www.asu.pl :: Zobacz temat - Dojazdówka Windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dojazdówka Windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
vanbeethoven
*
*


Dołączył: Oct 15, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 21:03    Temat postu: Dojazdówka Windstar Odpowiedz z cytatem

Potrzebna dobra rada od zaraz, założyłem gaz sekwencję w moim winnim 97 3.0 i szkoda mi miejsca w bagażniku na pełnowymiarowe koło zapasowe, swoją drogą można zrezygnować z siłowni dźwigając tą drobinę. Kolega z Clubu Windstara doradził żebym poszukał 15calowej dojazdówki na 5 śrub do Volvo ale na razie nic nie znalazłem. Może macie jakiś pomysł lub też ktoś z Was zna rozstaw śrub, co znacznie ułatwi mi poszukiwania. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w swoim taurusie mam dojazdówke, popatrze jutro co tam jest wypisane...
raczej koła bedom takie same jak w windstarze
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety poza datą produkcji nic nie jest na tej feldze napisane...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dojazdówkę w Windstarze. Rozstaw śrub to 5x108.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vanbeethoven
*
*


Dołączył: Oct 15, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 22:40    Temat postu: Podziekowania. Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za dobre rady, dzięki nim właśnie zdobyłem dojazdówkę 15 cali z Alfa Romeo - rozstaw śrub pasuje, przetoczyć trzeba było środkowy otwór na piastę koła, okazało się że na typowy dla Forda rozmiar średnicy 63mm(oryginalnie 2,5cala). Przy okazji już po fakcie dowiedziałem się że pasuje dojazdówka z Forda C Max, może komuś w przyszłości przyda się ta informacja. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za pomoc i pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vanbeethoven
*
*


Dołączył: Oct 15, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 22:40    Temat postu: Podziekowania. Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za dobre rady, dzięki nim właśnie zdobyłem dojazdówkę 15 cali z Alfa Romeo - rozstaw śrub pasuje, przetoczyć trzeba było środkowy otwór na piastę koła, okazało się że na typowy dla Forda rozmiar średnicy 63mm(oryginalnie 2,5cala). Przy okazji już po fakcie dowiedziałem się że pasuje dojazdówka z Forda C Max, może komuś w przyszłości przyda się ta informacja. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za pomoc i pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vanbeethoven
*
*


Dołączył: Oct 15, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 22:41    Temat postu: Podziekowania. Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za dobre rady, dzięki nim właśnie zdobyłem dojazdówkę 15 cali z Alfa Romeo - rozstaw śrub pasuje, przetoczyć trzeba było środkowy otwór na piastę koła, okazało się że na typowy dla Forda rozmiar średnicy 63mm(oryginalnie 2,5cala). Przy okazji już po fakcie dowiedziałem się że pasuje dojazdówka z Forda C Max, może komuś w przyszłości przyda się ta informacja. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za pomoc i pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tych podziękowań... Shocked
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy trzeba pisac 3 razy nie ma za co Smile
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vanbeethoven
*
*


Dołączył: Oct 15, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 13:49    Temat postu: Podziękowania Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na wywołany przez Kolegów temat podziękowań pragnę jeszcze raz Wszystkim podziękować za okazaną pomoc i zainteresowanie problemem. Może jest to spowodowane zaskoczeniem że w sieci można spotkać naprawdę miłych i bezinteresownych ludzi służących swoją wiedzą innym. Jestem użytkownikiem amerykańskiego Forda od niedawna i prawdopodobnie dożywotnio bo bardzo mi odpowiada komfort jazdy amerykańcem, ponieważ jednak mam tylko jednego znajomego który jeździ Voykiem nie mogę liczyć na dobre rady bezpośrednio od innych użytkowników. Stąd też wynika moja wdzięczność i zapewniam że nie jest ona na wyrost a wynika tylko i wyłącznie z potrzeby serca. DZIĘKI BO JEST ZA CO. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group