www.asu.pl :: Zobacz temat - Kod 54 ...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kod 54 ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ParysArab
*
*


Dołączył: Oct 17, 2007
Posty: 83
Skąd: Polska / Slowacja

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 14:23    Temat postu: Kod 54 ... Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem posiadaczem Chevy Lumina APV z silnikiem 3,1 V6 z 1990, podczas jazdy na benzynie bardzo dynamicznej lub z dużą prędkością wyświetla się check engine, po uspokojeniu jazdy czyli łagodna bez deptania check gaśnie, sytuacja powtarza się jak w zabawie w kotka i myszkę. Sytuacja pojawia się tylko na benzynie. PO teście spinaczowym wyświetliło mi kod 54 - mam kilka spisów błędów i w końcu nie wiem co to może być. Proszę o pomoc forumowiczów.

ps. Jeszcze jedno - zapala na dotyk , tylko po odpaleniu silnik pracuje na poziomie 1000 obrotów jak na benzynie i na gazie na ciepłym silniku. Silnik krokowy podmieniany - bez zmian. I skrzynia z jedynki na dwa potrafi czasami się delikatnie poślizgnąć. Czy to ma jakiś związek check engine. Skrzynia 3t40 lub TH125
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group