www.asu.pl :: Zobacz temat - Stratus 2002 Problem z elektroniką
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stratus 2002 Problem z elektroniką

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomid
*
*


Dołączył: May 27, 2005
Posty: 15

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 9:24    Temat postu: Stratus 2002 Problem z elektroniką Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem z elektroniką w stratusie z 2002 z silnikiem 2,4l dohc.
Na poczatku zapaliła się lampka engine check. Nie było żadnych problemów z silnikiem ale pojechałem na diagnostykę.
Wyszło coś takiego: P0456EVAP System very small leak oraz P0601 internal controller failure. Niestety mechanik nie bardzo wiedzial co z tym zrobić. Teraz zaczynam mieć problemy z odpalaniem na zimnym silniku.
Zrobiłem standardowy test czy to nie pompa ale po kilkukrotnym przekręceniu kluczyka bez odpalania dalej ma problem. W międzyczasie na liczniku pojawiają sie komendy P0601 lub P1684 po chwili Done.
samochód ma instalację Omegas. Ci od gazu twierdzą ze nie wpinali sie w komputer.
Help
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomid
*
*


Dołączył: May 27, 2005
Posty: 15

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok doczytałem kody
P0601 to błąd sumy kontrolnej - nie mam pojęcia czerwonego co to jest
P0456 to mały wyciek w instalacji odprowadzania oparów; co można zrobić w tym temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieżki temat skoro gazownicy twierdza ze nic nie wpinali to jakim cudem instalacja pracuje ?? Mi wyglada to na zalozenie resetu kompa przez gazownika i poprostu zapisuje wyuczone parametry po czym je kasuje i tak wkolo macieja i nie zgadza sie suma kontrolna w programie komputera w aucie ale moge sie mylic i moze byc to wina np.wyschnietych elektrolitów w kompie lub poprostu sam z siebie sie wysypal flash w komputerze co do zaworu recyrkulacji spalin i nieszczelnosci to sprawdz czy jest rozbieralny i da sie wyczyscic jak nie no to wymiana na nowy Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group