www.asu.pl :: Zobacz temat - NISSAN 300 ZX TT
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NISSAN 300 ZX TT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 13:30    Temat postu: NISSAN 300 ZX TT Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich po dluzszej nieobecnosci ,spowodowanej rozmyslaniem i szukaniem bledu ktory uszkodzil moja ASB.Teraz caly watek -kupilem nissana 300zx z 94roku z uszkodzona ASB ,a dokladnie mial tylko 1i2 bieg oraz wsteczny,oczywiscie podjechalem na kompa i niepokazalo zadnych bledow ,no to autko na podnosnik i wyjmuje ASB ,dalem skrzynie do naprawy ,ogulnie do calego remontu ,odebralem skrzynie po kapitalnym remoncie ,zamontowalem zalalem swiezym olejem wedlug wskazan ,i okazalo sie ze kicha problem ten sam jak niebylo biegow tak niema?Wiec dalej kupilem uzywana ASB zamontowalem i super wszystko chodzi tak jak powinno no ale tylko na dwa dni i znowu kicha zacza migac AT check ,na kompie pokazalo elektrozawor sprzegla ,wiec po konsultacjach z mechanikiem wymienione zostaly wszystkie zawory ,dalej kicha tak jak byly dwa biegi tak sa i nic wiecej ,no to znowu narada z mechanikiem padlo na konwerter ,wymieniony i nic znowu kicha ,wymieniony komputer ,wiazka i dalej nic 1,2 i wsteczny niewiem co mam juz zrobic wezcie cos pomuzcie bo niewiem co mam juz robic .POMUZCIE POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group