www.asu.pl :: Zobacz temat - nierówna praca silnika 3.3L
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nierówna praca silnika 3.3L

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 13:02    Temat postu: nierówna praca silnika 3.3L Odpowiedz z cytatem

sprawa dotyczy mojego intrepida. po odpaleniu przez jakieś 10 sekund chodzi normalnie, później słychać jakby zapłon wypadał, słychać to na środkowym tłumiku, kiedy dodam gazu wyraźnie jest wyczuwalna nierówna praca silnika do ok 3000 rpm, później mniej albo wcale nie wyczuwalna. dzieje się tak na zimnym, na ciepłym, na benzynie i na gazie, podczas jazdy i podczas postoju, po prostu cały czas. sprawdziłem kody z kluczyka i nic mi nie pokazuje, świece i przewody wymieniałem gdzieś w sierpniu tego roku. w zasadzie zrobiło mi się tak kilka tygodni temu ale ustało i teraz znowu wróciło. wczoraj jeszcze trochę się Evil or Very Mad bo wyjężdżając z parkingu na zakręcie straciłem wszystkie biegi, wróciły kiedy dałem trochę gazu i skrzynia weszła mi wtedy w tryb awaryjny, zresetowałem go i było ze skrzynią ok, ale na normalne mi to nie wygląda bo olej mam. możecie mi coś doradzić? czy na komputerze może mi pokazać co jest przyczyną takiego zachowania silnika i skrzyni? czy jest to powiązane? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group