www.asu.pl :: Zobacz temat - Skrzynia w Taurusie 89'
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynia w Taurusie 89'

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2004 15:32    Temat postu: Skrzynia w Taurusie 89' Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ze skrzynia biegow a mianowicie chodzi o to ze nie chce plynnie przelaczac z biegu pierwszego na drugi sluchac wyraznie jak "przechodzi przez luz". Orientujecie sie ile moze kosztowac naprawa czy to jest cos powaznego ??
Question
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2004 22:02    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Witam. Prawdopodobnie chodzi o uszkodzona plyte. Koszt waha sie od 700 do ... ( zalezy czy zawor jest przyciety , czy druga uzywana plyte trzeba wstawic lub czy chce Pan nowa ). nie podaje ceny max. gdyz nie znam dokladnej ceny nowej plyty i nie wiem jakie sa canniki w innych warsztatach. Nie wydaje mi sie zeby to bylo jakies powazne uszkodzenie, ale lepiej zglosic sie z tym do serwisu i usunac usterke dopoki nie jest wielka Confused

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group