www.asu.pl :: Zobacz temat - SPRZEDAM CHRYSLER GRAND VOYAGER 3.3 LE SEKWENCJA MAX. WYPOS.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SPRZEDAM CHRYSLER GRAND VOYAGER 3.3 LE SEKWENCJA MAX. WYPOS.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 13:35    Temat postu: SPRZEDAM CHRYSLER GRAND VOYAGER 3.3 LE SEKWENCJA MAX. WYPOS. Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie autko CHRYSLER GRAND VOYAGER 3,3 l LE koncówka 1997r. w maksymalnym wyposarzeniu trakcja,skóra fotele kapitańskie,klima 3 strefy,Hak,DVD,aluminiowe felgi, Nagłośnienie Infinity ciemne szyby i inne zgazowany w sekwencji stan mechaniczny idealny lepiej dopieszczony niż moja żona z zewnatrz drobne ryski i odpryski się znajdą samochód bezwypadkowy z pełną dokumentacją serwisową i zakupową autko naprawdę godne uwagi jestem drugim właścicielem i nie oszcędzam na olejach i innych elementach wszystko robione na czas zresztą zcęści w wiekszości od Rafała z ASU a wymieniłem lub dodałem:

-Hak orginalny chryslera (ostatnio aby wozić quada i motor)
-Chłodnice bo lekko się pociła (do wglądu stara)
-Tuleje wachaczy
-Sworznie (na takie z kalamitkami)
-Tarcze Hamulcowe,klocki szczęki
-Pompa wspomagania bo lekko była słyszalna (stara do wglądu)
-Akumulator Varta Silver (zimą stary czasami potrafił paść)
-Drążki,Końcówki układu kierowniczego (na takie z kalamitkami)
-Drążki stabilizatora
-Oleje skrzynia,silnik oraz filtry
-Opony GoodYear GT2 (najlepsze do tego autka)
-Dodatkowo komplet zimowych opon na felgach stalowych oraz łańcuchów
-Czujniki parkowania
-Serwis klimy pełny z odgrzybianiem (tydzień temu)
-3 niezalezne systemy zabezpieczeń
-Swiece zapłonowe wraz z 6 niedostępną (wczoraj)
itd....

Możliwa zamiana dopłatą z mojej strony na coś terenowego 4x4 np. Mitsubishi Pajero od 99r. Najlepiej benzyna nie zagazowana jesli jednak z gazem to tylko w sekwencji. Cena wywoławcza 20 tyś wcale nie jest kwotą zawyżoną biorąc pod uwagę koszt wymienionych elementów i dołozonych dodatkowo oraz stan techniczny.

Kontakt 0603-214-210 lub 0600-488-177
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group