www.asu.pl :: Zobacz temat - NAGRZEWNICA VOYAGER KANCIAK
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NAGRZEWNICA VOYAGER KANCIAK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wrestler85
*
*


Dołączył: Oct 14, 2008
Posty: 19

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 10:42    Temat postu: NAGRZEWNICA VOYAGER KANCIAK Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowy.Posiadam Voyagera 3.3 1995r. i potrzebuje dobrac sie sprawnie do nagrzewnicy.teraz ją pominąlem i jezdze ale chcialbym to zrobic gdyz mam jeszcze maly problem - z lewym migaczem wycieraczka mi macha czyli gdzies siedzi woda. Poradżcie mi co konkretnie musze rozebrac zebym nie tracil niepotrzebnie czasu. Dzieki z gory
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się dzieje z nagrzewnicą?
Jeżeli masz jakiś wyciek to pewnie będziesz musiał ją zdemontować.
Poszukaj na forum, temat był już poruszany.Była też załączona instrukcja /po angielsku Twisted Evil / z fotkami.Tak więc na pewno sobie poradzisz.
Jeżeli natomiast masz słabe ogrzewanie to musisz ją przede wszystkim dobrze Exclamation odpowietrzyć.
Ja miałem zeszłej zimy lodówkę w aucie, jeździłem w kozakach i palcie Wink Very Happy
Tej jesieni postanowiłem coś z tym zrobić.Sposoby odpowietrzenia ogrzewania podawane na forum pewnie były dobre tyle, że w moim przypadku w ogóle się nie sprawdzały.
Zrobiłem najprostszą rzecz jaką można było zrobić.
Po prostu wpiąłem trójnik na wężu wyjściowym z nagrzewnicy i luzując nakrętkę na trójniku odpowietrzyłem właściwie nagrzewnicę.
Dzisiaj jeżdżę w krótkim rękawku nawet kiedy było -3 stopnie poniżej zera.
A tak zimno już niestety było.
Życzę powodzenia.

Plymouth G.Voyager 3,3 1996r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wrestler85
*
*


Dołączył: Oct 14, 2008
Posty: 19

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewidentnie leje mi sie plyn na przednie dywaniki po obu stronach i zarazem znika mi plyn w ukladzie chlodzenia. jako bonus mam male zwarcie ze jak wlączam lewy migacz to wycieraczki tez zaczynają chodzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz mokre dywaniki, to najpewniej przecieka nagrzewnica, zgodnie z tym co sam podejrzewasz.Poszukaj dokładnie na forum, bo sposób jej demontażu był na forum dobrze opisany.Musisz się tylko troszkę wysilić.
Sądziłem, że mam ten temat może zapisany w zakładkach, ale niestety, nie.
Co do Twojego drugiego problemu, to czytałem kiedyś, też na naszym forum, że najprawdopodobniej zintegrowany włącznik kierunków i wycieraczek jest zanieczyszczony i wystarczy go "tylko" rozebrać, wyczyścić, poskładać i cieszyć się sprawnie działającymi włącznikami.
Pierwszy problem, czyli wyciek, jak patrzyłem na zdjątka nie wyglądał strasznie Twisted Evil jeśli chodzi o robociznę.
Natomiast drugiego problemu nigdy nie widziałem i nie potrafię Ciebie pocieszyć.
Poczytaj forum, na pewno dowiesz sie więcej.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrestler85 napisał:
ewidentnie leje mi sie plyn na przednie dywaniki po obu stronach i zarazem znika mi plyn w ukladzie chlodzenia. jako bonus mam male zwarcie ze jak wlączam lewy migacz to wycieraczki tez zaczynają chodzic


się nie przejmuj. ja mam bonus taki, że jak zamykam szyby to mi wycieraczki machają dla pozdrowienia jeden raz abo i dwa czasem jak mają lepszy humor Smile
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wrestler85
*
*


Dołączył: Oct 14, 2008
Posty: 19

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam czasem ten motyw z szybami i wycieraczkami Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasza-asu
*
*


Dołączył: Apr 25, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_KOSZALIN napisał:
wrestler85 napisał:
ewidentnie leje mi sie plyn na przednie dywaniki po obu stronach i zarazem znika mi plyn w ukladzie chlodzenia. jako bonus mam male zwarcie ze jak wlączam lewy migacz to wycieraczki tez zaczynają chodzic


się nie przejmuj. ja mam bonus taki, że jak zamykam szyby to mi wycieraczki machają dla pozdrowienia jeden raz abo i dwa czasem jak mają lepszy humor Smile

A ja na waszym miejscu bym się martwił , bo pod nagrzewnicą jest umieszczony "Body Controler" czyli komputer sterujący wieloma funkcjami podzespołów elektrycznych Voyagera.Objawy jakie macie świadczą o tym że już pojawiają się w nim jakieś zwarcia spowodowane zaciekającym płynem.
Często zapchany odpływ z klimy powoduje że nadmiar skroplonej wody z klimy też kapie na "Body Controler" i pojawiają się różne cuda z elektryką.
Tak czy siak jak tego nie porobicie to kompa trafi szlag i nie będzie działał licznik, wskażniki,centralny zamek,wycieraczki,kierunki i coś tam jeszcze.
_________________
Chrysler Voyager rok \'95 AUTOMAT 3,3 benzynka+LPG( BLOS POWER) Super wygodne auto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wrestler85
*
*


Dołączył: Oct 14, 2008
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnosnie 'body controler'.... czy to jest czesc ktora odpowiada za zamykanie drzwi przy 30km/h?? jesli tak to wymienie sobie bo mnie ta funkcja nie dziala.a jesli to nie ma nic wspolnego to postaram sie jakos osuszyc ten kompek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wrestler85
*
*


Dołączył: Oct 14, 2008
Posty: 19

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ZNOW PROBLEM !!!
porozkręcałem kokpit praktycznie cały, został tylko taki plastik, oplatający całą deske pod kokpitem.mam problem bo wymacałem ze jest on przykrecany od srodka....i tu nie wiem jak go zdjac....?? a za nim jest nagrzewnica.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group