www.asu.pl :: Zobacz temat - kupię zderzak tylny Topaz-Tempo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupię zderzak tylny Topaz-Tempo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
SobotaPannonia
*
*


Dołączył: Dec 17, 2004
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 22:25    Temat postu: kupię zderzak tylny Topaz-Tempo Odpowiedz z cytatem

Poszukuję tylnego zderzaka do Topaza. przedniej prawej lampy. Mogę też kupić samochód na części bez silnika i dokumentów. Sobotapannonia@ interia.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz jaki rok tego auta bo montowali rozne zderzaki.mysle,ze nie bedzie zadnego problemu z taka czescia:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
SobotaPannonia
*
*


Dołączył: Dec 17, 2004
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rocznik 91, czyli ten z najbardziej popularnych. Zderzak kleiłem już dwa razy (samochód użytkuje żona) za trzecim razem nie było juz co kleić. Zresztą i tak uwarzam go za bardzo mocny jak i cały samochód, między innymi bardzo mocne wzmocnienia boczne drzwi (przetestowane osobiście, przód fabii nie wyglądał najlepiej, a u mnie tylko wgniecenia widoczne z zewnątrz-wszystko zatrzymało się na listwie wzmacniającej). Niestety samochód jest już trochę nadgryziony przez ząb czasu (czyt. rdzę). Głównie przednie drzwi. Posiadam go od ponad pół roku i bardzo przypadł mi do gustu. W najbliższym czasie będe musiał rozebrać go na części i zrobić gruntowny remont blacharski. Mam też problem z silnikiem tzn. nie tyle problem co "słabość". Przy montarzu gazu okazało się że sonda lambda jest niesprawna, więc wymieniłem na nową. Po wymianie samochód jakby od nowa się narodził, miał dużą moc i zadowalające przyśpieszenie, niestety tylko przez około tydzień. Na niskich obrotach w porządku, jednak na wysokie wkręca się zbyt wolno. Sonda lambda jest sprawna, jednak bardzo trudno osiąga odpowiednie napięcie (czyli rzędu 0,2-0,25 Volta). Wskazuje głównie wyższe napięcie około 0,7 Volta, podczas kiedy bezpośrednio po zamontowaniu jej bardzo szybko po zmianie obrotów napięcie na wracało do normy, było to bardzo widoczne przy wkręcaniu się silnika na obroty. Jak już wspomniałem niestety tylko przez tydzień. Może masz jakiś pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyslow jest wiele tak jak i samochodow tempo ktore ludzie chca sprzedac na czesci:) szukam kogos ze slaska kto ma tempo i troche placu bo jest do wziecia na czesci za grosze:) ja swoim jezdze juz kupe lat i nie narzekam.mialem juz dea wypadki-czolowo z passatem(ja skorupa zderzaka ,passat silnik w kabinie) i od tylca z tirem(no tu nie wygralem...)
jest rzeczywiscie bardzo mocny a co do korozji-tylko na elementach naprawianych i na spodach drzwi cos moze sie pokazac:) teraz nagle musze wyjsc ale jak chcesz pogadac o tempo to masz moj nr gg 178500
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group