www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge caravan 3,3 V6 96 problem ze skrzynią
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge caravan 3,3 V6 96 problem ze skrzynią

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
shorty3
*
*


Dołączył: Mar 16, 2009
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 20:09    Temat postu: Dodge caravan 3,3 V6 96 problem ze skrzynią Odpowiedz z cytatem

mam problem ze skrzynia biegow w swoim aucie. kupilem w grudniu, skrzynia nie pracowala idealnie, ale zdawalem sobie sprawe ze bedzie do remontu, kiedy juz sie wysypala oddalem do naprawy. wymienili mi 12 tarczek, cala plyte sterujaca i objaw jest taki jak przed naprawa. przelacza na 2 bieg i nic sie dalej nie dzieje, zadnej redukcji, ani wyzszego biegu do 90 km/h tylko jeden. naprawa byla spowodowana tym ze auto nie reagowalo na zaden bieg, obroty wzrastaly a auto w stalo w miejscu. prosze o rade co robic??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bombowozistaa
*
*


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 52
Skąd: ELK

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to skontaktowa się z ANTRAXEM bo On na tym forum to jest mistrzem Laughing w skrzyniach a numer telefonu znajdziesz na forum tylko trochę chęci
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3,3 96r. - był
AUDI A8 4,2 99r. - jest
Różne instrukcje do aut:   http://www.chomikuj.pl/bombowozista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shorty3
*
*


Dołączył: Mar 16, 2009
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze jest dobry bo rozmawialem z nim przed naprawa, pokusilem sie na cene i oddalem do innego kolesia na reymonta 10 we wrocku (nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i taki jest efekt. zatwierdzal mnie ze wymienil plyte sterujaca a wszystko wskazuje na zawory, wiec nic kompletnie nie zrobil, tylko tarczki i skasowal 1000zl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mistic
*
*


Dołączył: Jan 27, 2008
Posty: 18
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem skąd jesteś, ale ja mam takie samo autko i genialnie i tanio wyremontowali mi skrzynie chłopaki w Żorach (śląskie). Gorąco ich polecam jeżeli chodzi właśnie o skrzynie automatyczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mistic napisał:
nie wiem skąd jesteś, ale ja mam takie samo autko i genialnie i tanio wyremontowali mi skrzynie chłopaki w Żorach (śląskie). Gorąco ich polecam jeżeli chodzi właśnie o skrzynie automatyczne.

Daj namiar do tych speców od skrzyń
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group