www.asu.pl :: Zobacz temat - Caravany i T&C dostępne na allegro
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Caravany i T&C dostępne na allegro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 22:26    Temat postu: Caravany i T&C dostępne na allegro Odpowiedz z cytatem

Witam
Szukam samochodziku dla siebie w roczniku powyżej 2002 i tak mnie zastanawia czy wszystkie te samochody dostępne na allegro są wypadkowe, mimo że sprzedający twierdzą że są bezwypadkowe. Dla przykładu ta aukcja http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8104200
Ja jeszcze na oczy tego samochodziku nie widziałem ale ze zdjęć jest pare szczegółów które mnie zastanawia czy aby napewno przód tego samochodu nie był skasowany. Właściciel który sprzedaje ten samochód jest jego drugim właścicielem w Polsce i rzekomo kupił go w takim stanie jak jest obecnie i z tego co wie to tylko przednia maska była gnieciona i wymieniona.

Drugi przykład to ten http://moto.allegro.pl/item577027323_town_country_3_8_super_wyglad_tanio.html właściciel twierdzi że przód był lekko stuknięty ale na moja prośbe podesłał mi zdjęcia z przed naprawy i tak on wyglądał
samochód został niby naprawiony na oryginałach w jednym z serwisów chryslera, jeszcze jedna sprawa sprzedawca tego samochodu twierdzi że przebieg tego samochodu na tą chwile to 110tyś mil a tutaj następne zdjęcie z przed naprawy samochodu

I czy można komukolwiek kto sprzedaje samochód na allegro zaufać?

Mam prośbę do właścicieli Caravanów i T&C w roczniku po 2001r po ilu sekundach po odpaleniu samochodu gaśnie kontrolka od AIRBAGS, może jest jakiś sposób na sprawdzenie poprawności działania poduszek po ich wymianie. Na co jeszcze zwrócić uwage przy zakupie tego samochodu?
Będe wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
max1978
*
*


Dołączył: Mar 08, 2008
Posty: 116

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA MAM GRAND CARAVANA Z 2005 POLECAM TEN ROCZNIK
co sprawdzić przy zakupie????
1 ja przejechałem sie ok 15 zanim kupiłem tego jednego i sprawa pracy skrzyni ,ma zmieniac praktycznie bez jakich kolwiek szarpniec miedzy biegami,po mocnym dodaniu gazu niech zmieni z 4 na 2 tez nie może mocno szarpnąć a z reszta masz a raczej miałes automata to po co ja to piszę.
2.korozja!!!!!wszędzie dokładnie oglądać,zwłaszcza maska od spodu,łaczenia blach podlampami tylnymi(takie rowki)
w grandach sprawdz czy nie był przeładowywany tzn czy nie ma maleńkich peknięc lakieru wzdłuż listew na dachu ponoc sie zdaża
jak przypomni mi sie cos więcej to napiszę.
i kupuj 3,8 nie dośc ,że mocniejsze to i lepiej wyposażone,spalanie wedłóg Nadwornego gazownika z częstochowy praktycznie bez zmian.
a pala więcej od kartonowych wanów z prostej przyczyny są cięższe.
pozdrawiam
bez urazy dla włascicieli kartonowych vanów,które maja swoje wady jak i zalety,napewno spalanie i brak korozji to zaleta,ale wrazie kolizji nie bardzo,,
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedz, prace skrzyni to myślę że będe wiedział jak sprawdzić ale chodzi mi o całą reszte i dzięki za wskazówki.
A jak z ta kontrolką Airbag?
Czy GC z 2002 rózni się czymś znaczącym od 2005? Wiadomo że lepiej brać młodszego ale nie wiem czy starczy mi funduszy.
I mam jeszcze pytanie jak ze zwrotnością tych samochodów? Mam dośc ciasny wjazd do garażu i z dotychczasowego doświadczenia wiem że samochody w US mają dośc mały skręt ale nie wiem jak to jest w Caravanach.
Najgorsze jest to że w Krośnie w komisach nigdzie nie widzę Caravanów po 2001 żeby się przejechać i dlatego takie pytanie.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max ale "kartonowe" vany skonczyly sie z 1996 r,a Lutek szuka w okolicy 2002r. Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesto jest tez tak ze jak byly sciagane zza wielkiej wody i nie byly dobrze zakonserwowane to sol morska troche przezarla i czesto dwuletnie auta maja srubki i wszystkie elementy metalowe pokryte rdza.
-bolaczka tych aut jest tez maglownica-sprawdz sobie dobrze przod czy nie ma luzow.
-oczywiscie nagminnie licznki sa cofane, nawet przy mlodych, swiezosprowadzonych autach-ale to akurat mozna sprawdzic podlaczajac skaner
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky napisał:

-oczywiscie nagminnie licznki sa cofane, nawet przy mlodych, swiezosprowadzonych autach-ale to akurat mozna sprawdzic podlaczajac skaner


Kurcze niczego w Częstochowie nie mogę znaleść żeby do Cebie podjechać na skaner.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poduszka u mnie gaśnie po ok 3 sek.
Do tematu. Szukałem dla siebie chyba ze 2 miesiące, 60% to "bite".
Przejrzałem ze 100 egzemplarzy. Parę uwag:
Na pewno bogatszy T&C od DC
Silnik 3,8 "Suuuper" 220 kucyków jest czym jechać,dynamiczny,bezpieczny w trasie /wyprzedzanie/ u mnie w w cylku mieszanym /z przewagą trasy/
11.6l- do 140km/h , niestety miasto wykańcza 19l.
w T&C LXi i Limited od 2005 fajny patent- fotele chowane w podłogę"Stown-Go".
Widziałem parę ofert z Tarnowa, Dębicy -Łańcuta - to chyba do Lutka najbliżej.
Owocnych poszukiwań
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky napisał:
czesto jest tez tak ze jak byly sciagane zza wielkiej wody i nie byly dobrze zakonserwowane to sol morska troche przezarla i czesto dwuletnie auta maja srubki i wszystkie elementy metalowe pokryte rdza.
-bolaczka tych aut jest tez maglownica-sprawdz sobie dobrze przod czy nie ma luzow.
-oczywiscie nagminnie licznki sa cofane, nawet przy mlodych, swiezosprowadzonych autach-ale to akurat mozna sprawdzic podlaczajac skaner


a mało to ściągnięto aut po powodzi z Nowego Orleanu itp.
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artek69 napisał:
Poduszka u mnie gaśnie po ok 3 sek.
Do tematu. Szukałem dla siebie chyba ze 2 miesiące, 60% to "bite".
Przejrzałem ze 100 egzemplarzy. Parę uwag:
Na pewno bogatszy T&C od DC
Silnik 3,8 "Suuuper" 220 kucyków jest czym jechać,dynamiczny,bezpieczny w trasie /wyprzedzanie/ u mnie w w cylku mieszanym /z przewagą trasy/
11.6l- do 140km/h , niestety miasto wykańcza 19l.
w T&C LXi i Limited od 2005 fajny patent- fotele chowane w podłogę"Stown-Go".
Widziałem parę ofert z Tarnowa, Dębicy -Łańcuta - to chyba do Lutka najbliżej.
Owocnych poszukiwań


Dzięki za twoją odpowiedz, powiedz jak sprawdzałeś pod względem "bicia" samochodu? Carfax?
Ja ze względów finansowych muszę się zamknąć w kwocie 25tys zł i to widzę że maksymalnie starczy mi na 2002r i to widzę bez róznicy w cenie czy to T&C, GC czy C
Gdzie znalazłeś te oferty z Tarnowa i Dębicy? Bo na allegro jest kilka z podkarpackiego i jutro planuje podjechać oglądać jednego C w Rzeszowie.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auta w przedziale 25000~35000 nie opłaca sie doprowadzać do perfekcji/przerost kosztów nad zyskiem. drobne szczegóły np.montowane plastiki w środku na zewnątrz,akcesoria komory silnika nie noszące śladów odkręcania uszkodzeń,spasowanie linii zamkniętych maska błotniki drzwi etc,wiadomo zawsze są widoczne ślady użytkowania,np lekki zarys,wytarte wnęki klamek drzwiowych ,mogą świadczyć że te elementy nie były wymieniane i malowane.Masz auto to wiesz.a tak do ofert to na allegro fajans.szukałem na gratka i autokrata.
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luanda
*
*


Dołączył: Oct 12, 2007
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky napisał:
czesto jest tez tak ze jak byly sciagane zza wielkiej wody i nie byly dobrze zakonserwowane to sol morska troche przezarla


Akurat ta opinia jest bezpodstawna, bo sól morska nie może się dostać do ŻADNEGO ładunku przewożonego statkiem, a samochodu zwłaszcza Smile.
Transport morski to mój sposób na chlebek i masełko, więc wiem o tym co nieco. Oczywiście zdarzają się awarie, ale to nie jest częsta sytuacja.
Natomiast warto się zastanowić jak wyglądają załadunek, sztauowanie i mocowanie pojazdów w transporcie przez wodę.
Poniżej próbka normalnego rozformowania kontenerów w Gdyni Very Happy






Laughing
_________________
PTS 3,1 '93
FFII 1,6 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artek69 napisał:
Masz auto to wiesz.a tak do ofert to na allegro fajans.szukałem na gratka i autokrata.


Na gratce większość ogłoszeń powtarza się na otomoto.pl, autokarta przekierowywuje na otomoto, a otomoto współdziała z allegro i koło się zamyka.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek nie przesadzaj jest parę w twoich stronach tak dla przykładu:

http://otomoto.autokrata.pl/index.php?sect=search&sub=car&page=1&qid=479155598&order_by=i.
Do Komornik/k Poznania cię nie wysyłam bo chyba za daleko ale ma gość tego trochę
ale spróbój pod www.auto-kaliszczak.otomoto.pl. firma z Lublina/masz od Rzeszowa 180km/ stoi na placu z 15 szt. od 2002-do góry, wiadomo :na każde auto znajdzie się sprzedawca i kupujący.
Pozdrawiam
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek ale gość w tym komisie ma ceny zaporowe.

Jutro planuje oglądnąć dwa samochody
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6303512
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6656364

Mam jeszcze pytanie do Was czy jest różnica w komforcie jazdy pomiędzy T&C a GC? Przecież teoretycznie to są te same samochody.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko mały komentarz i uciekam Laughing
cenę auta można wystawić "kosmiczną" najważniejsze za ILE zostanie sprzedana-kupiona,
dodane przez ciebie linki. DC jest wersją "krótką" o 45 cm "chyba" a mówią że centymetry nie grają roli-czasami się przydają Laughing
a ten T&C też trochę "bidniutki" no i:
2001 r- 140000 km przebiegu
2002 r -155000 km przebiegu
co za raj: wszytkie auta od "dziadków"co robią w USA po 1500 km w miesiącu. I ty się pytasz o "kręcenie przebiegami"
Chłodnej głowy i pomyślnego zakupu życzę
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek ma rację nie wart zainteresowania,pierwszy odpada stanowczo a drugi jak na town&country nie wygląda.Nawet fotelików dla dzieci w środkowej kanapie nie ma Shocked
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:


Mam jeszcze pytanie do Was czy jest różnica w komforcie jazdy pomiędzy T&C a GC? Przecież teoretycznie to są te same samochody.

Teoretycznie tak,wszak są wyposażone max w swoim roczniku i charakteryzują się jasną tapicerką.Mam towna i wiem że jest loteria bo mam ściemniane lusterka ale się nie składają i na odwrót koledze się składają lusterka ale nie ma ściemnianych lusterek(zaznaczam rocznik 96-99) Shocked
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lift napisał:
Artek ma rację nie wart zainteresowania,pierwszy odpada stanowczo a drugi jak na town&country nie wygląda.Nawet fotelików dla dzieci w środkowej kanapie nie ma Shocked


Co się tyczy Caravana to rozważam jego zakup z jednego powodu, osoba od której odkupiłem parę lat temu dom wybudowała krótki garaż, tzn długość jego wynosi 5.11m a z tego co wiem to GC i T&C ma długość 5.10m czyli za każdym razem będe musiał dojeżdzać do przedniej ściany w garażu. Caravan ma długość 4.80m. Tylko proszę mi nie sugerować żeby dla samochodu przedłużać garaż Wink

Ten Caravan z pierwszej aukcji którą podałem miał tylko lekko uszkodzony bok, tutaj zdjęcia uszkodzeń



Co się tyczy tego granatowego T&C to przecież nie we wszystkich montowali foteliki dla dzieci? Co takiego w nim jest że dla Was wygląda nie OK. Bardzo proszę o Wasze opinie.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek opisane jest jako full opcja a mnie się nie wydaje aby to full było takie prawdziwe -spryskiwaczy reflektorów też nie ma.
Dowiedz się o vin autka i napisz w temacie może jeszcze czegoś się dowiemy?
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lift sprzedawca tego T&C granatowego nie orientuje się co to jest full opcja w przypadku T&C i dlatego taki opis, ale opisem nie ma się co sugerować.
Oglądałem go dziś ale tylko na zewnątrz gdyż właściciela nie było ale napewno go nie kupię gdyż silnik od spodu mokry jak cholera, dolne ranty progów pogięte i to w środkowej części samochodu, na pogięciach rdza. Całkiem możliwe że samochód był transportowany wózkiem widłowym.

Oprócz granatowego T&C oglądałem również tego srebnego Caravana VIN 1b4gp253x1b140813 przebieg na liczniku 88 tyś mil ale:
maska przednia do wymiany gdyż korozja wyszła od spodu już na przedni rant, dość słabe hamulce jakby zapowietrzone, nieprzerobione tylne światła oraz tylny lewy klosz odstaje od uszczelki, nie wiem może to tylko kwestia przykręcenia go od środka, silnik lekko przypocony poniżej uszczelki pokrywy zaworów.
Poza tym brak rdzy na reszcie elementów, skrzynia bardzo płynnie przerzuca biegi.

nastęnym samochodem jaki oglądałem to ten T&C http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7735326
VIN 2c4gp443x1r263416 przebieg na liczniku 108tyś mil wady: przednie światła rozszczelnione wskutek montowania świateł pozycyjnych, prawe przednie światło lekko obniżone względem zderzaka co widać na zdjęciu, przednia maska zaczeła korodować od spodu w przedniej części, kilka mało widocznych rysek na około samochodu, troche porysowana przednia szyba od skrobania lodu, troszke brudna tapicerka w części bagażowej ale czystsza jak to co widać na zdjęciu. Dolne ranty progów lekko przygięte w przedniej części ewidentnie od podnośnika i w jednym z tych miejsc pojawiła się lekka korozja, tylni zderzak kiedyś był wymieniany i jest tak jakby za wysoko względem tylnej klapy, co widać na zdjęciu. Pozatym silnik i skrzynia suchutka od spodu, nie zauważyłem żadnego pocenia się silnika od góry, zainstalowana instalacja sekwencyjna KME z wtryskami Valtek i butlą 48l podwieszaną, skrzynia płynnie przerzuca, nawiewy działają, klima też działa, w komorze silnika na elementach konstrukcyjnych nie widać żeby cokolwiek było zgniecione lub wspawywane, tylne światła przerobione są żółte kierunki, cofania i przeciwmgielne.
Jest tylko ciekawa sprawa, właściciel do komisu w którym stoi ten T&C przyjechał '00 Windstarem LX który też jest na sprzedaż, tzn który samochód pierwszy się sprzeda. Ten Windstar na zewnątrz i wewnątrz jest jak igła, sprzedawca ma go od nowości, ma przejechane 98tyś mil. Moja żona jak się nim przejechała upiera się przy tym Windstarze, że jest wygodniejszy i tam takie kobiece argumenty. Mnie ten Windstar poza stanem lakieru i ogólnym utrzymaniem i stanem technicznym się nie podoba, jest po prostu goły, a ta deska rozdzielcza i konsola nawiewów po prostu ohydna. Sprzedawca chce za niego 20tyś zł.

Jeżdząc T&C powyżej pewnej prędkości było słychać tak jakby z tyłu huczenie, właściciel który przyjechał pózniej twierdzi że to od relingów które trzeba przesunąć obydwa w pewną pozycje jak się ich nie używa. Ja mam takie odczucie że jeśli to nie któreś łożysko to mogą to być zimówki o dość kostkowatym bieżniku.

I jakie teraz dacie mi rady?
Czy w waszych Caravanach i T&C przednie maski też korodują od spodu?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Janusz1213
*
*


Dołączył: Sep 08, 2008
Posty: 32
Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj
w moim t&c 02" nic nie koroduje, jak go kupiłem z klapą do wymiany i tylnią szybą ale wiem co mam
a nie tak jak w ogłoszeniach "bezwypadkowy"
zakupiłem w polsce z firmy która sprowadza takie auta z USA ,i stan faktyczny był zgodny z tym co sprawdziałem w 2 miejscach i całą historia auta sie zgadzała.kolega też zakupił auto od tej samej osoby i też jest zadowolony.
pozdrawiam

miłego szukania Very Happy
_________________
DODGE Journey R/T dawniej Chrysler T&C 2002 LIMITED Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korodują.Robią się mikropurchelki w przedniej części maski i koroduje w górnej części drzwi obok uszczelki.
Co do autka z linku to jest strasznie zaniedbane jak na cenę-osobiście bym nie kupił.Niekiedy można kupić starszą generację tz.jajko w t&c w lepszym stanie niż powyżej 2001 r.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz1213 napisał:

miłego szukania Very Happy


Oj to było z przekąsem Wink

Na tą chwile szukam Voyagera 99-00 sprowadzonego ze szwajcarii bo widać że tam dbają o samochody. W piątek w nocy pojawiło się kilka fajnych pozycji dla przykładu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8155185 ale co z tego jak w sobote przed południem już wszystkie nieaktualne Crying or Very sad Kurcze żeby ci sprzedawcy mieszkali bliżej mnie a oni wszyscy okolice Legnicy Exclamation . Zostało jeszcze kilka pozycji ale w budzie Grand.
Dla przypomnienie tylko napiszę że w moim przypadku Grand lub T&C odpada ze względu na mój przykrótkawy garaż Mad bo osobiście bardziej podobają mi się budy przedłużane.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Fakt zapomniałem o krótkim garażu.Moje na podwórku nocują. Niby te autka powyżej są oki po vin ale w przebiegi to nie uwierzę Wink
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam już nie wiem co sądzić o tym przebiegu, tak jak pisałem w innym wątku w piątek mój brat kupił sobie Takiego Voyagera http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8019537 ja jako znawca Wink udałem się z nim żeby mu pomóc w decyzji i ewentualnie do transportować go do domu. Na tą chwile samochód ma 159tyś km, sprowadzony był że Szwajcarii przy przebiegu coś około 147tyś km. Książka serwisowa wypełniona i ostatni wpis w pażdzierniku 2008 i stan licznika 141tyś km, wszystkie wpisy opieczętowane tą samą pieczątką, pieczątka ta pokrywa się ze znaczkiem serwisu naklejonym na tylnej klapie. Dodatkowo zero jakichkolwiek wycieków ze skrzyni i silnika, obydwie miski suche, żadnych poceń. Samochód prowadzi się sztywno, żadnych luzów, skrzynia przepięknie zmienia biegi. Zero jakiejkolwiek korozji Exclamation
A te samochody co oglądałem dla siebie w budzie po 2001r zawsze gdzieś miały jakieś ognisko rdzy, nie wspominając już o kompletnie skorodowanych przednich maskach i żaden nie prowadził się tak jak ten brata Confused mimo że młodsze rocznikowo.
A plus jaki przeważa na strone Voyagera to to że są to wersje europejskie więc nie trzeba kombinować że światłami a przednie światła świecą tak jak należy.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z opinii wiem źe czym nowsza generacja tym gorsza.Dlatego polecam z rocznika 98-2000.Ja kupiłem 89 rok i czuję amerykańską wygodę jazdy w tym autku niż nowsze generacje.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie pewno zamkniemy juz temat bo w dniu dzisiejszym dokonałem zakupu '99 Chrysler Voyager 3.8l AWD zrobiłem nim 410km, prowadzi się dobrze, żadnych stuków, super audio system Infiniti Shocked .
Jedyne minusiki to brak podgrzewanych foteli, prawe drzwi przesuwne lekko skorodowane na dolnej wewnętrznej krawędzi, progi z przodu lekko przygięte od podnośnika, centralny nie zamyka tylnej klapy, urwany odpinany zawias zasłonki przeciwsłonecznej pasażera, lekki przedmuch w okolicach tylnego tłumika i tylne fotele lekko się tłuką na większych nierównościach. Teraz mnie czeka ustawienie przednich świateł, wymiana wszystkich olejów, założenie instalacji LPG i pospawanie wydechu.http://moto.allegro.pl/item587605919_chrysler_voyager_3_8_awd_krem_skora_ze_szwajcarii.html
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tylne fotele też lekko się tłuką i ciężko coś z tym zrobić niestety (przynajmniej w moim przypadku) Very Happy Gratuluje zakupu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tez jest T&C i nie składają się lusterka,podgrzewania foteli też nie mam.
Wiec napisalem ,jest róznie .Po vin można sprawdzić co powinno być w autku.To moje T&C:

_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group