www.asu.pl :: Zobacz temat - Brakuje iskierki na swieczkach
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brakuje iskierki na swieczkach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
szajbler
*
*


Dołączył: May 13, 2009
Posty: 48
Skąd: £ódz

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 20:29    Temat postu: Brakuje iskierki na swieczkach Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam problem stanąłem w Chodczu moim pontkiem 3.8 .Autko dojechało bezproblemowo a po trzech dniach kręci ale nie odpala.Prąd na wtryskach jest tzn.dochodzi do modułu wchodzi na jednym skrajnym bolcu-to mówie o wtyczce z kablami na bolcach na module jest prąd jak sie przekreci na zapłon a dalej na przewodah niet.Może Jedi albo ktoś z rejonu Krośniewic lub Włocłaka wie jak dojsc usterki albo posiada pontiaka 3.8 93r zebym mógł sprawdzić modół na samochodzie czy działa .Czekam na pomoc bo nie lubie jak auteczko wraca na lawecie.Tel.do żony bo mój jest wyłączony z powodu urlopu żeby mieć troche spokoju. 668-29-38-29.Odzwonie jak potrzeba .Tomek.Pozdrowionka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group