www.asu.pl :: Zobacz temat - Portal wlascicieli samochodow amerykanskich !!!!!!!!!!!!!!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Portal wlascicieli samochodow amerykanskich !!!!!!!!!!!!!!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Nowości na stronie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2004 13:50    Temat postu: Portal wlascicieli samochodow amerykanskich !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Nasza firma AUTO SERWIS USA chce zrobic portal wlascicieli samochodow amerykanskich z prawdziwego zdarzenia. Bedzie tam miedzy innymi :

- porady fachwcow
- pomoc przez internet w malych naprawach
- wasze galerie samochodow
- warszaty, lakiernie, blachorstwo, elektronicy samochodowi
- linki do ciekawych stron zwiazanych z autami amerykanskimi
- forum
- internetowy sklep z czesciami
- ciekawe artukuly
- klub ( ze znizkami na uslugi i czesci, zlotami )

Prosimy o wasze opinie na temat takiego portalu ( co powinno sie w nim znalezc a co nie, moze jakies pomysly i uwagi ). Takze chcemy sprawdzic czy byloby zainteresowanie takim portalem.

Pozdrawiam i dziekuje za wszystkie wypowiedzi Very Happy


Ostatnio zmieniony przez asu dnia Pon Wrz 13, 2004 18:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2004 15:38    Temat postu: Portal wlascicieli samochodow amerykanskich !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Niezly pomysl !!! Ja mam niestety dosc daleko do wszelkich serwisow amerykancow i porada przez internet oszczedzila by mi sporo zachodu Laughing ale wiecej pomyslow nie mam niz te wymienione przez autora postu Wink
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2004 22:38    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie ze jest pierwszy odzew Very Happy . Wlasnie duzo ludzi z malych miasteczek pyta mnie czy nie mogli bysmy stworzyc pomocy przez internet ( sklepu intenetowego itp. ). Nie oplaca sie jechac z blachostka 100 km. do najblizszego serwisu samochodow amerykanskich (mielismy przypadek gdzie ciagneli do nas cadiulaca 400 km. z KRAKOWA-300 km. bo nie byl wsadzony jeden przwod).

Czekamy na kolejne wasze propozycje i uwagi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2004 13:36    Temat postu: re forum Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie . Ale nie wiem czy moge na innych stronach podawac link do tej strony. Ktos moze sobie tego nie zyczyc. Ale rzeczywiscie mysle nad reklama ( boksy i banery ).

Obecnie glowna strona jest www.asu.pl (jest to tylko reklama naszego serwisu) ale juz jest w przygotowaniu taki portal oparty o oprogramowanie PHP-NUKE. Powstanie ogolna strona a samochodach amerykanskich gdzie bedzie mozna znalezc duzo ciekawych i przydatnych rzeczy ( jak narazie jest to tajemnica Wink ).

Wracajac do meritum jesli ktos jest jescze zarejestrowany na innych forach to prosze podac tam link do strony www.forum.asu.pl a ja umieszcze jego link w dziale LINKI na forum i w przyszlym portalu.
( linki musza byc zwiazane tematycznie z motoryzacja i najlepiej z amerykanska )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michał
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2004 17:01    Temat postu: Portal właścicieli samochodów amerykańskich Odpowiedz z cytatem

Mam Pontiaca z 92r. i ciągle coś w nim nawala ( narazie same błachostki). Kilka razy otrzymałem pomoc na Waszym forum i myślę że jest wielu którym to się spodoba. Do najbliższego serwisu amerykańców mam 100 km i jazda z byle problemem jest bezsensowna. Jeżeli można byłoby jeszcze kupić jakieś części ( drobne i te poważne ) to byłoby OK. Z całego serca popieram ten pomysł i jeżeli będę w okolicy Wrocławia to napewno wpadnę do Waszego warsztatu.
Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2004 18:15    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Swieta, Swieta i po swietach .... Confused . Czas wziac sie do roboty . Wlasnie przygotowujemy ten portal z mysla o wlascicielach amerykanow z malych miast gdzie nie ma tego typu serwisow. Portal jest w trakcje przygotowan ( potrwa to napewno okolo 1-2 miesiace ).
Wszelkie porady oraz pomoc beda w 100 % darmowe.
Prosimy o kolejne propozycje ( co oczekujecie po takim portalu ?? ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2004 12:38    Temat postu: portal Odpowiedz z cytatem

Ktos ma pomysl co powinno jeszcze sie na tej stronie znajdowac ?? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sob Maj 08, 2004 15:22    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

forum jest super po prostu COOL. Przydała by się galeria. Może wycinki z instrukcii obsługi itp. Ale mam wymagania Laughing Ale jeszcze raz powtarzam FORUM IS COOL, VERY COOL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Maj 09, 2004 9:43    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Galeria samochodow amerykanskich znajdujacych sie w polsce napewno bedzie. Widze ze duzo osob proponuje nastawic nowa strone na pomoc ( i tak bedzie ). Bedzie napewno dalej istniec to forum ( troche berdziej je rozbudujemy i rozreklamujemy ). Na nowej stronie beda rozne instrukcje , porady, artykuly. Niestety my jako firma nie mozemy zamieszczac w internecie skanow z ksiazek przeznaczonych wylacznie dla warsztatow. Ale bedziemy sie starali jak najlepiej opisywac jak najlepiej i najtaniej Wink naprawic swoj samochod.
Bedziemy zamieszczac takze wasze artykuly, porady, instrukcje.
Niestety jeszcze kilka tygodni trzeba poczekac, ale stronka zaczyna nabierac rumiencow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 0:29    Temat postu: Re Windstar Odpowiedz z cytatem

Jesli trafi sie na dobry model i dba sie o auto to nawet Windstarem mozna zrobic troche kilometrow. Nikt nie mowi ze kazdy Winstar musi sie odrazu popsuc (poprostu sa bardziej podatne na awarie). Co do Pana miejsca zamieszknia to byl u nas klient z Koszalina bialym Explorerem na remont skrzyni, nasz staly klient z Niemiec ( 800 Km od nas !!! ) Jeep-em itp., wiec Swinoujscie nie wydaje sie byc az tak daleko Wink.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pol404



Dołączył:
Posty: 0
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 20:38    Temat postu: porady Odpowiedz z cytatem

hej fajny pomysl z tymi poradami jesli moja strona sie troche rozbuduje
to oczywiscie chce miec linki wasz tez
pozdrawiam i sam chetnie bede korzystal z porad przez inter
czy wymiary nominalne i szlifow tez moge uzyskac u was

pozdrawiam pawel a.m-pol
_________________
witam zajmuje sie czesciami do aut amerykanskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amikus
*
*


Dołączył: Dec 15, 2005
Posty: 8

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam trans sporta 2,3 z1994r,mysle ze przydalby sie jakis dzal z opisem problemow i ich rozwiazaniami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 16:47    Temat postu: Pomysl Odpowiedz z cytatem

Pomysl dobry. Napewno cos takiego bedzie trzeba zrobic. Dajcie jakies przyklady ( konkretnie jaka usterke mam opisac ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maguda
*
*


Dołączył: Dec 25, 2005
Posty: 9

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak wprowadzić na forum podział na poszczególne modele? Wydaje mi się że łątwiej by było wyszukiwać tematy.

Pozdrawiam
Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
valdi
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 38
Skąd: OstrĂłda

PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł przedni, a podział na marki też niezły. Mam niewiele teraz czasu, ale staram się zaglądać na stronkę. Na razie awarii nie przewiduję{ tfu,tfu} auto ma dopiero 25tys. mil, ale z zainteresowaniem czytam o problemach i ciekawostkach.Rzadko mam czas {praca,praca, w pewnym wieku staje się obsesją i ciągle mało kasy????????} na przeglądanie netu ale wszystko mi się tu podoba. Może pomyślicie nad integracją towarzystwa udzielającego się na tym forum? Jakiś zlocik? Pozdrawiam, Waldek . Od sierpnia posiadacz Dodga Grand Caravana 3.8 Anivarsary Edition 2004. {zagazowany}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lucjan
*
*


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 45
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna propozycja ja osobiście dużo korzystam z kontaktu internetowego na stronie sklepu Amerykany mam chryslera gd voyagera od miesiąca narazie się nim jeszcze nie najeździłem jestem po etapie wymian filtrów i olej więc nie za bardzo jestem obeznany w tym modelu kontakt ten dużo mi pomógł w zakupie potrzebnych części dlatego napewno taki dział jest bardzo potrzebny chociaż by dla mnie. Dziękuję za dotychczasową pomoc i życzę powodzenia tak trzymajcie. Lucjan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 23:31    Temat postu: Pomoc Odpowiedz z cytatem

A to dopiero poczatek bo mam jeszcze wiele pomyslow odnosnie tej strony ktore narazie sa jeszcze tajemnica.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny pomysł ASU ja bym proponował stworzyć link do adresów sklepów i warsztatów gdzie morzna kupić części w całej polsce, bo jak się okazuje to nieraz mieszka się niedaleko a szuka bardzo daleko nie żadko. co się sprawdziło przy okazji naprawy granda a tak morzna by zajżeć i szybciej temat załatwiony Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 1:15    Temat postu: Hmmm Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Czegoś takiego to nie mogę zrobić. Nie mam nic przeciwko reklamowaniu sie na tej stronie przez firmy, ale nie moge ich usilnie reklamowac bo przez to ja moge tracic klientow ( jak wiesz powstaje sklep internetowy www.sklep.asu.pl - to dodawanie czesci to czasochlonna robota Confused ). Dzieki dochodom ze sklepu bede mogl m.in. rozbudowac strone.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak masz rację to by była autoreklama ale morze byś wprowadził na stronę czat jak jest na www.forum.ford-scorpio.pl tyle że teraz coś im tam się zabłokowało i jedynie czat jest aktywny ale morze coś podpatrzysz Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
agajaga
*
*


Dołączył: Mar 02, 2006
Posty: 25
Skąd: GĂłrny Śląsk

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asu nie reklamuj innych sklepów czy warsztatów bo sam stracisz klientów, ale mógłbyś np otworzyć inny warsztat bardziej na wschód od Wrocławia, gdyby taki warsztat powstał np w rejonie Katowic, miałbyś dużo klientów, tutaj jest jeden tylko serwis Chrysler, wiadomo jakie ceny, chociaż obsługa dobra, co do innych warsztatów które naprawiają amerykany to jest kilka, a dokładnie chyba tylko dwa w Dąbrowie Góniczej i Katowicach acha jest jeszcze w Mikołowie, czyli trzy warsztaty na Górny śląsk, czwarty firmowy serwis w Zabrzu i chyba nic więcej nie ma, sam pomyśl na taką aglomerację tylko cztery warsztaty, trochę mało nie, a ludzi z samochodami tej marki dużo i potem nic dziwnego, że np wymiana piasty w warsztacie w Katowicach u człowieka, który był mechanikiem w Stanach swojego czasu kosztuje 1000 zł, czyli drożej niż w Chryslerze w Zabrzu czy Wrocku bo ceny podobne, gdybym miała choc trochę pojęcia o naprawie to chyba sama założyłabym coś takiego, no tak ale chyba gadam nie na temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem w trakcie szukania nowej pracy,mam doswiadczenie w kierowaniu nie tylko autem:) jako takie pojecie o mechanice( no i tak bije na leb wszelkich mechankow do ktorych mialem okazje zajechac) oczekuje propozycji. Laughing rafal ja ci juz dawno proponowalem file w katowicach...agajaga ma racje tu jest ugor ktory mozna obsiac i zbierac dobre plony!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
usauto
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 34
Skąd: katowice.....kom. 513417776

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 13:00    Temat postu: Niezły pomysł Odpowiedz z cytatem

Esdarek teraz to juz na poważnie musimy sie na tym piwku spotkać
mianowicie jezeli chodzi o filie (warsztat autek us) jestem za mam niezłą hale w centrum miasta okolo 200 m2 z oswietlonym kanałem do wynajecia lub sam z kims wejde w uklad Surprised

co do stronki super chociaz sie tak na forum nie udzielam to bardzo mi sie podoba min ciekawostki porady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
agajaga
*
*


Dołączył: Mar 02, 2006
Posty: 25
Skąd: GĂłrny Śląsk

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tworzenie dobrej stronki internetowej to super sprawa, dotarcie do informacji, ludzi z podobnymi problemami, zabicie czasu itp itd, ale w końcu forum to jakaś społeczność, wydaje mi się, że na takich forach zbierają się ludzie w naszym przypadku właściciele sam. innej cywilizacji bo podobno z kosmosu, tym bardziej powinniśmy zrobić więcej niż dać sobie super materiały, opinie, komentarze. Zresztą co się będę wysilać tutaj, chodzi mi o to abyś asu otworzył sieć warsztatów, na razie chociaż dwa w Polsce południowej, podam przykład i będę sie trzymać tej piasty - u Ciebie w sklepie kosztuje ok. 350 zł chyba, do tego doliczyć wymianę to według mnie jest góra 450 zł, część z wymianą i teraz porównaj sobie koszta jakie płaci klient w serwisie tj. 800 zł, albo u pana w katowicach, który ceni się bo był mechanikiem w stanach - 1000 zł i podejrzewam tak samo jest z wszystkimi innymi wymianami i naprawami. Gdyby stworzyć coś takiego hmm podejrzewam, że byliby klienci nawet z innych państw eruopejskich bo w Niemczech np jest jeszcze większe ździerstwo niż u nas. Ludzie boją się kupować amerykanów właśnie ze względu na brak warsztatów, nie części tylko odpowiedniej usługi, a szkoda bo auta przepiękne i w sumie tanie. To byłoby coś, mam wizję normalnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrde mamy wspolne wizje:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wcale nie do końca nie do zrealizowania. Very Happy Very Happy

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Tak trzymać. Ajak Wam się uda to może i inni pujdą w wasze ślady.

Wojtek
Dodge caravan 3,3LE gaz & Opel omega 2,0 gaz (automaty)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ASU mam pytanko odnośnie sklepu internetowego kiedy rozszeżysz ofertę bo narazie jest cieniutko a i można by zrobić z cenami numer jak w anonsach tyle że nie tak drastycznie by były ukryte za jakimś kodem łatwiej Ci będzie to prezentować bez stresowo pozdro Wiesiek Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 0:33    Temat postu: sklep Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Jak mi mogl umknac ten post ze dopiero teraz na niego odpisuje... Confused Nad oferta w sklepie pracuje non stop ale nawet nie wyobrazasz sobie jak jest to czasochlonna i zmudna praca ( katalog i wklepujesz... ). Mysle ze z kazdym dniem beda nowe czesci dodawane.
Oprocz sklepu jeszcze wiele inych pomyslow realizuje (upload dla uztkownikow naszej strone, dzial TEAM gdzie kazdy kto uczestniczy w tworzeniu strony bedzie mogl cos powiedziec o sobie itd. ) W miedzy czasie jeszcze musze skoczyc naprawic auto lub zrobic diagnostyke lub serwis klimatyzacji itd. Jednym slowem nie jest latwo ale jakos daje rade ( gdyby nie sztab ludzi ktory pomaga mi w prowadzeniu strony to chyba bym wogole musial nie sypiac... Very Happy )

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak w międzyczasie Laughing
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem to bo ostatnio nawet nie miałem czasu wejść na internet przez te złomy kture naprawiam a mało tego jeszcze mi się traktor do roboty trafił i to silnik [ nie lubię diesli] bardzo to brudne ale powoli to pokonuje Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 9:33    Temat postu: traktor ?? Odpowiedz z cytatem

Heh. Traktor ?? Very Happy Ja bym nie wiedział od czego tam zacząć... Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha na traktorach napraw się uczyłem a teraz ich nie lubię robić ale nieraz trzeba a ten jak się okazuje to zetor majorek z 62 r a jest podobny do C360 Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomek3747
*
*


Dołączył: Apr 22, 2007
Posty: 62
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysl bardzo dobry mysle ze najwazniejsza jest pomoc w serwisowaniu tych aut oraz jedne z wazniejszych pomyslow ty sklep z czesciami bo niektore czesci jak wiemy nie naleza do najtanszych. Wyrazam takze chec do wstapienia do klubu:) POzdrawiam
_________________
Chrysler LHS 3,5L 1997 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:22    Temat postu: klub Odpowiedz z cytatem

Juz jestes w klubie bo sie zarejestrowales na stronie i masz amerykanca Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie sprawy:
- ważniejsza - jakoś się w goglach wyróżnić, niestety nie znam się na tym za bardzo - ale pół roku temu szukałem takiego forum i nici, a trafiłem tutaj przez przypadek;
- mniej ważna - zrobić jakieś logo klubowe i "książkę teleadresową" - miasto i nr telefonu klubowiczów - coby nie zostać samemu w obcym mieście z jakąś kiszką pod maską Wink
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedz na sprawe mniej wazna:
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=580
a najbardziej:
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=615
pozdrawiam! Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:23    Temat postu: dane Odpowiedz z cytatem

Stasheck napisał:
Dwie sprawy:
- ważniejsza - jakoś się w goglach wyróżnić, niestety nie znam się na tym za bardzo - ale pół roku temu szukałem takiego forum i nici, a trafiłem tutaj przez przypadek;
- mniej ważna - zrobić jakieś logo klubowe i "książkę teleadresową" - miasto i nr telefonu klubowiczów - coby nie zostać samemu w obcym mieście z jakąś kiszką pod maską Wink


To fakt, iz tzreba bedzie zaiwestowac troche w reklame. Jednak co ciekawe w tym memencie nie reklamujemy sie nigdzie a dziennie jest od 3-10 nowych osob na forum zarejestrowanych Very Happy (nie wiem skad trafiaja, wszyscy przez przypadek chyba nie Confused )

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ci wszyscy to moi znajomi Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mnie czesto piszą ludzie z elektrody to im podaje linka do asu.pl Very Happy
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:30    Temat postu: linki Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
ci wszyscy to moi znajomi Wink


Dobra, dobra Very Happy . W statystykach mam ze miesiecznie wchodzi na asu.pl 14500 ludzi o unikalnych adresach IP (czyli jeden adres IP liczy sie tylko raz). Niewieze, ze ,masz tylu znajomych Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:31    Temat postu: linki Odpowiedz z cytatem

slaslu napisał:
do mnie czesto piszą ludzie z elektrody to im podaje linka do asu.pl Very Happy


Wlasnie tak mysle, ze wielu trafia z polecenia innych (droga pontoflowa Very Happy ). Ale to wlasnie jest najlepsza reklama Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statystyki klamia bo wiekszosc z internautow maja ip zmiene Very Happy Very Happy i ze cos wyszlo to musisz to podzielic przez jakies 30!
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja np wchodze z 7 kompow i w 5 z nich miejscach mam zmienne ip.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh nie mowie ze wszyscy to moi znajomi, chodziło mi o to ze wiekszosc osob tak robi ze podaje różnym osobom linka asu, no i troche sie tego nazbierało Very Happy a jesli chodzi o IP to ja mam stałe ale wiekszosc ma zmienne (neostrada)
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:04    Temat postu: unikalne wejscia Odpowiedz z cytatem

To nawet niech bedzie 1000 ludzi to i tak jest super Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna by jeszcze wymyślić jakiegoś małego banera do podpisów, żeby np. na różnych forach na których sie udzielamy po wstawiac Smile
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:10    Temat postu: chetnie Odpowiedz z cytatem

Byloby fajnie ale trzeba kogos kto sie zna na grafice bo ja jestem cienki. Wszystkie bannery robil mi miro ale jest w USA.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:12    Temat postu: jak ktos zrobi fany banner Odpowiedz z cytatem

Jak ktos zrobi fajny banner asu.pl to chetnie go kupie Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo zrobić konkurs na banera Very Happy ja bym zrobił gdybym potrafił Laughing
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:31    Temat postu: heh Odpowiedz z cytatem

Ja html/php itp nie ma problemu ale jak juz chodzi o grafike to tragedia. Nawet ubrac nie potrafie sie pod kolor Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Nowości na stronie Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group