www.asu.pl :: Zobacz temat - Głośniki Grand Voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głośniki Grand Voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
trawoolta
*
*


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 24

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 15:30    Temat postu: Głośniki Grand Voyager Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc w ustaleniu jakie głosniki mam kupić aby wstawić do granda voyagera 99 w miejscu za srodkowymi siedzeniami,pośrodku auta,czyli te środkowe:) bo mam tam puste miejsce po głosnikach.Dziekuje.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz zestaw infiniti to poszukaj jeszcze wzmacniaczy(powinny być obok głośników),proponowałbym oryginalne bo ładnie grają.Bodajże można kupić nawet za 50 zł za szt.używane.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
trawoolta
*
*


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 24

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wzmacniacze są przed samymi głosnikami?? Sprawdzałem u mnie nie ma. Pod ubudową głosnika jest tylko wiazka kabla. A wiesz jaki wymiar tego głosnika.Nie wiem nawet jak tego szukac.Moze wrzuc mi prosze jakis link.Dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
trawoolta
*
*


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 24

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.allegro.pl/item527872414_infinity_ze_wzmacniaczami_chrysler_i_nie_tylko.html takie cos znalazlem.Będą pasować???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są właśnie takie i bardzo tanio bo cenę 50 zł to znalazłem chyba bez wzmacniaczy.Dzwoń i spytaj o rozstaw otworów wcześniej zmierz u siebie aby na 100% grało.Powinieneś mieć cztery przewody plus/minus wzmaczniacz i plus/minus sygnał z radyjka.Jak ich nie kupisz to daj znać bo ja bym z chęcią kupił za taką cenę.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
musick
*
*


Dołączył: Nov 02, 2008
Posty: 19

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby nie zaśmiecaś forum podłączę się do tematu. Posiadam Voyagera 2,4 Se z 1996 roku i przymierzam sie do wymiany głośników.Czy orientuje się któś może jakie wymiary (średnica, rozstaw otworów i głębokość) posiadają fabryczne głośniki na podszybiu, w drzwiach przednich oraz z tyłu w tym modelu ? Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Pozdrwiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group