www.asu.pl :: Zobacz temat - Silniki Pb- Tuning, ale nie optyczny.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Silniki Pb- Tuning, ale nie optyczny.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
okrzycho
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 56

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 19:37    Temat postu: Silniki Pb- Tuning, ale nie optyczny. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ilosc KM i wartosc momentu obrotowego z takiej pojemnosci silnika jak 3.3 lub 3.8 nie jest zbyt oszamiajaca w tych silnikach. Rozumiem, ze nie sa to konstrukcje najnowsze, ale skoro sa montowane do chyba 2007? roku to ,az takie przestarzale chyba nie sa. Mam wrazenie, ze podniesienie tych osiagow o np. ok.30% nie powinno odbic sie na ich trwalosci, skoro bardziej wysilone nowsze silniki mozna tez jeszcze bardziej podkrecac bez wiekszej szkody. Mam pytanie co o tym sadzicie i czy ktos bawil sie w tuning tych silnikow w Voyagerach i co osiagnal. Moze ktos to skonfrontowal na hamowni? Co, jak, gdzie i za ile?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj sobie spokój z tym motorami,lepiej kup w 3.0 l i przerób na 3000 GT i skrzynkę wymień bo wióry będą leciały. Wink
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem w sieci filmik jak vojek po tuningu stawał dęba na tylnych kołach przy ruszaniu, ale On miał silnik odrzutowy wsadzony Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okrzycho ale powiedz po co Question
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
okrzycho
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 56

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz... Czy musimy tylko pisac o tym co nawala i jak to naprawiac? Ja wiem, ze to Vany, a nie wyscigowki, ale wielu, oprocz niezbednych napraw lubi sobie potetrac przy autku i moze wlasnie ktos sie tym bawil, wiec ciekawie by bylo dowiedziec sie o tym i poczytac. A moze cos lub ktos nas zainspiruje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem. o gustach sie nie dyskutuje. ja uwazam,ze niema czego porawiac,mocy jest az za duzo i bardziej mnie rajcuje kultura pracy,ekonomika i trwalosc silnika niz inne jego cech ,ale to tylko moje zdanie. co do tuningu to tez prywatnie jestem ostrozny. zakup ladniejszych felg,dodanie troche nowej elektroniki uzytkowej uprzyjemniajacej czy ulatwiajacej zycie i tyle. ale to tylko moje zdanie Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group