www.asu.pl :: Zobacz temat - windstar-ciekawy przypadek
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

windstar-ciekawy przypadek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Czw Sty 06, 2005 18:26    Temat postu: windstar-ciekawy przypadek Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich i pozdrawiam w Nowym Roku, specjalne zyczenia dla najlepszych fachowców z ASU Very Happy
Poczatek roku jest dosc pechowy dla mnie a mianowicie spotkala mnie taka niespodzianka: W okolicach wlewu do zbiorniczka do spryskiwaczy znalazł sie jakis "element:" grzewczy porcelanowy w ksztalcie liter U , stopil wlew do zbiorniczka i jak zaczelo dymic spod maski szybko to wylaczylem z wtyczki. Po ponownym podłaczeniu na pracujacym silniku po 2 min bylo to bardzo gorace wiec odlaczylem dziada Wink Mam teraz takie pytanie do czego to sluzy i czy moze to byc wylaczone - sadzac po dlugosci kabla powinno to byc zamocowane na prawej podluznicy...

A ma ktos moze lewa tylna lampe do Windy 95 ??

pozdrawiam ads
adasads@poczta.onet.pl
503079398
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Pią Sty 07, 2005 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm Shocked

wiesz, na elektryce to ja się za bardzo nie znam, ale może to jest po to, żeby płyn w zbiorniczku do spryskiwaczy nie zamarzł ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 16:54    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm ... nie mam pojecia Confused . Ale jak po odlaczeniu jest wszystko OK ( wszystko dziala i nic sie nie zapala ( check itp ) to zostaw odlaczone. Moze akurat ktos pozniej bedzie wiedzial co to jest. Jak mozesz zrob zdjecie i daj tutaj na forum lub przeslij email ( info@asu.pl )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Witam

wklejam zdjecie tej grzalki?? - mysle ze jest to wyposazenie dodatkowe w wersji kanadyjskiej, mam jeszcze oryginalna grzalke w bloku silnika...nasuwa sie pytanie czy amerykanie w 95 nie mieli zimowego plynu do spryskiwaczy??
Laughing
Po odlaczeniu nic sie nie swieci itd..

pozdrawiam
ads
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, tak się przez przypadek wczoraj dowiedziałem że chyba pełno aut w usa ma takie grzałki - mój kolega jak był w stanach to kupił sobie tam cadillaca DeVille no i właśnie opowiadał, że jak były mrozy to po prostu ciągnął do auta przedłużacz z okna i normalnie podpinał samochód do prądu z sieci. Potem miał mercedesa w 123 i ponownie - prawie taka sama grzałka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 15:13    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie to sluzy do podgrzewania plynu w spriskiwaczach. W wersjach kanadyjskich wielszosc samochodow to ma. Nawet takie europejskie firmy jak VOLVO na Kanade puszczala wersje z podgrzewanym plynem. Na zime swietna rzecz. Plyn zimowy pewnie mieli ale jak spryskasz szybe cieplym plynem to napewno wszystko odrazu odmarznie Very Happy.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 9:26    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

mam to samo baaaaa znalazłem wtyczkę do podpięcia napięcia taką normalną tz amerykańską na 3 bolce pewnie na 110 v kiedyś nawet miałem myśl aby to podłączyć przez prostownik ale jakoś mam obawy - boje sie coś zjarać .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 20:14    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Do odwaznych swiat nalezy Exclamation Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być sterownik wentylatorów w tych atkach wystepują układy wykonawcze i dziwnie wygladają obudowy zobacz jaki przekrój kabli do tego wchodzi i ile sztuk Pozdr.Smile
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz miec te zdjecie gdzies na serwerze ja np mam na foto.onet...i jak juz masz to klikasz buton Img wtedy wyskakuje[img]tu wstawiasz adres zdjecia potem zamykasz klikajac drugi raz Img[/img] i juz powinno byc Smile
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group