temat - kolory przewodów sondy lambda
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolory przewodów sondy lambda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jacekolo1
*
*


Dołączył: Feb 03, 2010
Posty: 19
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 21:39    Temat postu: kolory przewodów sondy lambda Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum Laughing
Mam małą zagwozdkę ponieważ potrzebuję wymienić w swoim wozie (chevrolet TS 3,4 z 2000r.) sondę lambda. Kupiłem uniwersalną cztero przewodową NTK i moje pytanie to jak połączyć kable? U mnie są dwa brązowe jeden jasno brązowy i jeden filetowy. Zgodnie z instrukcją w sądzie NTK dwa białe to grzałka szary to masa a czarny sygnałowy, myślę że u mnie dwa brązowe to grzałka jasno brązowy to masa a fioletowy to sygnałowy. Jeśli się mylę to nich mi ktoś podpowie jak powinny być połączone kabelki.
Pozdrawiam Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważasz, że dwa brązowe to grzałka, to możesz je podłączyć z dowolnymi białymi, a dalej ... nie mam pojęcia.
U mnie miałem problem tylko z białymi, ale z forum dowiedziałem się, że nie ma znaczenia który biały do którego białego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekolo1
*
*


Dołączył: Feb 03, 2010
Posty: 19
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W necie na stronie boscha wyczytałem że jasno brązowy podłącza się wraz z jednym brązowym do grzałki Shocked i dlatego jestem w drobnej rozterce bo nie chcę czegoś rozwalić Sad
_________________
Samochodów kilka miałem,
lecz komfortu nie zaznałem,
puki Chevroleta Trans Sporta
sobie nie zapodałem............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group