www.asu.pl :: Zobacz temat - polskie morze!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

polskie morze!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 21:10    Temat postu: polskie morze!!! Odpowiedz z cytatem

witam !
zwracam sie do was z ogromna prosba...
po wielu latach sprzeciwu i oporu w tym roku sie zlamalem:(
moja rodzina musi jechac nad morze-polskie w dodatku:(
pomijajac wszelkie dyskusje na ten temat-bardzo prosze osoby ktore maja jakies doswiadczenie albo "uklady" w tym temacie o kontakt.
tel 601810050 ,gg 178500 ,email esdarek@interia.pl
generalnie chodzi mi o to aby wakacje spedzic bezbolesnie a co za tym idzie:
1-maxymalnie tanio
2-na odludziu
3-w miejscu w miare ciekawym
4-aby bylo gdzie pojezdzic rowerem
5-aby bylo sie gdzie wybrac na wycieczke
6-aby w promieniu 50 km bylo cos ciekawego do zwiedzenia
jada 2 osoby dorosle i 3 dzieci.
mam nadzieje,ze ktos pomoze-sama mysl o spedzenieu 2 tygodni nad polskm morzem przyprawia mnie o mdlosci...ile mozna pic piwa po 5 zl i jesc ryby(z hipermarketu) smazone na strym oleju???
pomozecie???
esdarek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Sob Maj 14, 2005 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Wlasnie stawiam sobie domek holenderski(taka duza przyczepa kempingowa:) na swoim ogrodzie, a mieszkam 100m od plazy w Kołobrzegu na zachodniej stronie czyli "troszke"mniej uczesczanej czesci miasta...
Koszt takiego pobytu to 120zl/doba ale dla forumowiczow moge wypuscic za 100pln/doba
Hmm o Kołobrzegu wiele pisac chyba nie musze bo atrakcji w sezonie jest mnostwo i miejsc zeby posmigac rowerami tez:)
Tak wiec serdecznie zapraszam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm temat do przemyslenia:) moj nr gg 178500 telefon 601810050 podaja jakies namiary na siebie to sie zgadamy. domek to jest to co mnie wlasnie interesi:) termin to 2 polowa lipca ale tu jestem plastyczny.

darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj numer GG 3295045 tel 503 079 398
Na razie terminy sa dowolne i mozesz sobie wybrac jaki tylko chcesz...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z uporem od kilku lat jeżdzę do Dębek, nie mylić z Dąbkami.
To jest patrząc na zachód od Jastrzębiej Górą za Karwią.
Wiocha prawie zabita dechami. Choć od dwóch lat pomału te dechy są odrywane -niestety.
Spokój, cisza, droga kilometr w prawo kilometr w lewo Od 2 lat wyłożona kostką a wcześniej był piach. Jeden większy pensjonat, troche kwater i pla namiotowe na które my właśnie jezdzimy.
Jak morze zimne można się pokompać w rzece Piaśnicy która z dzikiego nurtu wpada do morza, co roku w innym miejscu. Wkoło las grzyby jagody, rezerwaty przyrody. Możesz wziąćze sobą wędkę i w Piaśnicy sam złowic rybe na klacje, pooglądać raki na dnie. Rowerkiem do Żarnowca i po okolicy, na łąkach powąchać kwiatki jakich u nas nie uświadczysz. W okolicy kilka niłych miejscowosci. Polecam świeże! ciepłe! wędzone ryby w małtm sklepiku w Krokowej- tylko z rana.
Na plaży lużno i nikt nikomy "w karty nie zagląda" a jak lubisz na golasa
Wink to 300 metrów w lewo.
Wieczorem możesz wysuszyć piwko w kilku barach na kilkanście osób przy miłej muzyce.
Jeżeli cenisz sobie spokuj bez wesołomiasteczkowskiego zgiełku to szczerze polecam i zachęcam.

Wojtek - Tarnowskie Góry
Windstar LX 3,8/95 na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha, Mam numer do gościa który może wynająć mały domek z kominkiem na parę osób.

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek wyslij mi ten numer na maila albo gg do goscia bo skorzystał bym z takiego spokoju chetnie jeździłem do mielna non stop ale tam to jest ruch jak o 15 w centrum warszawy więc wolę spokój własnie w jakiejś małej miejscowości coprawda od 1 lipca do 15 siedze u teściowej w Roztoczańskim Parku Narodowym w okolicy Zamościa ale nad może też bym sie wybrał w sierpniu Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na mnie czas.
Jezeli ktos marzy o ciszy i spokoju to z calego serca polecam Smoldzinski Las-wioska polozona w samym srodku Slowinskiego Parku Narodowego (miedzy Ustka a Leba), w ktorej nie uswiadczysz zadnych straganow dla turystow. W ub.roku spalismy tam (2+1) i bylo superowo,cena 27 zl od duzego. Duzy ogrod z namiotem gdzie mieszkancy robili sobie imprezy, sami znajomi pani gospodarz aktorki z warszawskiego teatru Roma-niesamowite opowiesci. W poblizu doskonale szlaki rowerowe, puste plaze, ruchome wydmy, skansen w Klukach, swieta gora Slowincow Rowokol-same plusy. Mozna na dzien wybrac sie do Rowow, Leby lub Ustki - odlegosc do 40 km. Ktos bedzie zainteresowany to podam tel kontaktowy... Tak wiec, te 2 tyg. mozna spedzic bardzo swietnie...
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s1wy!
Kupuję to miejsce Exclamation Cool
Jeżeli wyjazd do Chorwacji mi nie wypali to na pewno wybiore się tam w tym roku.

Wojtek Tarnowskie Góry
Windstar LX 3,8/95 na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przyjedzie moja kobietka, to podam wtedy namiary na poszczególne miejsca naclegowe. I jeszcze raz polecam to miejsce...
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pią Cze 03, 2005 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarecek
daj znać czy dostałeś mojego sms-a z telefonem do dębek?

Wojtek
windstar lx 3,8/95 na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 18, 2005 10:10    Temat postu: POZDZIEKOWANIA!!! Odpowiedz z cytatem

witam po urlopie!!!
chcialem na forum bardzo podziekowac "ads" za goscine i wspaniale warunki jakie mielismy u niego. goraco polecam to miejsce!!! zmienilem zdanie o polskim morzu o 180 st:) bylo slonecznie ale nie parno, cieplo ale nie goraco, niedrogo chociaz w kurorcie.na szczescie kurort byl nieco z boku a my wypoczywalismy w zacisznej dzielnicy domkow jednorodzinnych z dala od osrodkow wczasowych i hoteli.polecam rybki prosto z portu( tez wedzone ) trase rowerowa(szlak koszalinski) wybudowana na naprawde swiatowym poziomie ze srodkow unii europejskiej. plaze w zachodniej czesci kolobrzegou sa czyste i nie tak zaludnione jak w centrum. mozna dzieci puscic w morze bo na odlegosc ok 100 m od brzegu wody jest max po pas. w parku przez ktory wiedzie droga na plaze polecam pub w ktorym co wieczor odbywa sie karaoke-zabawa gwarantowana. do tego wycieczki do dzwirzyna,grzybowa,sienorzet ,ustroni...generalnie jest tam co robic i niekoniecznie musi byc tak jak myslalem,ze bedzie:)
ja w kazdym razie jestem zadowolony z urlopu bardzo czego i wam zycze!!!
p.s.fordzik obciazony 5 osobami i 3 rowerami plus full bagaznik spisal sie na medal:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watek stary jak forum ale podbije chce spedzic kilka dni nad naszym morzem preferuje
- bliskość morza - nie chce siedziec w srodku miasta i codziennie byc ciaganym kilka razy dziennie na plaze kotrej i tak nie lubie
-ew jak jest jezioro lub rzeka to obozowanie -nocleg nad brzegioem jeziora ,rzeki zalewu - byłoby to idealne rozwiazanie dla mnie
- w miare w rozsadne ceny za nocleg
-moze byc odludzie nie lubie tloku jak wypoczywam
-w gre wchodzi tez mozliwosc wyjazdu z przyczepa campingowa

-
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group