www.asu.pl :: Zobacz temat - Vision migoczące oświetlenie wnętrza
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vision migoczące oświetlenie wnętrza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 16:20    Temat postu: Vision migoczące oświetlenie wnętrza Odpowiedz z cytatem

Mam pewien niewielki problem, mianowicie podczas jazdy autem zwłaszcza po nierównej nawierzchni (kocie łby,łaty asfaltowe itp.) zaczyna migać oświetlenie wnętrza razem z kontrolka niezamkniętych drzwi..sprawdzałem bolce w drzwiach ale nic niepokojącego nie dostrzegłem, lampy działaja prawidłowo przy zamykaniu czy tez otwieraniu drzwi na postoju, tylko właśnie w czasie jazdy zaczyna się mała dyskoteka Rolling Eyes ...gdzie szukać przyczyny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no raczej ewidentnie problem tkwi w ktoryms wylacznikudzwiowym.
wykrec wszystkie wylaczniki (tylko przewod przyklej tasma, zeby ci go nie wciaglo do slupka;-) i przejedz po nierownosciach. jesli bedzie OK to zamontuj 1 wylacznik i znow przejedz i tak do skutku az znajdziesz ten wadliwy Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie znalazłem czasu na tą próbę o której wspomniałeś (mam sporo nauki) ale pojawił się jeszcze jeden objaw,kilkanaście minut temu spojrzałem przez okno, przed domem stoi auto....a w nim zapalone oświetlenie wnętrza, schodzę na dół,otwieram drzwi, zamykam i po chwili gasną,wchodze do mieszkania spoglądam na samochód...świecą sie znów, po chwili gasną i ponownie zapalają Confused jest godzina 2:47 nad ranem a one wciąz nie gasną...nie chce już mi się schodzic, aby odłączyc akumulator...zamknięcie maski w Visionie obudziłoby połowe dzielnicy..a tu jest przerażliwie cicho Smile jak myślisz dalej wina moze leżec po stronie włączników/wyłączników w słupkach Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli tak sie dzieje to raczej w samych przewodach idacych do wylacznikow dzwiowych
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Lulek41112
*
*


Dołączył: Nov 11, 2009
Posty: 39

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Sprawdz wyłacznik czasowy oswietlenia wnętrza kabiny ! znajduje sie z prawej strony pod listwą ozdobną [niby drewno] Very Happy !Jak otworzysz furtke Very Happy to słychac tam prace jakby jakiegoś wiatraka ! Uwaga bo to delikatne ustrojstwo ! vision-3;5l97r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widzisz...a ja sie od trzech lat zastanawiam co to za wiatrak mam pod airbagiem ;/ ehhh Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu znalazłem chwilę czasu..dziś wieczorem zrobiłem "test marcysia"ale ograniczyłem sie tylko do jednych drzwi a konkretnie do jednego włącznika/wyłacznika w słupku z prawej tylnej strony,odkreciłem go i podłozyłem podkładkę z....kawałka papieru Smile ,gdyż odnosiłem wrażenie że zamykając drzwi włacznik jakby nie został wciśnięty..bynajmniej nie zawsze. Zrobiłem kilkukilometrową rundę po drogach o różnej nawierzchni,i ani razu nie zaświeciła sie kontrolka niedomkniętych drzwi razem z oświetleniem Very Happy Exclamation co wcześniej nie miało miejsca...8 migających co chwilę lampek Idea Tak więc ani przewody,ani wiatrak....na szczęście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group