www.asu.pl :: Zobacz temat - poznan i okolice-kto pomoze?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poznan i okolice-kto pomoze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> wielkopolskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 15:43    Temat postu: poznan i okolice-kto pomoze? Odpowiedz z cytatem

witam!
mam prosbe do kogos ,kto mieszka w wielkopolsce blisko poznania lub bywa tam. chce tam kupic auto(nie,nie amerykanskie) i zanim pojede taki kawal drogi chcialbym prosic kogos aby zlustrowal to auto. chodzi o umowienie sie na mala jazde i ogledziny. zalezy mi na szczerej opinii,niekoniecznie fachowca. po prostu czy jechac czy sobie darowac. gosc twierdzi,ze wszystko z autem jest oki.
jesli ktos bedzie tak uprzejmy to prosze o kontakt na gg 178500 , mail: esdarek@asu.pl , tel 601810050. podam wtedy dane sprzedajacego ,jego nr telefonu itp.
z gory dziekuje za pomoc
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kuba_g
*
*


Dołączył: Feb 10, 2008
Posty: 22

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam się na ochotnika Smile Dobrym terminem będzie dla mnie sobota około południa. Czekam na info na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group