www.asu.pl :: Zobacz temat - Opiłki w skrzyni dodge 2005
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opiłki w skrzyni dodge 2005

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pepik-d
*
*


Dołączył: Oct 12, 2008
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 7:50    Temat postu: Opiłki w skrzyni dodge 2005 Odpowiedz z cytatem

Po dosc ostrej jezdzie na odcinkku 80 km po zakretachdojechałem do celu i auto zgasilem .Po poł godzinie gdy odpaliłem i wrzuciłem R poczułem takie szarpanie lekkie w jezdzie do tyłu .po włączeniu D wszystko ustało. Po przejechaniu 20 km tym razem spokojnie nagle pojawiło sie terotanieze strony skrzyni przypominajace troche jakby wentylator o cos dotykał. wyraznie słyszalne. zatrzymałem auto i na N tego nie było dopiero po zmianie biegowi i gdy auto sie toczyło wznawiało sie to terkotanie. zostawiłem auto na noc na parkigu . rano problem znikł choc wydawało mi sie ze cos lekko słychać . dojechałem do warsztatu i tam na miejscu z mechanikiem stwierdzilismy ze nic nie słychać juz . ale kontrolnie po zdjeciu miski olejowej w skrzyni znalezlismy dosc duze opilki . nic sie nie swieciło na desce . olej wyminiony miesiac temu, dodge grand caravan 3,8 z 2005 r
moze mi tos pomoze w ustaleniu co tam mogło sie stać? z
Z góry dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki olej Ci zalali jak wymieniali? Jak rozumiem zwrot "po dość ostrej jeździe" znaczy że nieźle popierdzielałeś Smile Ogólnie to nie jest rajdówka i przy przeciążeniu skrzyni mogą byc problemy. Nie wiem czy coś z baniakiem Ci sie nie dzieje. Ja chyba bym profilaktycznie rozebrał skrzynie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj sie z Antraxem.
Dane kontaktowe znajdziesz na forum.
Jest to bardzo życzliwy człowiek, a przede wszystkim fachowiec od skrzyń.
Mnie pomógł, a kontaktowałem sie z nim przez "emilię" Wink
Z Twojego opisu wynika, że masz chyba dość poważną awarię.
Na forum jest wiele takich tematów i niejednokrotnie czytałem, że jak są opiłki w skrzyni tzn. że dzieje się z nią coś niedobrego.
Ale żeby przerwać spekulacje, najlepiej będzie jak skontaktujesz się z Antraxem z Katowic.

Plymouth G.V. 3,3 1996r zagazowany skrzynia A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group