www.asu.pl :: Zobacz temat - T&C 1993 3,3l komputer pokładowy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

T&C 1993 3,3l komputer pokładowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pawels
*
*


Dołączył: Feb 04, 2008
Posty: 27

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 9:44    Temat postu: T&C 1993 3,3l komputer pokładowy Odpowiedz z cytatem

mam pilną sprawę, wczoraj nagle zgasł mi komputer pokładowy (górna konsola, z kompasem, temp., spalaniem itd.) i nic nie pokazuje, czy ktoś posiada jakiś schemat gdzie i do czego to jest podłączone. Czy to ma jakies bezpieczniki, może sie spalił, no chyba, że padł całkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Visionnek
*
*


Dołączył: Mar 06, 2009
Posty: 117

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam tak samo . mi działa ale kiedy chce . jak odpale to nie ma nic ale przed odpaleniem jest a potem po zapaleniu jakis czas sie zapala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawels
*
*


Dołączył: Feb 04, 2008
Posty: 27

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie działalo bez zarzutu, zawsze było ok, a tak nagle mu siadło, tylko czy jest do tego jakieś zabezpieczenie, a może jakis przekaźnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekzaba31
*
*


Dołączył: Feb 11, 2009
Posty: 73
Skąd: POZNAN

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZASILANIE MUSI MIEC Z WIAZKI PO BEZPIECZNIKACH NP. MOZE BYC ZASILANY RAZEM Z LICZNIKIEM A SYGNAŁY IDA Z KOMPUTERA
ZROB FOTO PŁYTKI DRUKOWANEJ OD STRONY ZŁACZA A POWIEM CI NA KTORYCH PRZEWODACH JEST ZASILANIE MOZE COS NA PŁYTCE NIE DZIAŁA ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Visionnek
*
*


Dołączył: Mar 06, 2009
Posty: 117

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sa nawiewy na podszybi jest taka plastikowa obudowa , zdejmij ja i tam jest wtychka biało-zołta to moze ona cos nie łapie. ona idzie to swiatełek i tego komp pokl do górze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toluenik
*
*


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 80
Skąd: Poniec

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 12:55    Temat postu: komputer pokładowy Odpowiedz z cytatem

Witam;
U mnie sprawa wygląda jeszcze ciekawiej;
Jadąc dość daleko w trasę (Poznań-Warszawa)-spojrzałem na panel wyświetlacza pod sufitem i
co widzę-? wyświetlacz stanął w "bezruchu"-to tak,jakby komputer (PC) się zawiesił.Ten "zwis" nastąpił po przejechaniu ok. 150km.Nie reaguje na żadną zmianę odczytu,czy zużycie paliwa,czy przejechaną odległość-NIC-! Zawisł-!
Nawet regulacja jasności oświetlenia na niego nie działała.Świecił na "Maxa"-!Gdy się zatrzymałem na parę minut,po włączeniu zapłonu,,,ruszył,lecz nie na długo,znowu się zawiesił po paru minutach jazdy.Po przybyciu do Stolicy o dziwo,,,gdy zaczął wyświetlać,pokazał wszystkie zapisy prawidłowo,-????,co wg. mnie-oznaczałoby,że pomimo "zwisu"-jego praca odbywała się prawidłowo i wszystkie parametry jazdy zapisywał,tylko nie wyświetlał na ekranie pod sufitem-???
Jak to możliwe i dlaczego tak się stało-?
Po powrocie z W-wy do Poznania---jak na razie działa bezawaryjnie,czyżby nie lubił trasy Poznań-Warszawa i vice-wersa-???
Proszę Was o jakąś sugestię,wskazówkę,co mogło być powodem,"wariowania" kompa pokładowego-?
Pozdrawiam Wszystkich i oczekuję sensownego wyjaśnienia tych "wariacji" komputerowych.
Miłego dnia---Darek N.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group