www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam VW Garbus 1302-1971r sprawny jeżdżący.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam VW Garbus 1302-1971r sprawny jeżdżący.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ultorx
*
*


Dołączył: Jul 16, 2009
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 13:09    Temat postu: Sprzedam VW Garbus 1302-1971r sprawny jeżdżący. Odpowiedz z cytatem

Następna próba zebrania funduszy na remont Voyka. Sprzedaję autko zapasowe rodzinki Sad . Garbusik jak w temacie -jeździ 120km/h pali 8-8,5l/100km silnk działa dobrze, przycina mi się ostatnio linka sprzęgła-przez parę km po ruszeniu-potem jest ok.- stanowczo za rzadko jeżdżony-ale to głównie żona używała-a ona teraz Lincolnem się wozi-pewie tyż niedługo, bo 12l/na100 to trochę wiela na kryzys. Na dachu powoli lecz wyraźnie pęka lakier-trzeba to szybko zrobić. Błotniki oryginał-metalowe, a nie plastik-zamiennik. Reflektory Xenon od Porsche 911-z przetwornicami-same warte prawie dwa tysie-ale taki poprzedni właściciel sobie wymyślił tuning.Są stalowe progi i deska zresztą też jest wzbogacona o wyścigowy obrotomierz, a fotele zainfekowane ze starego golfa GTI. Tak ogólnie autko mechanicznie sprawne-blacharsko trzeba trochę porobić.
Cena forumowa 3900zł



Na fotkach dachu nie widać-dlatego wolę opisać, przy reflektorach też wylazły ostatnio pęknięcia lakieru- No, ale cena chyba naprawdę niska-szczególnie z tymi światełkami Cool Może ktoś na forum ma drugie hobby -Garbusy Laughing i się skusi. Autko do obejrzenia w Kobyłce. Dojechać w Wawce tyż mogę-tylko nowe OC z linka4 musi doleźć-bo się skończyło parę dni temu i zapomniałem przedłużyć-przegląd jeszcze ważny 3 tygodnie Very Happy ale z tym akurat niet problema...-nic nie cieknie i hamulce OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ultorx
*
*


Dołączył: Jul 16, 2009
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i okazało się, że w ramach predłużającego się stania pod chmurką, podłogę mi żreć w Garbim zaczęło, niby nic groźnego,ale...-cena w dół, bo więcej będzie do roboty, a nie chcę coby zmarł pod moim domem, za fajny na to
nowa cena 3500zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
px
*
*


Dołączył: Aug 22, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 8:51    Temat postu: Hej. Odpowiedz z cytatem

Jeżeli aktualne to daj jakiś namiar, żeby pogadać. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ultorx
*
*


Dołączył: Jul 16, 2009
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki-byłem przez tydzień poza zasięgiem Playowego netu-o to zresztą nietrudno
Niestety , choć dla mnie na szczęście-Garbus znalazł nowego i naprawdę zacnego Właściciela-choć targował się ostro, z tego co wiem zadba o niego serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
px
*
*


Dołączył: Aug 22, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No problemo, ja też już dokonałem zakupu.Pojechałem po niego nad morze,podobały mi się miny kierowców których wyprzedzaliśmy przy 110/h.
Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group