www.asu.pl :: Zobacz temat - błotniki - zamienniki
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

błotniki - zamienniki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maciek_dm
*
*


Dołączył: Aug 17, 2007
Posty: 49

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 16:56    Temat postu: błotniki - zamienniki Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie!

mam zapytanie dotyczące błotników - zamienników jakie są dostępne min. na allegro; jako, że podczas tej zimy rozprułem bok auta (T&C mod. 2001), wiec czekają mnie naprawy; nowe drzwi juz zakupiłem, pozostał jeszcze błotnik... pozornie sprawa jest prosta ale mam pewien dylemat; kupowac nowe podróbki (a jesli tak to jakie, jakiego producenta? ceny rozciągają się od 90 do 150 zeta), czy uzywkę? do tych ostatnich nie mam przekonania z powodu często ich niejsanego pochodzenia (nie chciałbym, zeby ktoś kiedyś handlował tak częsciami od mojego Vojka...) oraz stanu - często to przedstawiają foto, to tylko częściowa prawda o produkcie, reszty często dowiadujemy sie po niewczasie, juz po otrzymaniu przesyłki. a wiadomo, co nowe, to nowe, tylko, żeby to nowe tez nie pokazałao się jakąś tandetą.
w związku z powayższym mam pytanie; czy ktoś z was miał doświadczenia z nowymi podróbkami błotników i co może na ich temat powiedzieć; polecić, czy też odradzić?

z góry będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

pozdrawiam

Maciej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mialem do czynienia z blachami do amerykancow ale z doswiadczenia z blacha do samochodow europejskich powiem tak:
-blacharskie podrobki sa w wiekszosci przypadkow do dupy! i mowie to z reka na sercu! po pierwsze bardzo zadko kiedy trzymaja wymiary(zarowno zewnetrzne kontury, jak i np przetloczenia- bardzo czesto zeby zalozyc podrobke trzeba ja doginac, naciagac - ogolnie roboty wiecej niz przy klepaniu starej czesci! do tego czasem roznice sa tak duze ze golym okiem widac np. inne profilowanie calej czesci wzgledem orygilanu.
- kolejna rzecz "na nie" to rodzaj blachy, a konkretnie jej jakosc! nie wiem jakbys to zabezpieczyl ale daje jakies max 4 lata i ruda zacznie wylazic na calej powierzchni blachy!
- plusem jest cena...
A co do uzywek - hmm...osobiscie nie sadze by produkty made in USA byly jakos szczegolnie upodobane przez zlodziei wiec i pewnie znaczaca czesc towaru pochodzi ze sprowadzanych rozbitkow/anglikow.
Ja na twoim miejscu kupilbym zdrowa uzywke, wymalowal i jezdzil Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group