www.asu.pl :: Zobacz temat - Co Wy na to ???
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co Wy na to ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Nedzwiedz
*
*


Dołączył: Nov 16, 2008
Posty: 94
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 0:35    Temat postu: Co Wy na to ??? Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Mam nadzieję, że za temat nie dostanę bana.

Dzisiaj tj. 25.XII w pierwszy dzień świąt, po imprezie u teściów ( ja lekko wygięty ) jechaliśmy z żoną do domu. ( żonka prowadziła). Jechała dziewczyna jak Bozia przykazała 50-60 km/h w terenie zabudowanym. I jak się okazało jechała źle - czytaj za wolno !!! Policjanci zobaczyli, że jedzie amerykańska fureczka zgodnie z przepisami ( czytaj zbyt wolno Very Happy ) i jak mniemam pomyśleli ( chyba ich przeceniam - bo jak zauważyłem i próbowałem pogadać, to z myśleniem wspólnego Pan Policjant miał niewiele), że pijaczek jedzie no i oczywiście kasa !!! No i k....wa jechał, tylko niestety dla policjantów na fotelu pasażera. Powłączali sobie swoją dyskotekę na prostej drodze i zatrzymali mi żonkę Bogu Ducha winną. ( oczywiście rutynowa kontrola - SUPER pomysł na wyłudzenie łapówki )

No i się zaczęło:

Pan policjant poprosił o dokumenty:
- dostał do ręki prawo jazdy i dowód rejestracyjny !!!

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po 1o minutach !!!!!!!!!! przychodzi i mówi, że dostał dowód od Chryslera ( oryginalna wymowa "Chryslera" Very Happy ) a to chyba nie to auto ( Lincolnem jechaliśmy ) Smile Smile Smile Smile Smile


Myślę sobie, ale się bystry trafił ....................... Very Happy

Dałem mu dowód od Lincolna.

Wziął do łapki i bez czytania ( może znowu oddałem od Chryslera ?) idzie patrzeć na światła z przodu, czy odpowiadają normom UE ( miał 10 minut na myślenie za co ode mnie bedzie chciał kasę wydrzeć ). No to mówię do żonki, że chyba nam dowód zabierze ( wtedy jeszcze źle o nim nie myślałem !!! ) za symetryczne światła.
Ale orzeł i demon wrocławskiej drogówki nawet się nie zorientował, że jest nie OK. ( pan policjant nie wiedział jak sprawdzić przód, to się nie czepiał. ) Wtedy wysiadłem z auta i grzeczniutko mówię, że piłem i dlatego prowadzi żona i chciałbym pomóc w kontroli, to On na to, że proszę włączyć światła przeciwmgielne :027: ( i pewnie pomyślał - tu cię mam ) , więc ja ze spokojem mówię że żona się zdenerwowała więc ja włączę - On że OK, no to ja do środka cyk pyk i tylne przeciwmgłowe świeci !!!!!!! Myślałem, że mu z oczu krew się poleje ( taki był w....y, że działa ), bo oczy mu krwią zaszły.
No i chodzi wkoło auta i szuka - a to apteczka ( a tu jak na złość jest choć z tego co wiem obowiązku nie ma ), a to gaśnica ( a tu jak na złość jest ) - no to k...a opony pan policjant sprawdza - na jego nieszczęście nówki ( tzw. szukanie h.... do d...y ) ( przepraszam wszystkich czytających, ale na końcu będziecie wiedzieli skąd inwektywy ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i po paru minutach zauważył, że na środku oryginalnych czerwonych tylnych lamp ( mówiłem że bystry ), ktoś zamiast kierunków od Żuka wstawił 15 centymetrowe potrójne pomarańczowe paski diodowe ( świecą zajebiście w dzień i w nocy - a ich jedyną wadą jest to że wyglądają średnio )



i ONE NIE MAJĄ HOMOLOGACJI. Jak mówię, że same paski mają, bo produkowane w Toruniu, to jeszcze bardziej krew mu do oczu nabiegła i mówi, że od tej pory rozmawia tylko z kierowcą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No do k...y nędzy, przez 15 minut byłem OK, a jak zabrakło argumentów to nagle pijany jestem i rozmawiać ze mną nie będzie!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM POLSKICH POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO !!!!!!!!!

Zabiera pan policjant dowód rejestracyjny i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myślę sobie - p.........l się, na szczęście są w tym kraju zaprzyjaźnieni diagności, co pomarańczowy kierunek z małych 45 diodek zajebiście świecących ( kierunek lepiej widoczny niż w moim 300 C wersja EU ) jest więcej warty ( bo widoczny ) niż sfrustrowany policjant drogówki, któremu żona nie dała .......................... kanapek z karpiem do pracy i gul skacze, że służba w święta wypadła i wypić jak ja nie może ( a może wypił :027: ), a jak już jeździ to trafił mu się taki CO NIE DAJE !!! .

Na koniec jak pytam, czy wypisując kwit może wypisać na 7 dni, a nie do miejsca garażowania, to mówi że tylko do miejsca garażowania, bo auto homolagacji nie ma !!!!! Very Happy ( bystry i dowcipny mi się trafił )

Wtedy mnie już zagotował więc pytam, CZY ZAMIAST NAM 25 MINUT ZABIERAĆ DOWÓD REJESTRACYJNY, NIE LEPIEJ BYŁOBY ZATRZYMAĆ - UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SIEDMIU KIEROWCÓW PRZEJEŻDŻAJĄCYCH NA CZERWONYM ŚWIETLE ( staliśmy 75 m od skrzyżowania i w tym czasie 7 na czerwonym cięło dalej - wiem bo pan C. kwity prawie pół godziny sprawdzał - to się z nudów rozglądałem), Jaśnie Wielmożny ( z moich podatków ( k....a niemałych ) porządku pilnuje - ale tylko tego który mu łatwiej przychodzi ) mówi, że to nie ja mu będę UWAGA !!!!!!!!!!!!! KIERUNEK PRACY WYZNACZAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( gdyby mi po męsku na boczku powiedział - PILNUJ SWEGO NOSA, to jeszcze bym pomyślał że jaja ma a tak wyszło co wyszło )

Na koniec: Gdyby mi zabrał dowód za światła pozycyjne przednie ( pomarańczowe ), za czerwone kierunkowskazy z tyłu, za symetryczne światła mijania - to w życiu bym nie śmiał złego słowa powiedzieć, ale że za pomarańczowe kierunki ( dołożone i bardzo dobrze widoczne, mające homologację jako światła elektroniczne ) w tylnych światłach - to myślę że ten Pan, czyli Pan młodszy aspirant C. z wrocławskiego WRD jest z siebie dumny, natomiast ja uważam, że TAKI policjant to kawał ....... i nic więcej.

Naprawdę jest mi przykro, ponieważ z reguły auta z rodowodem USA,m czy Canada jeżdżą zdecydowanie rozsądniej i wolniej niż VW Passat TDI z 3 czerwonymi literkami ( tzn 130 PS ( na szczęście nie wszyscy, ale większość niestety ), bo z tymi z 90 PS to nawet nie rozmawiają ), Skody Fabia przedstawicieli handlowych, nie daj Bóg Seaty Leony czy Toledo ( z kompleksem VW - czyli jestem tańszy, ale pokażę wszystkim że szybciej jeżdżę ) i stanowią dużo mniejsze zagrożenie niż wspomniane samochodziki klasy kompakt z EU, więc należy całą resztę upier.....ić, bo jak nie to straszny dramat będzie miał miejsce na drogach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I na koniec dodam, że przepisy przepisami, a policjanci egzekwujący przepisy to policjanci egzekwujący przepisy ( a w życiu codziennym TYLKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ścigający za prędkość i auta USA za brak homologacji oświetlenia) spowodowali, że ja ( całkiem praworządny kierowca ( nawet pasa na skrzyżowaniu nie zmieniałem, bo nie wolno )) zacząłem pilnować TYLKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRĘDKOŚCI I RADIA CB z info gdzie są i gdzie stoją.

I NIE WIEM JAK U WAS - ALE U MNIE POZOSTANIE TAK NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ BEZ ŻADNYCH ZMIAN - jak mają mnie ścignąć, to proszę bardzo - będę wyprzedzał na ciągłych ( byleby policja nie widziała ), będę zmieniał pasy na skrzyżowaniach ( byleby policja nie widziała ), będę jeździł na zakazach skrętu ( byleby policja nie widziała ) itp itd ( byleby policja nie widziała ) - to mi szkoda nie będzie, jak już zobaczy :diabel2:

Pozdrawiam i życzę zero ( zirou, null, 0, zero itp ) kontaktu z policją.

PS 1

Obok siedział jakiś młodziutki "krawężniczek" bo nawet miał czapkę baseballówkę i SIĘ UCZYŁ Very Happy - NO TO SIĘ NAUCZYŁ Very Happy

PS 2
Od dzisiaj świadomie nazwę policja piszę z małej litery ( totalny brak szacunku ) i mam nadzieję, że pojawi się Forumowicz z Drogówki, który będzie walczył z takimi policjantami jak pan Cichocki, a już na pewno nie będzie ścigał normalnych kierowców ( proszę poczytać moje posty np. na temat prędkości max i świrowania na autostradach ), którzy dla odmiany od wszystkich lubią amerykańskie samochody.

Pozdro dla wszystkich ze światłami, które nie mają homologacji - piszcie jak jeździcie w stosunku do pozostałych, czyli kto bardziej "rozrabia na drodze"? :028: Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
THEMA by CHRYSLER 3.0 CRD '12; Lincoln TC 4.6 '00 for sale Sad


Ostatnio zmieniony przez Nedzwiedz dnia Sob Gru 26, 2009 8:26, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W USA nie do pomyslenia!Na florydzie wolno miec 0.8 promila.Z klubu wszyscy jada wolno,bo wiadomo,niektorzy wypili wiecej.Kolega sie ociagal,dluzej zastanawial i wolniej jechal.Podjechal patrol i zapytal czy dobrze sie czuje,czy moze podpilotowac do domu.Odrzekl ,ze nie,wszystko jest dobrze.To wiecie co ten Policjant zrobil? - grzecznie podziekowal i zyczyl dobrej nocy! A to cham bezczelny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekzaba31
*
*


Dołączył: Feb 11, 2009
Posty: 73
Skąd: POZNAN

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to miałes wyprawe !!!!!ja w moim amerykanie prawie co skrzyzowanie daje gaz do dechy bo co młodzi kierowca w aucie z mocniejszym silnikiem chca sie scigac a mam troche pod maska
i jak wygram to radocha Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noxi
*
*


Dołączył: Jan 05, 2010
Posty: 64
Skąd: Slask / Zory

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niepowiem tez lubie zalozyc z kapcia jestem mlody ale nie dam starym lebrom np z VW Very Happy

___________________________
Chrysler Vision 3.5KAT, Oldsmobil Aurora 4.0, Lincoln Navigator 5.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
arturant
*
*


Dołączył: Sep 16, 2007
Posty: 6
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę dostawczym mercedesem przez wieś (chrysler nawalił), w środku żona i dzieciak ,dwa siedzenia trzy osoby, pasy nie zapięte , fotelika nie ma bo gdzie , zatrzymuje mnie szeryf miejscowy i po bardzo wnikliwej kontroli decyduje na mandat bo jedna z dwóch żarówek oświetlenia tylniej rejestracji nie świeci, ja pacnąłem ręką w tylne drzwi zaświeciła , co teraz ?bo kolega szeryfa w debilowozie ukrytym w krzakach już wypisał mandat .Stanęło na tym ,ŻE DOSTAŁEM 50zł ZA ZAŚMIECANIE . Ta sama wieś ,przedmieście krakowa, wiadukt nad torami kolejowymi 300m od skrzyżowania , wąsko że autobus MPK nie minie się z autem z przeciwka ,dwa debile w radiowozie zrobiły sobie centralnie na środku wiaduktu punkt kontroli drogowej skutecznie paraliżując wjazd z sypialnych przedmieść do krakowa, korek co dzień ,po tygodniu chyba ich ktoś myślący pogonił ,bo grasowali przed wiaduktem .To tyle tak na szybko o stanie umysłu naszych stróżów, w mojej okolicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arturant
*
*


Dołączył: Sep 16, 2007
Posty: 6
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie pytania kolegi ; Co drugi dzień jadę E7 Kraków -stolica ,już parę lat .Kiedyś Windstar teraz Voyager, nie wiem czy komuś się udało przejechać więcej na tempomacie niż 1 (jeden ) kilometr ? Mnie nie .Ambicją tzw.wyścigówek jest koniecznie wyprzedzić , wjechać przed maskę na chamulcu ,zmuszając do chamowania,to tak jakby od tego zależało jego życie.A zwłaszcza debili wszelkiej maści z rej. na literę W . Czasami widać nawet na pysku idioty jakąś nadzwyczajną radość z wykonania manewru ,coś jakby orgazm .Nie mam pojęcia czym są zarażeni lub co palili ,może to sposób wyładowania frustracji za kompleks volkswagena lub prawie audi , o którym pisał kolega na początku. Niestety objawy tej dewiacji są bardzo niepokojące ,pół biedy jak biedny debilek zabije się sam ,gorzej jak zrobi krzywdę komuś normalnemu ,komuś kto np.nie zjedzie na pobocze gdy on będzie wyprzedzał na trzeciego. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arturant napisał:
.A zwłaszcza debili wszelkiej maści z rej. na literę W .


oj co prawda to prawda, wczoraj wracając z Podhala kilku mnie takich mijało, wyprzedzali na chama gdzie się tylko dało, byle do przodu.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group