www.asu.pl :: Zobacz temat - Prośba o informację...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prośba o informację...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
look001
*
*


Dołączył: May 23, 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 6:13    Temat postu: Prośba o informację... Odpowiedz z cytatem

Witam. mam chevroleta Trail Blazer 2002, 4.2 litry na gazie. Wczoraj podpiąłem się pod komputer na ul. Obornickiej we Wrocławiu. Wyszły dwa komunikaty: 1. nr błędu 0172za bogata mieszanka i 2.nr błędu 0300 z angielskiego - RANDOM CYLINDER MISFIRE DETECTED. jeśli chodzi o pierwszy, to bym się nie czepiał, nie denerwował, ale drugi trochę mnie zastanawia. czy wszystko jest ok. na gazie na komputerze wyskakują różne MISFIRE-y, jak przełącza się na paliwo, jest ich o wiele mniej.może ma ktoś trafne spostrzeżenia. na początek chciałbym ustawić dobrze gaz w samochodzie,podobno gdzieś na giełdzie na gnieżnieńskiej ulicy jest dobry GAZOWNIK.(proszę o telefon) a później patrzyłbym dalej. Z drugiej strony, jak już mamy te instalacje gazowe w samochodach, czy jest możliwe żeby na komputerze żadnego błędu nie pokazywało ?. samochód dawno nie był podpinany pod kompa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wrocławiu to podobno dobry jest gazownik : firma CITO na Grabiszyńskiej przed wiaduktami mają stronę firmową, jeszcze Eko-alma w Radwanicach ja mam dobrego gazownika ale w Strzelinie
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
look001
*
*


Dołączył: May 23, 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki będę sprawdzał Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group