www.asu.pl :: Zobacz temat - Montaż haka do Voytka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Montaż haka do Voytka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 11:10    Temat postu: Montaż haka do Voytka Odpowiedz z cytatem

Panowie czy ktoś z Was montował hak z hak-pol do jajka http://www.hakpol.pl/instrukcje/CH.002.pdf
Mam pytanie o tą belkę poprzeczną do której jest przymocowany hak, czy ona jest za zderzakiem, czy pod zderzakiem? Chodzi mi o to czy będę musiał przestawiać butle przy montażu haka. U mnie butla jest jakieś 4cm za zderzakiem.
Drugie pytanie gdzie podłączyliście wiązkę elektryczną gniazda żeby było dobrze i jak najmniej roboty?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiazke najlepiej z tylnich swiateł
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok myślałem że może gdzieś jest coś ukrytego do czego bezproblemowo można się podpiąć, a tu trzeba wpinać się w kabelki.
Na innym forum wyczytałem że dobrze jest kierunki i przeciwmgielne przyczepy podpiąć przez przekaźniki żeby nie uwaliło BCMa a stopy i pozycyjne można bezpośrednio bo biegną bezpośrednio od bezpiecznika.
jak u Was jest to podpięcie rozwiązane?

Aha jeszcze jedno czy w podanym przeze mnie haku jest różnica pomiędzy FWD a AWD? Przecież hak jest mocowany do podłużnicy a w obu samochodach jest ona taka sama, prawda? To samo chyba się tyczy Vaoyager a Grand Voyager?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nikt z Was nie montował haka do Voytka?
Zamówiłem właśnie hak z hak-polu, jak dotrze przed sobota to będę się męczył z montażem. Mam nadzieje że butla nie będzie przeszkadzać Confused
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
kret
*
*


Dołączył: May 20, 2009
Posty: 54
Skąd: Gorzów WLKp

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 16:58    Temat postu: Re: Montaż haka do Voytka Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
Panowie czy ktoś z Was montował hak z hak-pol do jajka http://www.hakpol.pl/instrukcje/CH.002.pdf
Mam pytanie o tą belkę poprzeczną do której jest przymocowany hak, czy ona jest za zderzakiem, czy pod zderzakiem? Chodzi mi o to czy będę musiał przestawiać butle przy montażu haka. U mnie butla jest jakieś 4cm za zderzakiem.
Drugie pytanie gdzie podłączyliście wiązkę elektryczną gniazda żeby było dobrze i jak najmniej roboty?


Hak montujesz do podłużnic śrubami z boku podejrzewam że masz już oryginalnie powiercone podłużnice więc zostanie Ci tylko go przykręcić a butla to myślę że nie jest na tyle wielka żeby hak się nie zmieścił.
Co do drugiego pytania o podłączenie wiązki elektrycznej to musisz się rozejrzeć pod spodem auta przy błotniku czy nie masz oryginalnej wtyczki do której należy się tylko podpiąć dużo aut tak ma mój wini też ma pod spodem z tyłu po stronie kierowcy wiązkę do podłączenia instalacji z haka Very Happy
_________________
Kret w Fordziku Windstarku  3.0 96r http://windstarmania.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kret sam montaż jest prosty, otwory są w podłużnicy bo sprawdzałem.
Co do butli to właśnie mam obawy czy nie będę jej musiał przestawiać bo zwisa poniżej dolną linie zderzaka jakieś 6-7cm i przestrzeń pomiędzy butlą a tyłem zderzaka to tylko jakieś 4cm i jeśli się okaże że ta belka poprzeczna haka będzie biegnąć za zderzakiem (patrząc od tyłu) to butla do przestawienia, natomiast jeśli ta belka biegnie zaraz pod zderzakiem to nie będzie problemu.

O podpięcie wiązki pytam bo może ktoś wie dokładnie gdzie pukać i nie będę musiał szukać, bo się jeszcze okaże że nie znajdę wepnę się pod światłem a później się okaże że specjalna wiązka do haka gdzieś była.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie właśnie przed chwilką otrzymałem hak i po przymiarce widzę że będą problemy z jego montażem bo przeszkadza butla i przeszkadza wydech Evil or Very Mad
Poniżej zdjęcia z wytłumaczeniem mojej sytuacji.

Tutaj widoczne są dwie śruby którymi będzie przymocowany jeden z uchwytów haka oraz widoczny jest końcowy tłumik


Tutaj jest przystawiony wyżej wspomniany uchwyt i już widać że belka poprzeczna która będzie przymocowana do tego uchwytu jest na wysokości końcówki wydechu.


Tutaj widać dwa otwory w uchwycie do którego będzie przymocowana belka poprzeczna biegnąca na drugą stronę i widać że końcówka wydech będzie przeszkadzać a dalej butla.
O butle się obawiałem ale o wydechu to mi nawet przez myśl nie przeszło że będzie przeszkadzał. Panowie którzy macie haki w voykach jak u was jest rozwiązany problem z końcówką wydechu? Przecież nie ma możliwości żeby go inaczej poprowadzić.

Jeszcze jedno czy ktoś kto ma Granda mógłby zobaczyć czy śruby montażowe haka są u niego w tym samym miejscu jak u mnie, bo na otrzymanym haku pisze Chrysler Grand Voyager/Dodge Grand Caravan a ja mam Voyagera bez Grand ale chyba sposób montażu jest taki sam?
Będę wdzięczny za pomoc.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie tłumnik opiera się końcówką o belkę poprzeczną haka (jest poniżej belki ).

musiałem wsadzić kawałek gumy bo podczas jazdy stukało .
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Habs ty masz butle z gazem w miejsce zapasówki? Jeśli tak to jakiej pojemności?
Ja jutro wchodzę do kanału i zobaczę czy u mnie jest miejsce żeby przesunąć butle do przodu, bo patrząc od tyłu to wygląda że nie mam za wiele miejsca a moja butla to 55l.

Habs i jeszcze jedno pytanko czy twoja wiązka gniazda jest podpięta do tej wtyczki znajdująca się w schowku na lewarek, jeśli tak to bezpośrednio czy poprzez przekaźniki??


_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według papierów butla ma 61l , jest w miejscu zapasu , a gdzie jest podpięta wiązka to mogę sprawdzić dopiero jutro . jak kupiłem wóz to już wszystko było .
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak siedzę i szukam i oto jak powinien wyglądać hak do Voyka


I nie ma problemu z wydechem, ale nasi rzemieślnicy poszli na skróty i już tego wygięcia na wydech nie zrobili.
W poniedziałek do nich dzwonie i będę chciał oddać ten hak albo niech go przerabiają tak jak na zdjęciu, kupowałem bezpośrednio od producenta.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że wcześniej tej foty z wygięciem nie znalazłeś.
Łatwiej będzie przerobić rurę od tłumika coś na wzór jak u habsa niż ten hak.
Przy okazji można zrobić coś dla autka i wstawić jakąś ładną końcówkę Very Happy
Ale masz rację trzeba spróbować reklamować.
Chciałbym zobaczyć miny fachowców jak im pokażesz oryginalny hak Laughing
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre firmy przewidziały miejsce na wydech http://www.swistak.pl/a3405118,Hak-holowniczy-CHRYSLER-COUNTRY-VOYAGER-PT-CRUISER.html#
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jestem na siebei zły że wcześniej nie szukałem na stronach w USA jak powinien wyglądać hak do voytka, ale nawet mi do głowy nie przyszło że wydech może przeszkadzać.
Tak się zastanawiam czy jeśli nie uwzględnią mi tej reklamacji to zlecić przeróbkę tego haka w jakimś zakładzie ślusarskim
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś do swojego kanciaka sam zrobiłem hak według oryginału .
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samemu można zrobić ale rozchodzi się o taką mała głupią tabliczke z cyferkami Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tabliczkę przyczepiłem od poloneza , zresztą po dwóch latach i tak skorodowała i odpadła .
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz trzeba mieć poloneza z tabliczką, a ja nie miałem a pewno było taniej kupić poloneza z tabliczką Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he poldka nigdy bym nie kupił nawet dla tabliczki.
oryginalne haki są nie symetryczne , może dlatego wydech nie zawadza .
chociaż w arkuszu audatex hak przedstawili tradycyjny .

_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
samemu można zrobić ale rozchodzi się o taką mała głupią tabliczke z cyferkami Wink

No właśnie o homologację chodzi, a ta wydawana jest chyba też na konstrukcję.
Dlatego jednak łatwiej będzie przerobić wydech.

Tylko w sumie dlaczego mieliby nie przyjąć reklamacji i zwrotu skoro nie pasuje?
Jeżeli kupowałeś przez internet to zgodnie z ustawą masz prawo zwrotu do 10 dni.
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowałem dzwoniąc do producenta (Hak Pol) i rozmawiając chyba nawet z szefem (tak powiedziała dziewczyna przełączająca rozmowe). On zapewniał mnie że montują haki i nie mają problemów.
Nic zadzwonię w poniedziałek i zobaczymy co powiedzą.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo zwrotu do 10 dni dotyczy kupowania na odległość czyli w twoim przypadku jak najbardziej działa i w razie spięcia możesz się na ustawę powołać.
http://www.abc.com.pl/serwis/du/2000/0271.htm
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rozmawiałem z Hak Polem w sprawie reklamacji i kazali go odesłać (na ich koszt) i niby mają go przerobić na właściwy kształt. Zobaczymy czy się wywiążą z umowy czy tylko zwrócą kase.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś przysłali przerobiony hak, w poniedziałek jak dobrze pójdzie będe próbował go montować. Mam nadzieje że teraz tylko butla z gazem do przestawienia i hak będzie pasował.

_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:


Jeszcze jedno czy ktoś kto ma Granda mógłby zobaczyć czy śruby montażowe haka są u niego w tym samym miejscu jak u mnie, bo na otrzymanym haku pisze Chrysler Grand Voyager/Dodge Grand Caravan a ja mam Voyagera bez Grand ale chyba sposób montażu jest taki sam?
Będę wdzięczny za pomoc.



Otwory w Grand są w tym samym miejscu co u ciebie,ale tłumnik końcowy(walec)kończy się wcześniej,a do tyłu wychodzi dłuższa końcówka i stąd prawdopodobnie problem z przeszkadzajacym tłumnikiem Wink
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wmarek65 napisał:


Otwory w Grand są w tym samym miejscu co u ciebie,ale tłumnik końcowy(walec)kończy się wcześniej,a do tyłu wychodzi dłuższa końcówka i stąd prawdopodobnie problem z przeszkadzajacym tłumnikiem Wink


Nie mój tłumik kończy się w dobrym miejscu, tak samo zakończony był oryginalny który wyrzuciłem. Mam nadzieje że oglądałeś zdjęcia jak poprawnie ma wyglądać hak i jest w nim zrobiony uskok na wydech tak jak oni teraz przerobili mój.
oglądnij sobie ten filmik z montażu haka w Jajku http://www.youtube.com/watch?v=n4He7YbdNQg&feature=related
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój tłumnik kończy się w dobrym miejscu dla twojego autka czyli Voyagera Wink W Grand Voyager tłumnik (walec) kończy się na wysokości 1 dziury do mocowania haka (zobatrz końcówkę filmu z Youtube),u ciebie walec wychodzi aż prawie do połowy tylnej belki (twoje 1 zdjęcie) więc do twojego musi być taki hak z wygięciem,bo nie ma gdzie zmieścić tłumnika (walca),a ty sam napisałeś że na


/otrzymanym haku pisze Chrysler Grand Voyager/Dodge Grand Caravan a ja mam Voyagera bez Grand/

W miejscu przejścia wydechu nad hakiem,w twoim autku jest gruby walec,w grandzie przechodzi tamtędy tylko końcówka wydechu (film) dlatego prawdopodobnie twój hak pasowałby do grand Voyagera bez problemów (o czym zapewniał cię szef firmy) ale twoje autko to Voyager Very Happy

W ameryce wymyslili uniwersalny hak z wygieciem który pasuje do Voyagera i Grand Voyagera,więc nie mają problemów takich jak ty Wink

Swoją drogą popatrz na jaką porządną firmę trafiłeś,nie dość że wina nie leżała po ich stronie ,to za darmo przerobili ci hak do twojego autka Laughing
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wmarek spójrz na 3 moje zdjęcie i widzisz chyba że sama końcówka wydechu biegnie na wysokości otworów montażowych w uchwycie do którego ma być mocowana belka poprzeczna haka, więc nie było by możliwości bez przeróbki zamontowania tego haka w Voyagerze i Grandzie gdzie w obydwóch końcówka wydechu biegnie w tym samym miejscu.
Do granda na 100% hak w jego pierwotnym kształcie na pewno by nie pasował chyba że końcówka wydechu była by wygięta tak jak to jest widoczne na zdjęciu habsa.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie montowałem takiego haka więc nie będę się spierał,ale Very Happy niewydaje mi sie aby jakakolwiek firma robiła atest i certyfikaty na produkt którego by nie sprawdziła czy rzeczywiście pasuje do danego modelu Wink ale może się myle Laughing Laughing
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z ta butla LPG jaką mam montaż tego haka jest niemożliwy. Brakuje mi około 5cm za butla żeby go zmieścić a przed butla do belki jest jedynie 3cm Sad i nie ma gdzie przesunąć butli
Mniejszej butli nie będę raczej montował bo 55l to jest optymalne rozwiązanie dla mojego żarłoka, kurcze że nie ma owalnych butli.
Aha może ktoś chciałby kupić dobrze pasujący hak do Grand Voyagera/Voyagera ale bez butli?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeslij do producenta hak z prosba aby ci dali wezsza belke w miejscu butli Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nic nie będę kombinował, jeśli butla była by średnicy dojazdówki to było by OK.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
HANS
*
*


Dołączył: Nov 22, 2009
Posty: 10
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy montowaliście dodatkowe kierunki bo słyszałem, że jeżeli jest hak to trzeba autko w nie doposażyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnogosc mozliwosci monyowania dodatkowych kierunkow jest przeogromna.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
maxt
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 9

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę trochę temat Smile
Chrysler T&C Touring 2005 rok - Czy do podpięcia wiązki wymagany jest dodatkowy moduł? Ewentualnie jak należy podpiąć wiązkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group