www.asu.pl :: Zobacz temat - MIGAJĄCE DIODY NA WŁACZNIKACH WYCIERACZEK I KLIMY VOYAGER
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MIGAJĄCE DIODY NA WŁACZNIKACH WYCIERACZEK I KLIMY VOYAGER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
irayahoo79
*
*


Dołączył: Dec 19, 2008
Posty: 12

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 21:07    Temat postu: MIGAJĄCE DIODY NA WŁACZNIKACH WYCIERACZEK I KLIMY VOYAGER Odpowiedz z cytatem

Migają mi diody na włacznikach wycieraczki tylnej klimatyzacji itd. przez pierwsze 20 minut jazdy dlaczego tak się dzieje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez cie serdecznie witamy!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcja szukaj,bylo juz o tym niejednokrotnie Rolling Eyes
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 14:58    Temat postu: Re: MIGAJĄCE DIODY NA WŁACZNIKACH WYCIERACZEK I KLIMY VOYAGE Odpowiedz z cytatem

irayahoo79 napisał:
Migają mi diody na włacznikach wycieraczki tylnej klimatyzacji itd. przez pierwsze 20 minut jazdy dlaczego tak się dzieje?


Smile Smile

Pół roku z tym walczyłem - dopiero jak uporałem się z klimą ustało MRYGANIE - sprawdź stan klimatyzacji (czy działa)
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
seba209
*
*


Dołączył: Jan 24, 2010
Posty: 14
Skąd: radom

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 17:29    Temat postu: mryganie Odpowiedz z cytatem

Witam w sprawie migających kontrolek.
Walcząc z ABS-em i ja dołączyłem niechcący do grona "migaczy" kontrolek na panelu wentylacji.
Albo mrugały mi wszystkie albo dwie (obieg wewnętrzny i klima).
Oto gotowy przepis dla potrzebujących,
Zauważyłem że możliwe jest wywołanie dwóch testów niezależnych od siebie (moje nazewnictwo):

1.PIONOWY-przyciskamy dwa klawisze - spryskiwanie szyby i ciągła praca wycieraczki czyli dwa zewnętrzne w pionie.
Testują się przesłony kierujące powietrze góra - dół.
W trakcie testu migają na przemian diody klawiszy wycieraczek pracy ciągłej i przerywanej.
Po teście miga kontrolka klawisza pracy ciągłej wycieraczki. Należy ją przycisnąć i po teście.

2.POZIOMY-przyciskamy dwa klawisze - spryskiwanie szyby i klimatyzacja czyli dwa zewnętrzne w poziomie.
Testuje się przesłona obiegu wewnętrznago i klima. W trakcie testu migają na przemian diody klawiszy obiegu wewnętrznego i klimy.
Po teście wszystkie kontrolki gasną i wszystko wraca do normy.

UWAGA-WAŻNE!!!

Aby zadziałał test nr.1 i przebiegł prawidłowo wystarczy włączyć zapłon lub uruchmić silnik, wentylator na maxa,
suwaki na maxa na zimne i pokrętło kierunku między kratkami środkowymi a kratkami z nogami.

Aby zadziałał test nr.2 i przebiegł prawidłowo trzeba uruchmić silnik, wentylator na maxa,
suwaki na maxa na zimne i pokrętło kierunku między kratkami środkowymi a kratkami z nogami.

W innych położeniach suwaków i pokręteł po skończonych testach zaczynały migać dwie kontrolki na przyciskach klimy i obiegu wewnętrnego.
Aby ten stan usunąć wystarczy przeprowadzić test POZIOMY z poprawnie ustawionymi suwakami i pokrętłami. Pozdrawiam i
Powodzenia.
_________________
Chrysler Grand Caravan 3,0L 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ravanelli
*
*


Dołączył: Aug 04, 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam All
No i wygląda na to że i ja dołącze do grona migaczy
Teraz pokoleji
Na moim panelu aktualnie migają tylko dwie lampki od klimy i wewnętrznego obiegu.
Zaznaczam że robiłem już testy (kalibrację) i niestety problem się powtarza
Podczas robienia testów po czasie około 20-30 minut lampki wszystkie gasną jak książka pisze, później nawet wszystkie ładnie się zapalają i gasną po naciśnięciu przycisku. Niestety po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu mruganie pojawia się znowu i mrugają lampki klimy i wewnętrznego obiegu
Klima jest sprawna

Proszę o pomoc
Z góry wielkie dzięki

Chrysler Voyager96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolega seba napisał, przy teście klimy nr2 trzeba ustawić pokrętło wiatraka na max, chodzi oto żeby czujniki tem. wykryły że jest chłodno w kabinie, najlepiej zamknąć wszystkie drzwi i okna i próbuj do skutku,

możliwe że masz jakiś bład, sprawdź czy wszystkie nawiewy działają, przeczyść wtyczki panela, sprawdz luty,
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group