www.asu.pl :: Zobacz temat - Wymiana sworzni wahaczy PTS '93
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana sworzni wahaczy PTS '93

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
luanda
*
*


Dołączył: Oct 12, 2007
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 10:01    Temat postu: Wymiana sworzni wahaczy PTS '93 Odpowiedz z cytatem

Chciałem wymienić gumy stabilizatora, bo strasznie mi barabanił na dziurach, ale okazało się, że stabilizator jest w dwóch częściach (miał ktoś tak? Smile ). Zrzuciłem go, aby pojeździć bez czekając na "nowy" drążek stabilizatora.
W trakcie wyszło, że przy manewrach zgrzyta i strzela nieprzeciętnie przy kręceniu fajerą. Padło, że to sworznie wahaczy.
W tej chwili jestem przed historyczną decyzją o zakupie, ale poproszę o radę i wskazanie lepszego z poniższych:


http://www.usa.istore.pl/sklep,2602,,,03,,pl-pln,577076,0.html

lub

http://www.usa.istore.pl/sklep,2602,,,03,,pl-pln,504924,0.html


Z góry dzięki!
_________________
PTS 3,1 '93
FFII 1,6 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spicer oczywiście droższy ale z tego co wiem to firma znana i robiąca solidne zamienniki ,o ile to spicer Very Happy , bo generalnie to wszystko chińszczyzna. Dopytaj się o jakość bo swego czasu kupiłem w tym sklepie tarcze i po pół roku biją jak diabli. (a nie były z tych najtańszych).
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99


Ostatnio zmieniony przez Vlad dnia Nie Lut 01, 2009 10:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luanda
*
*


Dołączył: Oct 12, 2007
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vlad napisał:
Spicer oczywiście droższy ale z tego co wiem to firma znana i robiąca solidne zamienniki ,o ile to spicer Very Happy , bo generalnie to wszystko chińszczyzna.


Właśnie ku Spicerowi się chylę. Przynajmniej widać kalamitkę na fotce. Może smarując od czasu do czasu, przejadę tysiąc mil więcej? Smile
_________________
PTS 3,1 '93
FFII 1,6 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalamitki ma chyba większość, od kilku lat uzywam takich http://www.amerykany.pl/index.php?m=ass&s=zlrigzs6drqny6lmvlz50x0h0v0ykric&id_ass=8763 polecił mi je szef amerykanów i sprawdzają się. Wymieniam je co jakieś 20-30tyś . W amerykanach mamy jeszcze rabacik, warto sie upomnieć Wink
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialem problem ze sworzniami bo mi wytrzymywaly srednio trzy miesiace. dopiero jak zalozylem spicery to mam spokoj.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez miałem kiedys taki jeden, wytrzymał niecałe 2 miesiące i mniej niz 2tyś km , nazwy nie pamietam ale w amerykanach juz ich nie ma. Zadzwoniłem do nich ze skarga na ten swozeń i przysłali mi nowy nieco drozszy, własnie Falkon , bez dopłaty . Spicerów jeszcze nie testowałem
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam mam przekonanie do mooga, ale z tego co wiem to spicer też jest OK a cenowo ta sama półka co moog.
Oczywiście mówimy o "Professional Grade" a nie "Red Label-Service Grade"
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group