www.asu.pl :: Zobacz temat - radio visionie i chryslerach
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

radio visionie i chryslerach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 19:07    Temat postu: radio visionie i chryslerach Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś podesłać zdjątko wtyczek do radia chrysler na którym dobrze widać kolory kabli (najchętniej z Visiona) ?
Kupiłem oryginalne radio, ale jakichś fachman u poprzednika poodcinał przewody i 1 wtyczke eksmitował więć nie bardzo wiadomo co tam było, nie wspomiinając o szukaniu wtyczki.

Z góry dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz czy fachman nie usunął też wzmacniacza z bagażnika - jeśli go nie znajdziesz po lewej przykręconego do błotnika to oryginalne radio nie zagra. Jeśli jest to zrobię zdjęcie w najbliższy weekend>
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 16:32    Temat postu: radio chrysler Odpowiedz z cytatem

Wzmaniacz na szczeście jest i wtyczki też w nim siedzą a w dodatku działają wszystkie głośniki, a do radia jest wpięta tylko jedna para (przednie, a tylne wolne). Coś więc musi ten sygnał wytwarzać na pozostałe głośniki - zakładam że wzmak, bo zazwyczaj mają funkcje generowanie sygnału dla wszystkich speakerów na podstawie jedynie stereo. Pewnie trzeba go będzie sprawdzić czy chodzi na ciepło.
Będę wdzięczny za zdjęcia. Jesli możesz to cyknij też zdjęcie swojego od przodu - ma radio zazwyczaj monotowane w Voyagerach, to z samymi przyciskami.
Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat masz szczęście że mam wszystko rozbebeszone - nie zdążyłem przed zimą dobrze złożyć kokpitu (problem z siłownikiem w układzie nawiewu - poczekam aż będzie cieplej i to w końcu zrobię) Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 15:49    Temat postu: radio Odpowiedz z cytatem

Trochę szczęscia się przyda Smile zawsze.
A jaki masz problem z siłownikiem w nawiewie. Ja też jakiś mam bo mi terkocze za śodkową konsolą jak temp ustawię poniżej 23 (im mniejszą temp ustawię tym dłużej głównie dopóki kabina nie nagrzana - potem rzadziej). Jakieś 3..5 sek terkotania i przerwa z 5 sek. Chyba nie może ustawić przepustnicy na zimno bo czujnik ew. tryb puszcza. Na razie jednak nie rozbieram bo czasu brakuje - czekam do wiosny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem taki sam, tam są 2 siłowniki... jeden sterujący dopływem ciepłego powietrza, drugi do kierowania nawiewu (szyba - kratki). Z tego co piszesz wynika że zrąbał Ci się ten od temperatury - masz pecha bo jest bardzo głębo i cholernie trudno go wykręcić nie mówiąc o wkręceniu z powrotem.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:32    Temat postu: terkotka Odpowiedz z cytatem

dzięki za info
Sad to fatalnie, ale na razie działa więc mogę ustawić 23 - co w zimę nie przeszkadza, ew. wyłączyć i śmigać.
A skąd wiesz ? Rozbierałeś ? Trzeba wymontować konsolę centralną ?
Orientujesz się czy to naprawialne/wymienialne ?
pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbierałem Evil or Very Mad Zdjęcie siłownika znajdziesz tutaj: http://www.asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6903

Element jest rozbieralny ale nienaprawialny - nigdzie nie dostaniesz plastikowego kółka zębatego, które straciło ząbek lub kilka... możesz ewentualnie poszukać gdzieś podobnego elementu i przełożyć koła zębate (tych siłowników jest w sumie 4 i różnią się rozmieszczeniem wypustkek z otworami w obudowie do przykręcenia)
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
s12345
*
*


Dołączył: May 29, 2007
Posty: 51
Skąd: ĹźyrardĂłw

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 13:16    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

ALMADO-- ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ, ŻE KUPIŁEŚ U MNIE Laughing

ZRÓB TĄ FOTKĘ TO U MNIE COŚ POSZUKAM DO TYCH BRAKUJĄCYCH PRZEWODÓW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem u Ciebie - potwierdzam i polecam Laughing ale mam teraz problem z drugim siłownikiem Evil or Very Mad

Fotki oczywiście zapomniałem w sobotę zrobić ale dzisiaj jak wrócę z pracy i jeszcze będzie jasno to cyknę.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to będzie ciężka sprawa z tym siłownikiem.
Z tego co widzę na zdjęciu które jest na forum pod podanym linkiem, to już mu chyba ząbka brakuje Smile - to pewnie cała przyczyna. Ciekawe czy to materiał czy zbyt duże opory że tak padają. Może tryb da się np. dorobić na zamówienie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na fotkę mogę poczekać. Chwilowo stoi i czeka na lepszą pogodę bo nie chciało mi się zmieniać opon na zimowe tzn. kupować. Jest czas na porobienie drobiazgów. Zwykle koło Wawy przebywam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s12345
*
*


Dołączył: May 29, 2007
Posty: 51
Skąd: ĹźyrardĂłw

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Mam drugi jak by co cena taka sama ?

40 km od warszawy (żyrardów)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz - ta zębatka co ją widzisz na zdjęciu taka właśnie ma być Laughing Połamane kółko znajdziesz w środku, jest plastikowe i wątpię czu ktoś dorobi Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mnie nie pocieszyłeś Smile A tak ładnie na zdjęciu to wyglądało. Coś trzeba będzie kombinować zatem, bo taką cześć jak sam widzisz ciężko zdobyć, a jak się już zdobędzie to pytanie ile kolejna używana podziała - plastik kruszeje w wiekiem niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radio popodłączane, samo sobie poradziłem z kabelkami. Wtyczkę się "zastąpiło" brakującą. Działa ok.

Jeśli ktoś ma info gdzie podłączyć do radia kabel czarny z żółtym paskiem oraz drugi pomarańczowy (Chrysler Vision) to proszę o info. Mam kilka opisów wytczek chrysler i niestety nie ma tam takich. Na moim radiu mam wolne jeszcze 3 piny - PARK, ILL, MUTE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam ze:
- PARK - + po stacyjce zalanczany w przecziwna strone niz zaplon- u mnie tylko w tej pozycji radio gra bez wlanczania zaplonu.
- ILL - podswietlanie radia -
- MUTE - wyciszanie radia gdy dzwoni komorka
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak też jest jak piszesz Marcyś. Podłączyłem to już wcześniej, ale faktycznie sprzęgnięcie tych sygnałów (z wyjątkiem MUTE bo nie mam z czym Smile ) powoduje że radio działa na zapłonie lub przekręceniu w drugą stronę kluczyka i ma regulację podświetlenia razem z kokpitem.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group