www.asu.pl :: Zobacz temat - Suburban - opinie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suburban - opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
miodziok
*
*


Dołączył: Oct 29, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 13:21    Temat postu: Suburban - opinie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

jestem nowy i chciałbym się zwrócić do bardziej doświadczonych i obeznanych o opinie na temat Suburbana rocznik od 2002 do 2007 (czyli dwie generacje). Planuje zakup i chetnie wyslucham kazdej opinii.

Błagam nie zarzucajcie tekstami, że duzo pali, bo to oczywiste Smile

Osobiscie jezdze Dodge'm Neonem 2003 (czerwony z elementami sportowego kitu, bez cudowanego tuningu). Czas sie go pozbyc, choc nie ma jeszcze 100 000 km - Suburban zawsze byl moim marzeniem Very Happy

Miodzio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znamy aut ktore duzo pala.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
miodziok
*
*


Dołączył: Oct 29, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komentarz, który mówi wszystko o podejściu do amerykańców Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z kolegą LAMBADA. On takiego ujeżdża.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rekomendacja powinno byc to,ze wiekszosc sluzb federalnych ujezdza takie auto lub blizniaki z GMC Smile
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luanda
*
*


Dołączył: Oct 12, 2007
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy jeździ starszym modelem na co dzień.
Ponieważ zawodowo zajmuje się serwisem ciężarówek i autobusów, zdarza mu się "ściągać z drogi" ciągniki i podobne swoim chevim.
Chwali auto bardzo, aczkolwiek zastrzega, że do szybkiej jazdy ono nie służy.
_________________
PTS 3,1 '93
FFII 1,6 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy porzadny amerykaniec pociagnie ciagnik!!! ja swoim ciagalem ostatnio holownik z laweta(dwa auta na pace),hihi.
Tak wogole to suburban tez mi sie bardzo podoba.
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stenn
*
*


Dołączył: Sep 13, 2009
Posty: 62

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 19:29    Temat postu: suburban Odpowiedz z cytatem

Witam. Widzę, że koledzy się rozpisali o holowaniu - do holowania służy holownik. Wracając do tematu - jestem szczęśliwym posiadaczem Chevy Tahoe 2002r, 5,3+sekw.LPG. Miałem już kilka amerykańskich samochodów - ten jest wyjątkowy. Tyć krótszy niż Suburban ale technicznie i wizualnie to to samo. Na wstępie nie pali dużo - w cyklu mieszanym 18-22litry gazy (zasługa rozłączalnych cylindrów - do 1500 obrotów chodzą tylko 4). Komfort, przestrzenność, bezpieczeństwo, wykonanie podzespołów, rama, zawieszenie i silnik to atuty tego samochodu - nie wspominając o wyglądzie - mój jest kruczo czarny. Silnik 5,3l v8 - piękna kultura pracy, dynamiczny, jak przydusisz to robi się wyścigowa ciężarówka - i ten gong - żadne radio tak pięknie nie brzmi jak ten silnik. Zawieszenie - na ramie - komfort, Pajero, Patrol nie maja szans do komfortu zawieszenia i wyciszenia (wiem bo jeździłem). Proste rozwiązanie zawieszenia - jedynie co siada to końcówki i drążki kierownicze, gumy stabilizatora - zasługa dróg, poza tym wszystko wykonane w słusznej wielkości do stosunku auta wiec nie puka, nie stuka i jest wytrzymałe. Środek - ula la kanapy jak fotele w domu, przestronność, wszystko pod ręka bez zbędnych udziwnień. Dla mnie super - mój jest z Florydy nie mam podgrzewanych foteli i to jedyny minus. Wentylacja i klimatyzacja - bez zastrzeżeń. Widoczność - przód, boki extra, lustra jak w ciężarówce ale widoczność do tyłu - bardzo trzeba być czujnym - samochody z tyłu mają najczęściej dach niżej niż ty dolna krawędz tylniej szyby, poza tym piesi i dzieci. Jeżeli chodzi Ci po głowie Suburban - głęboko się zastanów czy będziesz miał gdzie parkować tym potworem, bo będzie ciężko - miałem okazję. Ważne jest to że dostępność części nie jest taka łatwa jak do innych amerykańskich aut, ale ebay czyni cuda. Mój jest bezwypadkowy i pierwszy raz ujrzy śnięg - udało mi się kupić w extra stanie - życzę Ci również trafnego zakupu i radości z jazdy. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group