www.asu.pl :: Zobacz temat - dziwna zależność
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dziwna zależność

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:07    Temat postu: dziwna zależność Odpowiedz z cytatem

wiecie co mamy przełom kwietnia i maja - i zdychaja wszystkim automatyczne skrzynie ????? jakies czary zmowa czy co ? moja zdechła nie mam 1 i wstecznego ...............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rewelacja...wlasnie wymienilem komplet panewek i pare jeszcze innych duperelek...no i... gaz nie dziala(wlasnie stoi podpiety do komputera u gazownika) i do tego mruga mi overdrive... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak miga OD to ewidentnie masz problem ze skrzynią.
Wojtek
Windstar LX 3,8/95na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TROCHE MNIE TO ZDZIWILO BO W SKRZYNI BYL TYLKO WYMIENIONY USZCZELNIACZ KONWERTERA [BANIAKA] BYL NIEWIELKI WYCIEK OLEJU NA ZEWNATRZ SKRZYNIA PRZED WYMIANA PRACOWALA WRECZ WZOROWO ATERAZ MRUGA OWER I BIEGI ZMIENIA CO NAJMNIEJ DZIWNIE TO ZNACZ ROBI REDUKCJE LUB PRZELANCZA NA WYZSZY BIEG W SOBIE TYLKO ZNANYCH PRZYPADKOWYCH MOMENTACH .WARSZTAT CO TO ROBIL [FACHOWCY Embarassed ] NIE MAJA O TYM POJECIA .MYSLE ZE CZEKA MNIE WIZYTA W SERWISIE ALE TO KAWAL DROGI. CHYBA ZE KTOS KONKRETNIE MI DORADZI CO TO MOZE BYC . POZDROWIENIA Z KOLOBRZEGU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UFFFF Very Happy DZISJAJ POSWIECILEM POLOWE DNIA NA SZUKANIE USTERKI SKRZYNI BIEGOW POROZLANCZALEM CALA ELEKTRYKE POSPINALEM OD NOWA I NIC I TAK KILKA RAZY AZ PRZYPADKOWO ZOBACZYLEM ZE STEROWNIK NA GORZE JEST PRZYKRECONY JEDNA NIE ORGINALNA SRUBA JEDNA TRZYMALA A DRUGA BYLA TYLKO WLORZONA I CALY STEROWNIK BYL LUZNY . PO PRAWIDLOWYM SKRECENIU IZAMONTOWANIU CALEJ RESZTY . JAZDA NA DROGE I JEST WSZYSTKO OK. WNIOSEK JEST TYLKO JEDEN WIECEJ DO GOSCIA NIE POJADE A JESZCZE COS SKOPALI Z GAZEM BO NIE CHODZI NA GAZIE ALE TO JUZ MNIEJSZY PROBLEM [ WINDSTAR 95] POZDROWIENIA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masz szczęście że nic się nie uszkodziło za skomplikowane są te auta dla niektórych mechaników a tymbardziej elektryków jak nieraz widze instalację po przeróbkach u papraka jakiegoś to płakać mi się chce dosłownie masakra a potem klient się dziwi że za poprawkę wiecej płaci niz za pierwszą naprawe nie dopuszczajcie aby jakieś talenty od elektryki robili obejscia i inne modyfikacje w instalacjach Multiplexowych bo sie zaczyna cyrk dziac potem nie sztuka pociagnac nowy kabelek na sztuke lecz sztuka naprawic i znalesc przyczyne nie dzialajacej zeczy a uwierzcie mi że to wcale nie jest trudne ale trzeba myslec głową a nie portwelem takie jest moje założenie pieniadze z nieba nie lecą trzeba je szanowac a szczególnie klientów którzy te pieniazki mi zostawiaja i niewazne że jak cos naprawilem to do tego nigdy ktos niewracal ale za to podeslal kogos innego bo byl bardzo zadowolony i tak oto kółko sie zamyka i kazdy jest szczesliwy Pozdrawiam i zycze milego wekendu Smile
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ads
*
*


Dołączył: Dec 04, 2004
Posty: 19
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZIEKI ZA DOBRE SLOWA ALE PROBLEMOW JEST MASE .OKAZALO SIE ZE COS POKOPALI W INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I NIKT NIE MOZE URUCHOMIC GAZU WALCZE Z TYM JUZ TYDZIEN PO WARSZTATACH I NIC CIAGLE BEZ EFEKTU POZDRAWIAM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze masz daleko do mnie no ale jak będe w Mielnie to moge chętnie pomóc z elektryka ale dopiero w lipcu Smile a gaz to w tych autach jest kwestią chwili aby odpalić więc coś nie tak z tymi fachowcami podłaczenie instalacji zajeło mi około 1-2 godzin ale perfekcyjnie wszystko wygląda jak orginalna instalacja a komputery od gazu mam w aucie w miejscach do tego przeznaczonych więc samo ułozenie wiązek więcej zajeło niż samo podłaczenie poszukaj prawdziwego fachowca lepiej podjechac dalej ale miec pewne że zrobią jak należy Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JARECEK napisał:
To masz szczęście że nic się nie uszkodziło za skomplikowane są te auta dla niektórych mechaników a tymbardziej elektryków jak nieraz widze instalację po przeróbkach u papraka jakiegoś to płakać mi się chce dosłownie masakra a potem klient się dziwi że za poprawkę wiecej płaci niz za pierwszą naprawe nie dopuszczajcie aby jakieś talenty od elektryki robili obejscia i inne modyfikacje w instalacjach Multiplexowych bo sie zaczyna cyrk dziac potem nie sztuka pociagnac nowy kabelek na sztuke lecz sztuka naprawic i znalesc przyczyne nie dzialajacej zeczy a uwierzcie mi że to wcale nie jest trudne ale trzeba myslec głową a nie portwelem takie jest moje założenie pieniadze z nieba nie lecą trzeba je szanowac a szczególnie klientów którzy te pieniazki mi zostawiaja i niewazne że jak cos naprawilem to do tego nigdy ktos niewracal ale za to podeslal kogos innego bo byl bardzo zadowolony i tak oto kółko sie zamyka i kazdy jest szczesliwy Pozdrawiam i zycze milego wekendu Smile


Swiete slowa.... Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group