www.asu.pl :: Zobacz temat - Zaczep/hak/ z przodu?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zaczep/hak/ z przodu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:36    Temat postu: Zaczep/hak/ z przodu? Odpowiedz z cytatem

Nie miałem jeszcze takiej potrzeby, ale... no właśnie.
W przypadku awarii auta, będzie konieczność podholowania lub wciągnięcia na lawetę i za co należy zaczepić auto.Z tyłu mam hak do przyczepy, której nie ciągam, bo jej nie mam i tam problem jest rozwiązany, ale z przodu? Shocked
Już oglądałem auto na kanale i nigdzie nie widzę miejsca za które można byłoby zaczepić auto.
Może jakieś podpowiedzi?
Na tę chwilę nie ma problemu, ale... strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim Chryslerze jest centralnie na środku zderzaka w dolnej części otwór i tam jest miejsce na wkręcenie haka do holowania. Jest to taka blacha zamocowana w miejscu mocowania przedniej poduszki silnika (przykręcona tymi śrubami co poduszka)i do niej wkręca się hak
To ustrojstwo jest fabryczne Very Happy

W dodge grand caravanie 96 też nie miałem zaczepu z przodu,(orginalnie nie było przewidziane) może producent stwierdził że te auta są bezawaryjne Laughing to poco komu zaczep do holowania.

Kiedyś w zimie potrzebowałem by go trochę pociągnąć pod górę (2km stromo jak do nieba)zapiołem pas za przedni wachacz blisko tuleju gumowych ,drugi koniec do Nissana Patrola ,jak kolega ruszył to nie wiem kiedy znalazłem sie na górze,nie dodajac nawet gazu Very Happy ,ale chodzi mi oto że nawet podczas takiego holowania nic przy wachaczu się nie uszkodziło,więc to chyba dobre miejsce do zapięcia linki Wink
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
artek69
*
*


Dołączył: Dec 17, 2007
Posty: 79
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem
w "jajku" zaczep z przodu jest pośrodku pod zderzakiem: może być zasłonięty półokrągłą zaślepką.
zaczep: otwór gwintowany chyba M14 do wkręcenia "pręta z oczkiem"
_________________
Nie kończąca się opowieść:
2002 GV 3,3 PB/LPG Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to najpierw idę do okulisty Wink, a później pod auto i będę szukał, ponownie szukał...
Dzięki za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Markiem jak nie ma zaczepu to pozostaje za wahacz tylko trochę za nisko więc trzeba podłożyć coś pod siebie aby się nie uwalić.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group