www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Cirrus zgasl na R
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Cirrus zgasl na R

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alex
*
*


Dołączył: Jun 27, 2009
Posty: 93

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 7:06    Temat postu: Chrysler Cirrus zgasl na R Odpowiedz z cytatem

Witam

wczoraj podczas cofania moim Chryslerem Cirrusem z ASB mialem nie mile zaskoczenie a mianowicie jak rozpoczolem wycofywanie z posesi to po jakis 5 metrach jazdy na wstecznym samochód mi zgasl - bez zadnych jakis powaznych szarpniec itd. po prostu zgasl Rolling Eyes a na konsoli zegarów po tym jak zgasl swiecila mi sie jedynie kontrolka oleju oraz chek enginie.
Po wyłaczeniu stacyjki i ustawieniu dzwigni ASB w pozycji P odpalilem ponownie i mogłem bez problemu kontynuowac jazde na wstecznym.
Jak do tej pory mialem pierwszy raz taką sytuacje nawet pozniej jeszcze kilka krotnie próbowalem jazdy na wstecznym aby sprawdzic czy sie sytuacja powtórzy i jak do tej pory sie nie powtórzyła, cheek engine tez sie nie swieci a kody bledów z kluczyka po tym incydencie zadne nowe sie nie pojawily oprócz tych co zawsze czyli 12 i 55.
Auto jednym slowem dalej zachowuje sie tak jak przed tym wybrykiem.

Czy powinieniem sie zacząc martwic? zawsze wydawalo mi sie ze auto z ASB nie ma prawa zgasnąc od tak sobie bez powodu no ale moze sie myle i one równierz mają sporadycznie do tego prawo.

dzieki za info

Alex
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze auta są naszpikowane elektroniką odpowiedzialną za wszystkie parametry jednak nie znaczy to, że są w 100% nie zawodne - przecież to maszyny ( fakt, że co poniektóre z duszą Laughing )

W twoim przypadku i to po jednym takim przypadku powodów zatrzymania silnika może być tyle ile opinii wypowiadających się.

Radzę Tobie nie przejmować się tym do czasu kiedy nie zacznie się to powtarzać częściej i będą temu towarzyszyć inne objawy, albo jak po zgaśnięciu nie będziesz mógł odpalić silnika.
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group