www.asu.pl :: Zobacz temat - Błąd PO406
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Błąd PO406

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
toni13
*
*


Dołączył: Mar 08, 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 17:31    Temat postu: Błąd PO406 Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę, ponieważ jutro jadę do Włoch i w moim Chrysler Town and Country rok 2005 wyskakuje mi błąd od pewnego czasu PO406, jak szukałem w necie to prawdopodobnie jest to " Czujnik A recyrkulacji spalin-wysoki sygnał wejściowy" ale nie jestem pewien. Nadmieniam, że ten błąd jak się włączy to jest na jeździe na paliwie jak też na gazie. Zauważyłem, że nieraz wyłącza się gdy do tankuję gaz lub paliwo do pełna lub też jak odłączę akumulator. Ale później znów się włącza prawdopodobnie przy mniejszym ciśnieniu gazu wychodzącego z butli. Mam pytanie, czy mogę z takim błędem jechać około 3 tyś. kilometrów, a może ktoś wie z forumowiczów jak ten problem usunąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toni13
*
*


Dołączył: Mar 08, 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie tego błędu to odłączyłem akumulator dwa razy na kilka minut i od tego czasu ten błąd mi nie wyskakuje, choć zrobiłem przez pięć dni pięć tysięcy kilometrów. Jestem bardzo zadowolony z mojego amerykańca, nie było żadnych problemów z pokonaniem takiej trasy.Średnie spalanie gazu wyszło mi 13 litrów przy prędkości średnie 115 na godzinę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toni13
*
*


Dołączył: Mar 08, 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie tego błędu to odłączyłem akumulator dwa razy na kilka minut i od tego czasu ten błąd mi nie wyskakuje, choć zrobiłem przez pięć dni pięć tysięcy kilometrów. Jestem bardzo zadowolony z mojego amerykańca, nie było żadnych problemów z pokonaniem takiej trasy.Średnie spalanie gazu wyszło mi 13 litrów przy prędkości średnie 115 na godzinę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami brak styku gdzieś na kostce powoduje wyswietlanie błędów,i zresetowanie pomaga Wink
13 litrów to dobry wynik na gazie ,ale trzeba wiedzieć że w austri i we włoszech mają lepszy gaz niż w Polsce ,tam mi też wychodziło 12 -13 a u nas koło 15 Very Happy
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group