www.asu.pl :: Zobacz temat - voyager 2.5 td 99 HAMULCE CIĄG DALSZY MĘCZARNI POMOCY
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

voyager 2.5 td 99 HAMULCE CIĄG DALSZY MĘCZARNI POMOCY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
*
*


Dołączył: Aug 12, 2007
Posty: 69

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 15:20    Temat postu: voyager 2.5 td 99 HAMULCE CIĄG DALSZY MĘCZARNI POMOCY Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z hamulcami już zaczynam wariować . a wiec tak wymieniłem wszystkie przewody plus przewody giętkie z przodu wymieniłem jeden zacisk z przodu i jeden cylinderek z tyłu wymieniony został korektor siły hamowania tylnych kół wymieniłem pompę (wstawiłem używaną ) to chyba wszystko co wymieniłem a problem jest taki że pedał hamulca jest miękki przy włączonym silniku jak jest wyłączony silnik to pedał trzyma mocno . starałem się odpowietrzać ( czyli odpowietrzałem od tyłu od najdalszego punktu do najbliższego ) wszystko to robiłem przy wyłączonym silniku . Nie wiem już co mam robić nie mam siły dalej . dodam że mam układ z ABS- ami może jakieś sugestie rady . wiem że już dużo było o tym pisane ale im więcej czytam tym mniej wiem co z tym robić proszę poradźcie co jeszcze można zrobić. Może źle coś odpowietrzam może muszę odpowietrzyć pompę ABS . albo już nie wiem co POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie tez czeka taka robota. wszystko dziala ,ale koncza sie klocki i plyn jest juz stary. nie chce sie za to zabierac bo to pierwsze auto z abs w jakim to bede robil. niestety nie wiem jak sie zabrac do odpowietrzenia pompy. widze,ze sa na niej odpowietrzniki. moze ktoe,kto ma w temcie doswiadczenie nam cos podpowie.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymianę płynu wykonałbym przez przelanie tj.odpowietrzniki odkręcone zaczynając od najdalszego punktu.Z odpowietrznika wycieka stary płyn a do zbiorniczka dolewa świezy niedopuszczając do zapowietrzenia układu,czynność wykonuje się dopóki z odpowietrznika wyciekał będzie czysty płyn i tak każdy po kolei.Sprawdzić trzeba na początku czy płyn grawitacyjnie wycieka po odkręceniu odpowietrznika.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group