www.asu.pl :: Zobacz temat - Czym się różni DODGE GrandCaravan SPORT od zwykłego ?????
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czym się różni DODGE GrandCaravan SPORT od zwykłego ?????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 13:39    Temat postu: Czym się różni DODGE GrandCaravan SPORT od zwykłego ????? Odpowiedz z cytatem

Może mi ktoś powie (tak z czystej ciekawości) czym się różni DODGE Grand Caravan SPORT od DODGE GrandCaravan - chodzi mi o to "SPORT"
bo jedyne co znalazłem sportowego w tym aucie to biale tarcze zegarów i napis "SPORT" .. he he he Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubekczewa
*
*


Dołączył: Oct 23, 2008
Posty: 70
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pytanie sam chcialbym wiedziec:) moja wersja to też sport, ale nie wiem o co w tym chodzi- no chyba że lusterka i wstawki koło radia stylizowane na carbonowe to już wystarczająco sportowe elementy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogrzebałem dzisiaj w necie i znalazłem że Dodge Grand/Caravan SPORT posiada ... "wzmocnioną skrzynię biegów" - o wzmocnieniu silnika to oczywiście słyszałem ale o wzmocnionej skrzyni automatycznej ... może ktoś kto zna się na rzeczy raczy sie wypowiedzieć ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Question
czy to jest bajka czy jest w tym trochę prawdy - bo jesli tak to znaczy że przy awarii skrzyni trzeba rozglądać się za innymi częściami do niej, a nie bardzo słyszałem aby były w Dodge instalowane inne skrzynie niż A604

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eight versions of Caravan are offered for the 2002 model year. That includes two standard-wheelbase Caravans and six extended-wheelbase Grand Caravans: Caravan SE ($19,155); Caravan Sport ($23,420); Grand Caravan SE ($21,785); Grand Caravan Sport ($24,275); Grand Caravan EX ($26,070); Grand Caravan ES ($29,480); Grand Caravan Sport AWD ($29,825); Grand Caravan ES AWD ($33,320).

Grand Caravan models are significantly longer (11 inches) than Caravan models. Grand Caravans are 200.5 inches long, stretched over a 119.3-inch wheelbase. Caravans measure 189.3 inches across 113.3-inch wheelbase. That makes a big difference in cargo capacity when all three rows of seating are in place.

Caravan SE comes standard with a 2.4-liter four-cylinder engine, hand-crank windows, and a limited list of options. SE comes standard with air conditioning, variable intermittent wipers, and an AM/FM stereo cassette audio system. The bigger Grand Caravan SE is similarly equipped, but gets a 3.3-liter V6 engine.

Sport models are next on the features ladder. Caravan Sport and Grand Caravan Sport models come standard with the 3.3-liter V6 engine. The Sport gets fancier seats with upgraded cloth and standard rear defroster, anti-lock brakes, power door locks, speed control and other features. Snowbelt residents will appreciate the superior all-wheel-drive traction of the Grand Caravan Sport AWD.

Grand Caravan EX comes loaded with popular features, such as the power up-and-down rear liftgate, removable power center console, 50/50 split removable seats on rollers, three-zone temperature control, four-wheel disc brakes, traction control, and a more powerful 3.8-liter V6 engine.

Grand Caravan ES is the top of the line, available with front-wheel drive or all-wheel drive. ES adds an overhead trip computer, the option of leather and heated seats, the option of 17-inch wheels (fwd only), and an optional Auto-Stick transmission.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I macie chyba dodatkowa chłodnicę oleju ze skrzyni.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam VAN SPORT i chłodnicę oleju skrzyni 604,16"alu felgi i innych różnic nie zauważyłem.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli tak samo jak u mnie - biale zegary (bardzo sportowe Laughing ), bardzo sportowy napis "SPORT" Laughing Laughing Very Happy Very Happy , dodatkowa chłodnica oleju skrzyni biegów no i sportowe zacięcie kierowcy (kierowca jest chyba njbardziej sportowym elementem tego auta ... he he he ~! Very Happy Very Happy Very Happy )
No i dodatkowa klima z tyłu + oddzielne nawiewy dla pasażerów i oddzielne sterownie nawiewem i klimą dla pasażerów 2-go rzędu siedzeń - trzeci rząd ktoś zaiwanił ( chcę go dokupić - może ktoś ma zbędny ????)
To wszystko oczywiście suuuuper sportowe ... Laughing

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiodłem się w tej nazwie już pisałem,Może nie na tym forum ale pisałem.Sport Van to dla mnie taka wersja która odróznia się od innych.Po prostu jest bardziej stylistycznie i mocą silnika bardziej wzbogacona.Co mamy ?Chlodnicę oleju transmisji co powinna być zawsze przy automacie.
Nie wiem czy town&country jest najbogatszą wersją chryslera jeśli chodzi o vany bo akurat w moim modelu nie dołożyli podgrzewanych siedzeń Shocked .Ale i tak kocham to autko i długo zostanie ze mną czy jest sport czy nie.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lift i tu MASZ RACJĘ - z tego samochodu jest ciężko zrezygnować - na najwyżej wymiana na nowszy model.
Znajomy mial Voyagera ale stwierdził że to "amerykański złom" sprzedał go i kupił ... Renault VelSatis - ja per.... najbardziej z tego to chyba byl zadowolony właściciel sklepu z częściami do Renault bo auto non stop stało na warsztacie - po roku się zdenerwował sprzedal Francuza i kupił ... Voyagera i powiedział żę z Voyagera już nigdy nie zrezygnuje ... coś w tym aucie jest - prawda ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lift napisał:
.Sport Van to dla mnie taka wersja która odróznia się od innych.Po prostu jest bardziej stylistycznie i mocą silnika bardziej wzbogacona.


A gdzie to wyczytałeś?

A 180-horsepower, 3.3-liter V-6 engine goes into the SE, eL and FWD Sport models. The all-wheel-drive eX, ES and Sport minivans get a 215-hp, 3.8-liter V-6. All models use a four-speed-automatic transmission.

Przykładowo rocznik 2003
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek

Prawda jest taka jaka jest reakcja innych ludzi
Wszyscy moi znajomi widząc napis "SPORT" na klepie zadali jedno pytanie "po co sobie przykleiłem ten wieśniacki napis "SPORT" do vana - to tak jakby ze slonia chcieć zrobić bolid F1 Laughing
Po wyjaśnieniu że to taka wersja pada kolejne pytanie - "Co w tym aucie jest sportowego" - i tu rację ma lift - oprócz napisu -
WIĘC MOŻE KTOŚ KONKRETNIE ODPOWIE - CO JEST SPORTOWEGO W WERSJI SPORT ??????
Tak samo można było na klapie napisać wersja "Wywrotka" i uzasadnić że w bagażniku jest dodatkowa gumowa mata ... Laughing Laughing Laughing

Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
lift napisał:
.Sport Van to dla mnie taka wersja która odróznia się od innych.Po prostu jest bardziej stylistycznie i mocą silnika bardziej wzbogacona.


A gdzie to wyczytałeś

Carfax po Vin.
Sports Van 3.8L V6 SFI OHV
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lift napisał:
Lutek34 napisał:
lift napisał:
.Sport Van to dla mnie taka wersja która odróznia się od innych.Po prostu jest bardziej stylistycznie i mocą silnika bardziej wzbogacona.


A gdzie to wyczytałeś

Carfax po Vin.
Sports Van 3.8L V6 SFI OHV


I wyczytałeś że Dodge Grand Caravan Sport z silnikien 3.3 ma więcej koni jak Dodge Grand Caravan ES z silnikiem 3.3?

Mógłbyś przytoczyć ten text?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lift napisał:
Sport Van to dla mnie taka wersja która odróznia się od innych.Po prostu jest bardziej stylistycznie i mocą silnika bardziej wzbogacona-(jest to tylko moje stwierdzenie,że sport powinnien odbiegać od zwykłych wersji a nie ma różnicy).Co mamy ?Chlodnicę oleju transmisji co powinna być zawsze przy automacie.

Sad chyba mnie żle zrozumiałeś lub ja opisałem niezrozumiale.Nazwa Sport Van nic nie wnosi dodatkowego (zwiększona moc itp.)
Można śmiało stwierdzić iż dysputa przeniosła się dlaczego opisali w modelu sport van a nie np:tourist van lub coś w rodzaju Laughing
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="lift"]
lift napisał:
Sport Van to dla mnie taka wersja która odróznia się od innych.Po prostu jest bardziej stylistycznie i mocą silnika bardziej wzbogacona-(jest to tylko moje stwierdzenie,że sport powinnien odbiegać od zwykłych wersji a nie ma różnicy).


Właśnie tym zdaniem w pierwotnej wersji wprowadziłeś mnie w błąd, ale teraz już rozumiem co chciałeś napisać.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna dyskusja:)
napis sport na vanie rzeczywiscie wyglada dziwnie. moje auto nasywa sie trans sport! i tez sie zastanawiam co autor mial na mysli ze niby transport, albo transportowy i sportowy, albo trans(ze niby przez) sport. w kazdym razie nie znalazlem rowniez sportowych akcentow w swoim pontonie. poza moze tym,ze firmuje go pontiac-marka odpowiedzialna w gm za auta sportowe:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek
Z tego co pamiętam Twoje autko występuje tez jako Chevlolet LUMINA APV - stanowczo lepsza nazwa.
P.S.
Pamiętam jak kiedyś marzyłem o Strans Spor'cie (wtedy bylem jeszcze piękny i młody ... no może pozostańmy przy wersji: że byłem młody) - ach jak ja byłem zachwycony tym autkiem - zresztą sama bryla tego autka zbytnio (stylistycznie) się nie zestarzała i nadal może się podobać ...
A co do sportu to chyba Twoje autko ma znacznie bardziej sportową sylwetkę niż Caravan czy Voyager.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chevrolet to takie amerykanskie auto dla ludu,nie mylic z europejskim autem dla ludu(VW),w ktorym poza kolami i blacha niema nic.
Esdarek i nie zapominaj,ze de facto jezdzimy oldsmobilem co troche nobilituje Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fakt....gdyby europejczycy potrafili wymowic: "oldsmobile silhouette" to tym bysmy jezdzili,a tak jezdzimy oldsami z logiem pontiac:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
no fakt....gdyby europejczycy potrafili wymowic: "oldsmobile silhouette" to tym bysmy jezdzili,a tak jezdzimy oldsami z logiem pontiac:)


a skąd taka teoria?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie teoria ,a fakty wynikajace z historii general motoros jak i samego trans sporta. marka oldsmobile byla w europie praktycznie nieznana. z kolei wyglad pontona trans sport z ospojlerowaniem i "kaloryferami" byl zbyt nowatorski dla stanow ,a co dopiero dla konserwatywnej europy. po roku smutnej sprzedazy pontona w europie(takiego podobnego jak w usa) gm stwierdzil,ze trza do europy dac cos wygladajacego mniej kontrowersyjnie. najmniej kontrowersyjny, najbardziej stonowany i dostojny byl olds. wiec przyklejono mu napisy pontiac i poszedl na europe. w takiej formie byl sprzedawany do 1996 roku. w stanach olds tez nie byl poddany zmienie tak jak chevrolet lumina apv i ponton poprzez zamontowanie swiatel przednich z bonneville.
tu znajdziesz cala historie modelu: http://www.pontiac-trans-sport.republika.pl/
madrzy ludzie pisali Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:

tu znajdziesz cala historie modelu: http://www.pontiac-trans-sport.republika.pl/
madrzy ludzie pisali Wink


Tekst opracował na podstawie amerykańskiej wikipedii oraz swojej wiedzy kolega esdarek a wprowadził to w życie kolega gucio

Bravo Wink
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyberda_ napisał:
Lift i tu MASZ RACJĘ - z tego samochodu jest ciężko zrezygnować - na najwyżej wymiana na nowszy model.
Znajomy mial Voyagera ale stwierdził że to "amerykański złom" sprzedał go i kupił ... Renault VelSatis - ja per.... najbardziej z tego to chyba byl zadowolony właściciel sklepu z częściami do Renault bo auto non stop stało na warsztacie - po roku się zdenerwował sprzedal Francuza i kupił ... Voyagera i powiedział żę z Voyagera już nigdy nie zrezygnuje ... coś w tym aucie jest - prawda ?

Pozdrawiam


To prawda.
Od 14-stu miesięcy jeżdżę amerykańcem i wiem, że w przyszłości jak tylko los pozwoli, będę jeździł amerykańcami.
Na europejczyki nawet nie zerkam.
Jak w internecie przeglądam, tak z ciekawości oferty sprzedaży aut, to przeglądam tylko amerykańskie.Tymi autami naprawdę /zwolenników nie muszę przekonywać,a przeciwników i tak nie przekonam/ wyróżniamy się w tłumie.
A żeby nie przynudzać za dużo to powiem krótko:Amerykańska mechanizacja ma"coś" w sobie i to "coś" mnie urzekło.
Mam nadzieję, że z wzajemnością Wink Laughing

Plymouth g.V. 3,3 1996r zagazowany skrzynia A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie przeraziła informacja o podjęciu współpracy Chrysler'a z ... FIAT'em (szok). Mam tylko nadzieję że to FIAT będzie się uczył produkcji prawdziwych aut od Chrysler'a Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ramach ciec budzetowych spowodowanych kryzysem multipla bedzie produkowana jako voyager Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
w ramach ciec budzetowych spowodowanych kryzysem multipla bedzie produkowana jako voyager Laughing


Wziąłeś i przegiąłeś Laughing Laughing
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jako przyczepka towarowa do Voyager'a Laughing Laughing Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saladin
*
*


Dołączył: Oct 06, 2008
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu to wersja SPORT ma wszystkie hamulce tarczowe, a moja SE ma z tyłu bębny. Kolegi SPORT ma dodatkowo tylne szyby elektrycznie otwierane (VENT), mój niestety tylko ręcznie, jego ma zagłówki na przednich fotelach "zlane" z oparciami, mój ma wyjmowane jak te z drugiego rzędu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group