www.asu.pl :: Zobacz temat - wydech:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wydech:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 11:06    Temat postu: wydech:) Odpowiedz z cytatem

z racji tego,ze jezdze po polskich drogach sola woda i dzurami plynacych padl mi srodkowy tlumik.nie zeby zgnil czy cos tam-po prostu nie wytrzymal na jakiejs dziurze i sie "otwarl" nieco.auto zaczelo pierdzic a ja lubie cisze wiec udalem sie do odpowiedniego warsztatu(takiego z prawdziwego zdarzenia!!) po podniesieniu auta mechanicy zapytali jak ato pojemnosc.kiedy im powiedzialem zapanowala chwila ciszy a potem pamietam jak lezeli na plecach wywijajac nogami ,trzymajac sie za brzuchy i zanoszac sie od smiechu.jak im przeszlo to grzecznie przeprosili i powiedzieli ,ze poprzedni "dorabiacz" wydechu zamontowl mi tlumik od cinquecento(najprawdopodobniej dlatego,ze taki akurat mial,lub dlatego,ze byl tani).najsmieszniejsze bylo poza przepustowoscia to,ze rury wlotowe i wylooew-o polowe mniejszy przekroj niz moja-zostaly w sprytny sposob wsuniete w reszte ukladu i sprytnie zaspawane.w prostych slowach tlumik tworzyl kryze uniemozliwiajaca odprowadzenie spalin przy wiekszych obciazeniach.teraz mam odpowiedni tlumik i czuje sie jak po chiptuningu-auto wyrywa mi sie z rak:) swietnie sie tez przyspiesza na wyzszych biegach a silnik jest cichy ale milo mruczy:)
i dochodzimy tu do wniosku,ze jesli czegos osobiscie nie dopilnujesz albo jesli sie na czyms nie znasz raczej mozesz byc pewny,ze cie wydymaja:)
chyba,ze trafisz na uczciwego czlowieka a wtedy trza go jakos wyroznic i rozpowiedziec innym bo to traz rzadkosc....
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsi "pseudomechanicy" przeganiaja sie w pomyslach jak tu zarobic nas w baniaka;) hehe. A cene za czastki wydechu z cinque przynajmniej podal w miare normalna ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyne co trza przynac to to,ze byl to najtrwalszy moj wydech i zrobiony dosyc fachowo(opinie tych smiejacych sie) i niedrogo-jedyna wpadka to ten tlumik z cc:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to o tyle dobrze Smile) jak ja sie wybralem na spawanie tlumika (pekl zaraz przed strumienica) to mechanik powiedzial ze moze to zrobic za 10 zl ale nie poleca tego bo rura moze sie powykrecac zima ;/ ale nie zwazajac na to (a raczej po zajrzeniu do portfela) powiedzialem ze operacja za 10 bedzie wystarczajaca i wytrzymalo 2 lata !! Smile ale dal prawidlowa srednice rury.

Nie moge sobie wyobrazic jak bardzo spadla moc samochodu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group