www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Voyager 3,3 benzyna + LPG OPINIE.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Voyager 3,3 benzyna + LPG OPINIE.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zioloboss
*
*


Dołączył: Mar 18, 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 14:44    Temat postu: Chrysler Voyager 3,3 benzyna + LPG OPINIE. Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar za parę dni kupić Chrysler Voyager 2001 r. 3,3 beznyna + LPG, automat. Czy ktoś może posiada taki samochód lub cos więcej może powiedzieć na temat jego awaryjności. Pół roku temu jeździłem Voyagerem ale 1997 r. 2,4 beznyna + LPG i wymyśliłem sobie że pojeżdźę sobie passatem ale to nie to samo co amerykaniec jeszcze w full wersji (skóra klima itd..). Teraz chcę wrócić do dużego auta ale w nowszej wersji. Widzę że dużo jest silników diesla ale poczytałem że palą ok 13 litrów. Wiem że 3,3 LPG bedzie mi palił ok 17 litrów ale to i tak wychodzi taniej że 13 l dieslem. Proszę o opinie i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenistwo z ciebie wychodzi,jesli chodzi o to forum to tematow zwiazanych z voyagerami jest ogrom,po co dublowac post,troche wysilku przy czytaniu i otrzymasz odpowiedz na nurtujace cie pytania Very Happy
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zioloboss
*
*


Dołączył: Mar 18, 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No po takiej odpowiedzi to mi nikt nie pomoże a jesli chodzi o szukanie własciwego tematu to nie mam zielonego pojęcia jak go poszukać. Wczoraj spędziłem ok 2 godz. na tym żeby cos znaleźć, rezultat mizerny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo diesli się psuje przeglądając różne fora ,ale trudno mi wyrazić opinię na temat tych silników bo ich nie używam.
Może lepiej benzynę i później zagazować chyba,że masz pewniaka.

Mam 3,8 na gazie i trochę sobie żre 20l ale kopytko w miarę może być.
Przy kupnie podstawa to zrobić konserwację elektryki bo czasami potrafi się posypać ,czuły punkt tych aut.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group