www.asu.pl :: Zobacz temat - tylna klapa otwiera się sama - uszkodzony zamek ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tylna klapa otwiera się sama - uszkodzony zamek ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kama1976
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 74

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 22:15    Temat postu: tylna klapa otwiera się sama - uszkodzony zamek ? Odpowiedz z cytatem

witam !
problem jak powyżej , po dwukrotnym wciśnięciu centralnego otwierają się wszystkie drzwi , no i klapa Wink w tym momencie zamek w klapie puszcza , tak to przynajmniej wygląda Sad po prostu klapa jest w tym momencie niedomknięta , nie dzieje się to zawsze , ale dzis wieczorem już był problem z zamknięciem Sad wcześniej zdarzyło się to juz parę razy , ale bez konsekwencji , natomiast dzisiaj niestety rozładował się akumulator przez palące się światło Sad miał ktoś podobny problem ? pogoda trochę kiepska nie mam nawet gdzie tego rozebrać , nie wiem czy potrzebny nowy zamek , czy tamten da się naprawić , bo wyglada to na problem z zamkiem , zanim zdecyduję sie wydać jakieś pieniądze chętnie poczytam rady bardziej doświadczonych kolegów Smile
pozdrawiam
_________________
Dodge Caravan 3.3 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj wyregulować rygiel lub zamek albo jedno i drugie

PZDR ADAMKO.
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piątek jak będzie pogoda, bo też naprawiam pod chmurką, to zabieram się za moją klapę.
U mnie znowu jest odwrotnie, nie mogę otworzyć tylnej klapy.Od środka, wkrętakiem awaryjnie ją otworzyłem, ale nie mogę tego stale tak otwierać.Ta usterka wyskoczyła dzisiaj w 3-mieście.Dobrze, że miałem mało towaru do zabrania, bo inaczej musiałbym układać towar od tyłu.
Kiedyś już tę klapę rozbierałem, ale nie wiem czy zamek da się naprawić.
Jak Bozia pozwoli to dam znać co udało się zrobić.

Plymouth G.V. 3,3 1996r zagazowany skrzynia A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bosman
*
*


Dołączył: Mar 18, 2008
Posty: 137
Skąd: HEL

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo u siebie. Nie mogłem zamka otworzyć od zewnątrz i po rozebraniu okazało się ze sypnęły się trybiki w silniczku centralnego. I teraz nie mogę zebrać się do zakupu nowego silniczka, więc otwieram i zamykam klapę kluczykiem. Jak dobrze pamiętam nic nie da odłączenie zasilania silniczka bo wtedy klapy w ogóle nie dało rady otworzyć. Musiałem wywalić te trybiki połamane żeby silniczek chodził jakby normalne był sprawny a otwieranie kluczem.
_________________
dodge caravan 3,3 '97
http://www.hel55.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=486
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj nic nie majstrowałem.Dopadł mnie leń, a do tego dzisiaj klapę otworzyłem normalnie Wink tzn. klamką Shocked
Ciekawe jest to, że przedwczoraj nie mogłem jej otworzyć nawet kluczykiem, a dzisiaj otworzyłem jak należy, czyli klamką.
Jak we wtorek będzie mi się chciało to tam zaglądnę Cool
Przecież musze to zrobić, bo nie może być tak, że klapa się otwiera kiedy jej się zechce, a nie wtedy kiedy ja tego chcę Wink

Plymouth G.V. 3,3 1996r zagazowany skrzynia A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zrobiłem swoją klapę i otwiera się jak w nowym aucie.Problemem okazał się zamek w klapie.Problem w tym, że nie wiem jak go wymontować.Mówię o zamku który jest bezpośrednio połączony z klamką klapy.
Aby zobaczyć co tam się dzieje, wymontowałem zamek przykręcony do klapy dwoma wkrętami "torksami" Confused
Następnie wsunąłem lusterko, świecąc latarką dojrzałem co boli mój zamek.
Był cały pordzewiały i mechanizmy które muszą się przesuwać nie miały takiej możliwości.
Najpierw spryskałem wszystko co się tylko dało "WD40", rozruszałem, a następnie polałem olejem ze strzykawki i podłączonego do niej wężyka.
Wszystko oczywiście z pomocą lusterka i latarki.
Teraz zamek otwiera klapę na dotyk Wink
Może u Ciebie jest podobny problem tyle, że Twój nie może się domknąć, a u mnie nie mógł się otworzyć.
Chciałem zrobić fotki ale aparat się nie zmieścił w tę lukę Wink

Plymouth G.V. 3,3 1996r zagazowany skrzynia A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group