www.asu.pl :: Zobacz temat - szukam fachowca z poznania lub online - sterownik zenit
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szukam fachowca z poznania lub online - sterownik zenit

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
estor
*
*


Dołączył: Jan 09, 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 13:31    Temat postu: szukam fachowca z poznania lub online - sterownik zenit Odpowiedz z cytatem

witam, szukam kogoś kto pomoże ustawić porządnie moja instalcje, wg mnie spalanie jest za duże , samochód chrysler 3,8 l instalacja zenith'a , tomasetti artic, vateki czerwone, mam program ,kabel i laptopa ale raczej małe umiejętności i mimo ze coś kombinuje nie wiem czy dobrze.
kalibruje go, robie mapy , próbuje dostroich gaz do beznyzny , ale krzywe nie wychodzą mi tak jak powinny, jak za dużo je dopasowuje zmienia mi sie czas wtrysku na benzynie co nie powinno sie raczej robić. chyba ze jestem w gorącej wodzie kompany, fakt faktem potrzebuje pomocy , spalanie 22l , a teraz po moich modyfikacjach boje sie sprawdzić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie ma w Poznaniu warsztatu który używa sterowników zenita i mógłby ci to skalibrować? Ja u siebie mam instalacje z Zenitem i jak na razie złego słowa nie mogę powiedzić o niej ale montowałem to w warsztacie gdzie mają wieloletnie doświadczenie i niczego sam nawet nie próbowałem ustawiać.
Wydałeś kase na kabel zamiast wydać ja na ustawienie instalacji o ile to jest instalacja już kilkuletnia i nie masz na nią gwarancji.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
estor
*
*


Dołączył: Jan 09, 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

isntlacjama2 miesiac, warszta kótry ja monotwał powiedział ze zorbił co mógł , był z 10 razy. inne pewnie na szybcika nic nie zrobią wiec pomyslałem ze sie przyłoze jesli mi ktos pomoze i moze cos zmajstruje sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo jak dobrali poszczególne podzespoły, jeśli instalacja nie pracuje tak jak powinna to powinieneś żądać wymiany na inną lub demontaż i zwrot kasy. jeśli sam bedziesz w nią ingerował to póżniej powiedzą że to Ty ja rozregulowałeś i nie uwzględnią ci gwarancji.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz im że mają ci oddać kasę albo zamontować staga dobra instalacja .
Kolega montuje je w Niemczech i nie ma z nią problemów a jak wiadomo są wybredni.
Ale przede wszystkim dobór poszczególnych elementów i to dobrych gwarantuje poprawną pracę silnika.

U mnie spalanie wynosiło 34L/100km to dopiero wynik F16 mniej palą.
Zostały wymienione wtryski ,rozwiercone odpowiednie otwory w dyszach później kalibracja. I spadło do 20L ale na wiosnę zrobię poprawkę bo nie jest to tak jak powinno być.
Gdyby była hamownia to można by zakończyć ten etap.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na Zenitie wtryski Valteki spalanie w trasie 13l/100km a w mieście 15-16l/100km i to spalanie było od dnia kiedy odebrałem samochód z warsztatu gdzie montowali instalacje, żadnych etapów
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Bentol11
*
*


Dołączył: Dec 02, 2008
Posty: 9
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam taką instalację, może założyli ci nieodpowiednie podzespoły, ten samochód powinien palić miedzy 14-20 litrów mi w tym momencie pali około 16l lpg cykl mieszany. A propos zenita ten sterownik ma możliwość ustawiania pojedynczych wtrysków a Stag tego co pamiętam nie posiada. Instalacja jest dobra tylko na pewno coś źle dobrali może mikser ja mam Alaska plus, do 200 koni.
_________________
Voyager 3,8AWD 2000r +LPG ZENIT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
estor
*
*


Dołączył: Jan 09, 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komp to zenit, wtryski valteki czerwone, tomasetti artic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekzaba31
*
*


Dołączył: Feb 11, 2009
Posty: 73
Skąd: POZNAN

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam namiar w Steszewie jak jestes zainteresowany zadzwon 661532853 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group