www.asu.pl :: Zobacz temat - Naprawa skrzyń automatycznych Anthrax Katowice UWAGA !!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naprawa skrzyń automatycznych Anthrax Katowice UWAGA !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 23:36    Temat postu: hehehe Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


esdarek ten tekst mnie rozwalil Very Happy Samo zycie.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
to chyba tak jak PIS niszczy PO przy pomocy cba. wstydzcie sie...a fe!


o ile się nie mylę to gdzieś pisałeś żeby było bez polityki na forum Wink
a nawiasem mówiąc to mnie się cały czas wydaje że PO odwraca kota ogonem Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
o ile się nie mylę to gdzieś pisałeś żeby było bez polityki na forum Wink


W temacie o wskazaniach prędkościomierza piszemy o aktualnej pogodzie, w temacie o kupieniu minivana o pieskach, to tutaj może być o polityce.
[/sarkazm]
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 0:22    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

hhehe. Adwokat doradził mi aby na forum pisać bez nazwisk (tak też uczyniłem). Reszte mogę bo to nie jest pomówienie bo mam podstawy prawne (wyciąg z konta o braku wpłaty, a na fakturze jest przelew oraz list przewozowy z firmy DPD o dostarczeniu paczki). Mogę także podać osobom trzecim kwotę 1479,99zł z dnia 02.04.2009. To i tak nic w porównaniu z twoimi kosztami mardan03 ale ale także mnie to drażni bo ciężko na te pieniądze musiałem pracować.... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 0:23    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

Maav napisał:
Lutek34 napisał:
o ile się nie mylę to gdzieś pisałeś żeby było bez polityki na forum Wink


W temacie o wskazaniach prędkościomierza piszemy o aktualnej pogodzie, w temacie o kupieniu minivana o pieskach, to tutaj może być o polityce.
[/sarkazm]


Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki,mea culpa-z ta polityka to troche przesadzilem,nie ciagnijmy jednak tematu polityki na tym forum bo i tak juz w tym topicu babrzemy sie w niezlym g..... Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Dziunek
*
*


Dołączył: Feb 27, 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 13:08    Temat postu: Zdiwiony jestem Odpowiedz z cytatem

Z przykrością przeczytałem te info. Znam Tomka i jest mi smutno że tak sie stalo.
_________________
PONTIAC TRANS SPORT 3800 GT


Ostatnio zmieniony przez Dziunek dnia Czw Paź 15, 2009 13:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkim nam jest przykro...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o zaobserwowałem jakiś szacher macher Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 17:21    Temat postu: Re: Zdiwiony jestem Odpowiedz z cytatem

Dziunek napisał:
Z przykrością przeczytałem te info. Znam Tomka i jest mi smutno że tak sie stalo.


Powiem Ci ze znam go z dwa lata i wspolpracowalo nam się dobrze. Znam go tez osobiscie. Ale w Kwietniu zaczelo sie "sciemnianie". Raz nawet dzwonilem na poczatku to powiedzial, że jest w Warszawie (zbieg okolicznosci, że ja tez akurat bylem tam). Powiedzialem to moze sie spotkamy, a on ze teraz nie moze ale przelew juz wyszedl dawno i nie wie dlaczego nie dotarl.... Confused Teraz od 4 miesiecy nie odbiera juz telefonu... Matka mowi ze jest. Ale po chwili wraca i mowi, że gdzies wlasnie wyjechal. Brak słow.....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwila refleksji...

tak calkiem serio: ja mu wybaczylem, nie zbiednieje za te kilka stow, a doswiadczenie bylo bezcenne. teraz wiem,ze nie nalezy ufac "kolegom" ,a wszelkie sprawy finansowe zalatwiac z takimi na papierze. wierze w sprawiedliwosc i w to ,ze co sie da innym-niezaleznie czy dobre czy zle- , wroci do nas podwojone. niekoniecznie dzis, jutro czy za dziesiec lat.
nie znaczy to,ze przymykam na takie zachowania oko albo,ze komus odradzam walke o swoje. ja po prostu traktuje to tak,jak podgryzanie moich kostek przez szczeniaczka-no nie kopniesz bo nie wie co czyni a dzial naszego forum w ktorym o tym piszemy w pelni oddaje moj stosunek do sprawy...
tyle.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad-brak słów Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuciłem ten temat na forum tajemnicevoyagerow ale tam ludzie tak jakby nabrali wody w usta a ci co coś napisali to nazwali mnie "PLECIUCHEM" Shocked
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pozostałych zatkało? Jak ochłoną to możliwe,że coś napiszą od siebie (swoje doświadczenia), może nie na tamtym forum ale tu się mogą podpiąć pod temat.....
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antrax - pewnie to czytasz daj kilka wyjasnien bez sciem bez glupich wymowek szczerze jestesmy facetami i wiele umiemu zrozumiec chyba? hehehehe
a moje zdanie znasz
wiesz co mysle i jak podchodze

ps.a jesli masz problemy to wal jak w dym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
Rzuciłem ten temat na forum tajemnicevoyagerow ale tam ludzie tak jakby nabrali wody w usta a ci co coś napisali to nazwali mnie "PLECIUCHEM" Shocked

Lutek przepraszam,a teraz co piszesz Question i po co to -nie jesteś pleciuchem?.Temat będzie w dziale Warsztaty Omijać i jeśli ktoś został skrzywdzony to nikt mu nie zakaże opisać.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Lift może nie potrzebnie aż tak zaangażowałem się w całą ta sytuacje ale mnie bardzo wkur......... cwaniactwo, chamstwo i oszukaństwo!!!
Z Antraxem nie miałem doczynienia z wyjątkiem kilku emaili jakie wymieniliśmy kiedy byłem na kupnie mojego Voyka i wtedy miałem o nim dobre zdanie chociaż już co nie co słyszałem o nim negatywnego ale wiem ile kosztuje nerwów i zdrowia taka sytuacja jaka zgotował mardanowi, bo podobną przechodziłem z tym że nie miałem w tym czasie żony w ciąży.
Zresztą nie będę się rozpisywał i to tyle co miałem do napisania w tym całym temacie.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
Rzuciłem ten temat na forum tajemnicevoyagerow ale tam ludzie tak jakby nabrali wody w usta a ci co coś napisali to nazwali mnie "PLECIUCHEM" Shocked

jesli nikogo tam nie skrzywdził to co mają pisać ?
Ja pisałem już wcześniej , rozmawiałem z nim nie raz telefonicznie , przysyłał części i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego , a to co się stało to niech sami między sobą załatwiają
pisac może każdy wiele różnych rzeczy ......
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:03    Temat postu: fred anthrax poprzeczna katowice Odpowiedz z cytatem

No tak. Tylko, że nie da się z nim w żaden sposób skontaktować Confused Ja bym chetnie pogadal i jakos sprawe (przynajmniej moja) wyjasnil. Staram sie na wszystkie sposoby : telefon komorkowy, stacjonarny (gdzie odbiera Mama), gadu-gadu, przez inne osoby aby poprosiły go aby sie skontaktowal, a On nic z tego sobie nie robi Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jacekz
*
*


Dołączył: Dec 15, 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo smutne co opisujecie, samo zycie niestety i to nie tylko w Polsce..... Mad
_________________
Windstar 3.0 '97 - ręka noga mózg na ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asu - a na jaki numer GG pisałeś? Kiedyś ja klikałem z nim z tego numeru 6793769 tylko,że od początku tego roku nie aktywny choć niekiedy go uruchamiał ale zapisywał sobie status "niewidoczny".
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie miałem do czynienia z Antraxem ale bardzo dobrze, że opisujecie wszystkie te sytuacje.
NIC, ale to NIC nie usprawiedliwia gościa jeżeli bez zgody właściciela dysponuje sobie jego własnością i później unika odpowiedzialności.
Przecież samochód mardana, gotówka esdarka, części asu czy koszty poniesione przez luky'ego są ich własnością !!!

Jeżeli koleś jest NIESTABILNY, to nie wiadomo kto nieświadomy zagrożenia będzie następną ofiarą.
Ja wolę mieć świadomy wybór odnośnie podejmowania ryzyka - w tym przypadku zlecenia naprawy.

Antrax jeżeli nie chce dyskutować to powinien chociaż w jednym krótkim poście odnieść się do tej sytuacji, bo jest to winien wszystkim forumowiczom, którzy mu zaufali i polecali go .
Tym bardziej, że zarzuty stawiają mu ludzie cieszący się ogólnym szacunkiem i poważaniem na tym forum.
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 14:02    Temat postu: gg Odpowiedz z cytatem

mardan03 napisał:
Asu - a na jaki numer GG pisałeś? Kiedyś ja klikałem z nim z tego numeru 6793769 tylko,że od początku tego roku nie aktywny choć niekiedy go uruchamiał ale zapisywał sobie status "niewidoczny".


Dokładnie mam ten numer gg. Ale jeszcze w Kwietniu z tego numeru do mnie pisał. Ma któs nowy numer gg ??
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Numeru gadulca nie mam ale ten numer telefonu 512 jest aktualny!
Jakis czas temu z nim rozmawialem i odebral bez problemu!
Jestem zaskoczony ze Tomek tak postapil z ludzmi ktorzy mu zaufali!Sam osobiscie polecilem go paru osobom Sad
Teraz dopiero zrozumialem ze cos faktycznie jest nie tak!Wczesniej nie chcialem tego przyjac do wiadomosci bo jak wielu bylem przekonany ze jest dobrym fachowcem!
Sam osobiscie bralem od niego pare rzeczy i nie powiem bo wywiazal sie z umowy!
Robilem u Siebie w Ponczku skrzynie z konwerterem (jestem mechanikiem z zawodu i zamilowania wiec skrzynie robilem sam Wink ) i poprosilem Tomka o czesci!Pomogl mi bez problemu i dostalem to o co prosilem!Z tego co sie orientuje to czesci byly podajze od Ciebie ASU ale nie pamietam!Kase mu wyslalem i sprawa sie skonczyla!Skrzynke poskladalem do kupy i smiga juz ponad rok Very Happy ( i oby jak najdluzej Wink )
Za to kiedys polecilem go koledze i on juz nie mial tyle szczescia z nim co ja!Skrzynia wracala do niego pare razy az w koncu udalo sie sprzedac auto ale czy skrzynia dalej chodzi to nie wiem!Kolega niestety stracil kase czas i nerwy!
Teraz juz wiem ze to co mowil to nie byly bajki!
A ja tak wierzylem Tomkowi:cry:
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej bolesne jest to,ze kazdy z nas mu wierzyl. na poczatku znajomosci wydawal sie byc bardzo porzadnym i milym czlowiekiem.tez kilka razy mi pomogl i to zupelnie bezinteresownie. niestety w pewnym okresie( lato 2008) cos sie z czlowiekiem stalo i zmienil sie o 180 st. nie wnikam co, juz mnie to nie interesuje.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym całym zamieszaniu szkoda, przede wszystkim nas, ale i Tomka również.Szkoda, że Tomek nie chce na forum, chociaż po części wyjaśnić problemu.Pewnie, że nie musi tego robić, ale to byłoby dla jego jak i nas dobre.Mam nadzieję, że Tomek się szybko "pozbiera" i wróci do czasów kiedy nam wszystkim, chętnie pomagał na właściwym poziomie niemalże bezinteresownie.
W moim przypadku tak było.... szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie problemy to kiedys rozwiazywali w Parzymiechach,jesli wiecie o czym pisze.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, wnoszę o stonowanie dyskusji - pisanie o "innym takich spraw załatwianiu" itp jednak nie licuje z kulturalnymi, jak mniemam, ludźmi.

Mnie też jest przykro, że takie numery Tomek wykręcił. Moje doświadczenie z nim zaczęło się, kiedy miałem Visiona - kilka razy wtedy bardzo mi pomógł, po kosztach części parę ładnych dni przy moim aucie stracił. Przy Intrepidzie też conieco grzebaliśmy razem. Za każdym razem Tomek za swoje kupował oleje i części zamienne, które potem razem montowaliśmy, a po skończonej robocie płaciłem, ile obliczył - i za każdym razem były to tylko koszty części.

Natomiast przy okazji miałem kilka obserwacji:
- Tomek naprawy aut/skrzyń/czegobądź robi "hobbystycznie" - z jednej strony rozumiem, że ktoś był zawiedziony, skoro bierze za to kasę itp - ale z drugiej strony jako "hobbysta" wcale nie odwala gorszych numerów niż warsztaty. Przykładowo ASO w Katowicach, które za skrzynię naprawioną przez Tomka za 2500 pln zainkasowało od klienta 5500 pln. Oczywiście nie jest to usprawiedliwienie
- do napraw u niego trzeba mieć cierpliwość, zwykle jak liczyłem coś na zrobienie w 3-4 godziny, to kończyło się na 8-10, bo w międzyczasie co chwila ktoś podjeżdżał i "Tomku, rzuć okiem"
- Tomek nie jest wybitnie asertywnym człowiekiem i bierze na siebie znacznie więcej, niż jest w stanie zrobić - domyślam się, że po prostu go to wszystko przerosło

Na koniec chciałem dodać, że wypowiada się tutaj:
- kilka osób niezadowolonych/skonfliktowanych z Tomkiem: Rafał (ASU), Esdarek, Mardan03 (na jego miejscu też byłbym konkretnie wk...), jeszcze ze dwie osoby.

- kilka osób zadowolonych z jego działań: Lutek34, Maav czy ja

- kilka osób typu "no tak, Polska" itp

W sumie - Tomek był tutaj na piedestały wynoszony za swoje umiejętności, a teraz się okazuje, że jest zwykłym człowiekiem, który popełnia błędy i (wygląda na to) nie wyrabiającym z obciążeniem.

Co to oznacza? Ano nic, niech każdy wyciągnie własne wnioski. Ja na pewno wolę auto oddać do niego, niż do ASO.

EDIT: Co do jego niechęci wyjaśniania na Forum, jestem w stanie zrozumieć - po co się denerwować?
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tego cytatu: - kilka osób zadowolonych z jego działań: Lutek34, Maav czy ja

dopisz i mnie !!! ja jestem po jego stronie i tak naprawde wszystkie inne historie mi lataja kolo nosa bo mnie nie dotycza a sprawy niech oni sobie sami rozwiazuja i tyle a co do pewnych opisów to moge nadmienic ze daje glowe ze znajdzie sie tu kilka osob rownie mocno niezadowolonych z uslug asu czy rafala (bez obrazy dla was) ale nie uwierze ze takich nie bedzie zawsze znajdzie sie ktos taki co dostal nie taka czesc nie naprawiono mu auta lub dlugo to trwalo lub tez zostawil windstara z usterka skrzyni,zdiagnozowano,wymieniono mu plyte zaworowa na regenerowana i auto dalej jezdzilo jak przed naprawa...to moj przyklad ale wiecie co? nie pisalem o tym nie plulem na nikogo zaplacilem bo wkoncu wini dostal te plyte i w to wierze ze byla wymieniona i roboczogodziny tez lecialy itd ...ale dzentelmeni nie gadaj publicznie o swoich sprawach (ja jedynie moglem liczyc ze ktos powie :przyjedz za tydzien powalczymy jeszcze sprobujemy znalezc powod-ale tylko liczylem....) choc zglaszalem ze jest bez zmian na starej plycie tez tak bylo i co???nic byla cisza podejrzewam ze moja plytka chodzi teraz w innym autku i ma sie dobrze

zakonczmy ten temat panowie pozdrawiam

żenada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki krzycho za wypowiedz. ciesze sie,ze sa ludzie majacy o nim takie zdanie. znaczy to,ze jest jeszcze dla niego szansa i nie przeszedl do konca na ciemna strone mocy. mam tylko nadzieje,ze nie sa to opinie tych,ktorzy nie zdazyli sie jeszcze na nim poznac.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój przypadek też zakwalifikować można do typu "przerosło go"? To dlaczego jak auto było sprawne w listopadzie nie oddał mi go? Tylko bez mojej wiedzy i zgody wywiózł do Krakowa?
A pokazać Wam zdjęcia w jakim stanie oddał mi auto? Nie ma problemu - mam zeskanowane z opinii rzeczoznawcy przy odbiorze auta z parkingu policyjnego. Tak go to wszystko przerosło,że musiał sobie libacje odprawiać w nie swoim aucie i przy okazji demolując jego wnętrze? Wyrwane panele,deska,podłokietnik,flaszki puste po wódce i piwskach,śmieci! Z nudów czy w trakcie "rozmyślania" rysować gwoździem lub czymś podobnym maskę? Kółeczka sobie robić na lakierze? Odrywać listwy boczne? Dla mnie to jego nie przerosło tylko po prostu zmienił się bardzo i na dodatek obrócił się przeciwko osobom,które mu zaufały.

Stasheck - miałeś szczęście,że mogłeś być przy pracach i obserwować wszystko. Ja takiego szczęścia nie miałem - koło 60km ode mnie mieszka i nie mogłem jeździć tam co dzień. Ale jak przyjechałem - jak najbardziej T. ze mną też "robił" przy sablu ale dotąd,dopóki nie pojechałem!
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mardan, bracie, ani przez chwilę nie podawałem w wątpliwość Twoich doświadczeń - nie zazdroszczę ich i rozumiem wylewaną żółć. Nie znajduję też dla Tomka usprawiedliwienia, i myślę, że to dobrze, że poszło do sądu - po prostu jest spór, którego nie jesteście w stanie sami rozstrzygnąć. Oczywiście masz pełne prawo opisać swoje doświadczenie, tak samo jak Esdarek, ja czy Krzysiek. Znowu - ktoś to uzna za pomówienia, może iść do sądu.

Mnie zależy na tym, żeby nie było tutaj publicznego palenia czarownic, i tyle. Mnie ta konkretna czarownica akurat pomogła na kurzajki Wink
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dzwoniłem - rozmawiałem, oddzwonił, doradził, odpisał na email.

Ostrzeżenia - ostrzeżeniami.
Porady poradami.

Ja nic nie mam - dobrze radzi na odległość.

A sporu nie rozwiążemy na tym czy innym forum.
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiego sporu?Smile
mnie to lotto,rafal ,podejrzewam ,sobie poradzi ,a kolega mardan03 i tak ma sprawe w sadzie wiec nie musi sie niczym martwic.
zaskakuje tylko selektywne odbieranie telefonow i maili przez przedmiot naszej dyskusji Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO na pewno selektywność jest.

Ale to już specjalność mechaników - nie tylko A.

Ja nie narzekam. Daję radę.
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:41    Temat postu: kontakt z Anthraxem Odpowiedz z cytatem

To jak ktoś ma z nim kontakt to zapytajcie go o mnie... (jestem ciekaw co powie Confused ). Nie mam zamiaru nikogo namawiać aby do nniego nie jeździł, nie chcę tylko aby po moich doświadczeniach powiązywano go z ASU.pl Exclamation
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 23:25    Temat postu: Re: kontakt z Anthraxem Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
nie chcę tylko aby po moich doświadczeniach powiązywano go z ASU.pl Exclamation

Tak to jest -jeśli masz dobre serce to musisz mieć twardą du..ę.
Jesli mogę po Imieniu,Rafał zacznij sam naprawiać pojazdy samochodowe pod swoją działalnością to zobaczysz jak to jest naprawdę.Sama robota to nie wszystko.Zaobserwowałem na kilku forach iż Ci którzy mają działalność praktycznie w cale się nie udzielają w pomocy dla userów tylko doczytują się to czego mogą się nauczyć.Tomek prowadząć działalność jeszcze pomagał na tym forum.
Po Twojej wypowiedzi na tematy techniczne będę czytał niż pomagał z w/w względów.
Pozdrawiam ASU.pl w tym Rafała
Wink
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie, jeżeli ktoś oszukał jedną osobę to może też oszukać inne osoby. Czyli dla mnie jest zwykłym ŚMIECIEM
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Trike3
*
*


Dołączył: Sep 10, 2008
Posty: 104
Skąd: Dabrowa Gornicza

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 9:46    Temat postu: Re: kontakt z Anthraxem Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
To jak ktoś ma z nim kontakt to zapytajcie go o mnie... (jestem ciekaw co powie Confused ). Nie mam zamiaru nikogo namawiać aby do nniego nie jeździł, nie chcę tylko aby po moich doświadczeniach powiązywano go z ASU.pl Exclamation


Cóż może powiedzieć o Tobie.

Ja poznałem Anthraxa 1,5 roku temu i okazał się moim guru i człowiekiem który dawał nadzieję że automatem da się jeździć, mówił o normalnych cenach napraw, rzędu 1500 - 2000 ( w porównaniu z innymi firmami to dobre ceny), załatwił mi kilka części w całkiem niezłych cenach, nic więcej się nie wydarzyło miedzy nami Smile. Ok Kwietnia straciłem z nim kontakt. Ze względu że remont samochodu który wykonywałem sam przeciągał się nie było potrzeby zawracać głowy Anthraxowi. Skończyłem we wrześniu i po zrobieniu praktycznie wszystkiego w autku okazało się że przy jeździe po trasie autko wchodzi w tryb awaryjny, więc walę jak w dym do swojego Guru, i odbijam się od klamki. Liczyłem na jego pomoc a tu kicha. Postanowiłem go odnaleźć bo mam kumpla który mieszka 100 metrów od niego i po jakimś czasie gość mi dzwoni że złapał Tomka, a ten mu powiedział że nie odbiera ode mnie telefonów bo ze mnie jest .... . i nie życzy sobie kontakt ze mną. To był szok, nigdy mi nic złego nie zrobił, ani ja jemu, a z jakiegoś powodu stałem się organem męskim. Szkoda. Więc szanowny kolego jak ja jestem ch .... to nie wiem co może powiedzieć o osobie z która robił interesy.

Pozdrawiam Marcin

P.S. Dzięki Rafał za porady telefoniczne, mam nadzieję że kiedyś dam radę dojechać do Wrocławia i sprawdzimy co i jak w autku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to podobnie jak ze mna-do dzisiaj nie wiem o co mu chodzilo....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
none
*
*


Dołączył: Nov 26, 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Znam tego Pana i osobiście mi zaimponował. Przyjechałem z problemem - brak wstecznego w Mondku. Poświęcił mi naprawdę kilkanaście godzin na diagnozę , i nie chciał za to żadnej kasy. Stwierdził że trzeba rozebrać skrzynie bo to i to cza zrobić. Nie naprawiałem u niego tej skrzyni bo strasznie nie podobały mi się jego warsztat pracy. Pojechałem do ogólnie polecanego zakładu w K... i efekt był taki że warunki u nich były gorsze niż u tego Pana. Auto na początku stało tydzień na dworze nie ruszane, a przez następny tydzień naprawiane. Po naprawie mam wsteczny a autem nie da się jeździć . Dlatego na siłę potrzebuję namiary na tego Pana email lub telefon.

Pozdrawiam i oby wam się nigdy automaty nie psuły tylko waszym wrogom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja się wypowiem, czekałem sporo.

Swego czasu miałem Neona.
Szukałem,szukałem,szukałem i trafiłem do Tomka -> przez nasze forum.

Tomek naprawił skrzynię, zrobił zawieszenie i parę innych pierdółek.
Był to rok bodajże 2006-2007.

W 2008 roku życie tak mi się ułożyło, że zacząłem jeździć Sejakiem Smile
Dalej woziłem go do Tomka. Wszystko było ok. niektóre rzeczy robił "od ręki". Nie mogłem na niego narzekać.
Pewnego razu zawiozlem do niego autko z prosbą o większą robotę (uszczelka pod głowicą + wszystkie płyny). Po niej powiedziałem sobie: "sprawdzam" i ... za niemałe pieniądze nic nie zrobiono przy aucie...
To był moj ostatni kontakt z Tomkiem.
Moim zdaniem: chyba coś mu się pojebało w głowie w 2008 roku.


Na szczęscie znalazłem (i tu nie uwierzycie) słownego mechanika.
Natomiast dojeżdżam do niego 50km...
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Question który to taki słowny mechanik Question - bo mi się zdaje że wszyscy słowni wymarli Wink - daj namiary
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktos chce slownego to znam jednego - z Jaworzna...z tym ze robi na pol etatu (16-20) i troche ma terminy (tak 1-2tyg), zajmuje sie praktycznie wszystkim procz diagnostyki komputerowej i elektryki/elektroniki i skrzyn automatow..taki poprostu dobry mechanik robiacy to nie tyle dla pieniedzy co raczej z zamilowania i pasji...taki co to uszczelke pod glowica wymieni, remont silnika zrobi, zawieszenie uzdrowi, podratuje blacharke.
Jest slowny, 1000% uczciwy, cenowo raczej konkurencyjny - z tym ze no nowoczesna elektronika/elektryka sie nie zajmuje i to chyba jego jedyna wada..jak co to na priv
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tez takiego co robi sobie spokojnie popołudniami.
Pod Knurowem.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

schodzicie z tematu Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
schodzicie z tematu Wink


To już tradycja Laughing
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy dostał ktoś od niego kiedykolwiek fakturę za wykonaną przez niego usługę?
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za części dostałem do ręki wielokrotnie.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group